“من هرگز به شما دروغ’ می گوید: جدید دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در نخستین نشست خبری در بیش از یک سال و

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید سخنگوی Kayleigh McEnany عهد کرد که در روز جمعه به دروغ به خبرنگاران گفت که او اولین بازی خود را در کاخ سفید جلسه توسط دبیر مطبوعاتی در بیش از یک سال است.

“من هرگز دروغ به شما” McEnany به خبرنگاران گفت:. “شما کلمه من است.”

McEnany که پیوست کاخ سفید ماه گذشته در زمان مرحله پشت تریبون بود که کاملا به معنای واقعی کلمه شده است جمع آوری گرفتاری قبل از رئیس جمهور شروع عمل از برگزاری خود را روزانه جلسات با توجه به کوروناویروس.

McEnany گفت: او در تعاملات روزانه با این رئیس جمهور و آن را می بیند به عنوان “ماموریت” برای انتقال او طرز فکر ،

در گذشته دولت یک دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برگزاری رسمی جلسه را به سختی خواهد بود ، اما این اولین بار بود چنین جلسه پس از 11 مارس 2019 زمانی که سارا ساندرز در زمان به تریبون برای اولین بار در بیش از یک ماه و فشرده شده در نظرات تهمت گزارش ساخته شده در جمع آوری کمک این ادعا که دموکرات ها منفور مردم یهودی. ساندرز چپ او نوشته است که در تابستان و او را جانشین استفانی گریشام هرگز برگزار شد یک جلسه توجیهی در کل نه ماه تصدی.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخواهد بود اولین رئیس جمهور برای تجدید نظر در جلسات مطبوعاتی

این جلسات بودند باید ببینید تلویزیون در اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمانی که بینندگان خواهد لحن در برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن اولین دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر, spar با مطبوعات است. اما رسانه ها-وسواس تهمت که می بیند خود را به عنوان بهترین خود را سخنگوی ارتباطات مدیر و استراتژیست به این نتیجه رسید سال گذشته که عینک به حال کاهش بازده افراد نزدیک به او در آن زمان گفت.

کاخ سفید به مدت طولانی ساخته شده است که این جلسات کمتر مهم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنجا که رئیس جمهور است تا در دسترس پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در یک اغلب به صورت روزانه. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود برگزاری خود را روزانه جلسات از طریق بسیاری از بیماری همه گیر اما مقیاس این هفته نگرانی که او انجام شده بود خود, آسیب های سیاسی و به عنوان کاخ سفید تلاش می کند به محوری به سمت تمرکز بر بازگشایی.

اسپایسر من به ستیز اوایل شروع با خبرنگاران گفت که او با استفاده از اولین نشست خبری به دروغ ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کشیده بودند بزرگترین جمعیت تا کنون. ساندرز’ جلسات نیز ستیز و او را به خود جلب کرد, انتقاد خود اظهارات نادرست با وجود یک بار به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کنم آن را مناسب به دروغ و از روی سکو یا هر جای دیگر.”

خواسته در روز پنج شنبه که آیا او خواهد بود گرفتن روی سکو در هر زمان به زودی McEnany که قبلا به عنوان سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین quipped: “هرگز نمی گویم هرگز.”

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی از این خبر استقبال.

“وجود دارد خیلی اخبار در یک روز داده شده در اینجا و آن را به وزیر مطبوعات وجود دارد خارج وجود دارد,” او به خبرنگاران گفت: جمعه. “این خوب است که او وجود دارد صحبت کردن از طرف رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس ستاد علامت مرغزار را تکان داد تا کاخ سفید ارتباطات تیم در اوایل ماه آوریل در ارتفاع coronavirus بحران است. گریشام که تا به حال برگزار شد عناوین مطبوعات هر دو وزیر امور خارجه و کاخ سفید ارتباطات مدیر دوباره به بانوی اول در یک نقش جدید به عنوان Melania Trump است رئیس ستاد.

گریشام که موفق ساندرز و اسپایسر بود مسلما ملت حداقل قابل مشاهده دبیر مطبوعاتی در تاریخ مدرن است. در حالی که او ساخته شده گاه به گاه حضور در Fox News Channel, او ترجیح داده به نوار مصاحبه های او در یک استودیو برای اجتناب از نیاز به صحبت با خبرنگاران گفت که جمع آوری در کاخ سفید در جلوی خانه برای مصاحبه با مقامات پس از آنها به نظر می رسد در تلویزیون از طریق دوربین تنظیم خارج اجرایی عمارت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>