یک روز پس از شکستن در اشک تحت بازجویی کلیدی متهم در Harvey Weinstein را تجاوز جنسی محاکمه بازگشت به شهر نیویورک دادگاه در روز سه شنبه و تحمل نهایی بعد از پژمرده cross-examination با تمرکز بر ماهیت پیچیده خود را در رابطه ئی گفتن منصفه: “من می خواهم داوران به می دانم که او از من است متجاوز.”

بود پشت در شاهد ایستادن برای سومین روز به عنوان Weinstein دفاع وکلا به پایان رسید یک بررسی کامل از دوستانه گاهی مخ زن ایمیل او فرستاده تهیه کننده فیلم پس از, او می گوید: او مورد تجاوز او دو بار در سال 2013.

آنها همچنین ضبط او از خودش گفتن روانی در مارس 2014 که Weinstein “تا به حال تلاش برای عبور از مرز در زندگی من, اما من اجازه نمی دهد او را به.”

Weinstein وکلا ادعا می کنند که شواهد به یک رابطه رضایت و نشان می دهد که 34 ساله سابق بازیگر شد, یک, کنترل, که gritted راه خود را از طریق برخوردهای جنسی با Weinstein چرا که او لذت می برد قدرت پردازش دانستن او.

“من می دانم که تاریخ از ارتباط من با او” او تحت فشار قرار دادند. “من می دانم که آن را پیچیده و دشوار است. اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که من تجاوز می کرد.”

خواسته Weinstein وکیل دانا Rotunno که چگونه بسیاری از آنها تا به حال رضایت طرفین جنسیت زن پاسخ داد: “من فقط به یاد داشته باشید مقاربت بار که من تجاوز می کرد.”

آسوشیتد پرس به طور معمول نمی کند انتشار نام افراد ادعا تجاوز جنسی مگر اینکه آنها را به رضایت خود را. آن است خودداری نام زن به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

Cross-examination در زمان بیشتر از زمان در شهادت ایستاده است.

او به پایان رسید تا مستقیم شهادت بازگشت در روز جمعه و دادستان تصمیم گرفت به او بپرسید هر گونه سوال اضافی هنگامی که Rotunno شد بعد از ظهر سه شنبه به پایان رسید.

دانا Rotunno یکی از Harvey Weinstein وکلا به پایان رسید صلیب-بررسی مشتری خود مدعی در روز سه شنبه. دفاع تیم معتقد 34 ساله سابق بازیگر مشتاق بود manipulator که gritted راه خود را از طریق برخوردهای جنسی با Weinstein چرا که او لذت می برد قدرت پردازش دانستن او. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

یکی از دلایل دفاع متمرکز شده بسیار مورد توجه در زن است زیرا او این اتهام که Weinstein raped او در یک هتل منهتن در ماه مارس 2013 اساس برای برخی از جدی ترین اتهامات در موضوع در دادگاه خود را.

این زن ادعا کرده است Weinstein raped او دوباره چند ماه بعد در بورلی هیلز, هتل, هر چند او گفت که او مطمئن است اگر او را دنبال اتهامات وجود دارد.

زن بازگشت به شهادت ایستاده دنبال کرد عاطفی قسمت چهار شنبه, زمانی که او sobbed در حالی که خواندن یک ایمیل گذشت در مورد سکس پیش از آن در زندگی خود. این بخشی از ایمیل او فرستاده شده از یک پسر در مارس 2014 در توضیح رابطه او با Weinstein. قاضی متوقف رسیدگی برای روز هنگامی که او قادر به ادامه.

از سرگیری بازجویی در شنبه Rotunno خواسته زن مورد چندین بار او را دیدم Weinstein پس از اتهام تجاوز به او از جمله پذیرش دعوت خود را به اسکار در سال 2015 و او تصمیم به ملاقات او در سال 2016 در اتاق خود در همان بورلی هیلز هتل که در آن او مدعی او قبلا مورد تجاوز قرار گرفته ،

پس از سال 2016 هتل برخورد زن فرستاده Weinstein گفت: “من احساس می کنم خیلی شگفت آور و زیبا. با تشکر از شما برای همه چیز.”

او گفت: هیئت منصفه که Weinstein “بود که واقعا خوب به من” که در آن زمان اما گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید اگر آنها به حال رابطه جنسی در این مناسبت. دادند در حال حاضر 67 بود که در زمان به طراح مد جورجینا چپمن.

در یک نقطه Rotunno از زن خواسته که چرا او را قبول سوغات از “خود متجاوز.” این زمانی است که زن تبدیل به هیئت منصفه گفت: “من می خواهم داوران به می دانم که او از من است متجاوز.”

محاکمه حدود 2 اتهام تجاوزات جنسی

در حالی که ده ها تن از زنان متهم Weinstein از تجاوز جنسی یا آزار و اذیت او در محاکمه در نیویورک به اتهام شامل دو قسمت با دو زن: زن شهادت جمعه سابق و فیلم و پروژه باند دستیار تولید Mimi Haleyi که مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006. Weinstein سقوط انرژی به #MeToo جنبش است.

Weinstein اصرار دارد که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. محکومیت می تواند قرار داده و او را پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را.

به عنوان بزرگ به عنوان یک عامل روز سه شنبه شاهد است در مورد دفاع را پر زحمت cross-examination همراه با واکنش عاطفی در دوشنبه می تواند خطر بیگانه منصفه و به نظر می رسد بیشتر دلسوز.

دفاع وکیل برایان McMonagle در بر داشت خود را مرور همان آبهای تیره در راه به برنده شدن در یک mistrial به دلیل آویزان داوران بیل کازبی را برای اولین بار تعرض محاکمه در سال 2017. کازبی بعدها محکوم کرد.

“البته یک وکیل برای رفتن در آن وجود دارد حمله می کند و اعتبار و حمله تناقضات” گفت: McMonagle است که درگیر در Weinstein مورد. “این فقط چگونه شما آن را انجام دهد. وجود دارد یک راه برای انجام آن بدون اینکه نفرت.”

داوران می شنود از دیگر شاهد

پیشتر در روز سه شنبه هیئت منصفه شنیده از دیگر حمایت از شاهد: یک بازیگر که شهادت داد که او احساس تحت فشار به داشتن دست و پا سه راه برخورد جنسی با Weinstein و زن او را به اتهام تجاوز به.

Emanuela Postacchini بود به نام شهادت از اعتراض از Weinstein وکلا که استدلال شهادت بی ربط بود چون هیچ مدرکی وجود ندارد که او خود را مجبور در دو زن در این مناسبت.

دادستان گفت: آنها خواستار Postacchini قبل از از سرگیری تجاوز به عنف متهم را بازجویی چرا که او تا به حال برای رفتن به لس آنجلس برای چهارشنبه استماع است.

Postacchini شهادت دادند که در فوریه 2013, Weinstein تا به حال او را ملاقات و تجاوز به عنف متهم در لس آنجلس-منطقه هتل که در آن او تلاش برای متقاعد کردن زنان به داشتن رابطه جنسی با او.

Postacchini گفت: در برخورد Weinstein را شاکی را به حمام رفت و شد “گریه در موقعیت جنین در زمین است.”

در مقطع معاینه Weinstein وکیل دیمون Cheronis بارها و بارها خواسته اگر Weinstein یا مجبور به انجام هر کاری و هر بار او پاسخ داد که در حالی که او شخصا احساس نمی مجبور به انجام هر کاری “وضعیت مجبور شد.”

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im