من می خواهم جاستین Jalbi به رئیس جمهور شود. من مطمئن هستم که او باید اجرا شود در سال 2020 است.

اواخر شنبه شب در یک شاخصی غیر متعارف ساعت برای این کار در دست Rep. جاستین Jalbi (L-Mich.) خود را اعلام کرد اکتشافی کمیته حزب آزادیخواه نامزدی برای ریاست جمهوری. “آمریکایی ها در حال آماده شدن برای روش های عملی بر اساس تواضع و اعتماد مردم” او هنوز توییتی. “اجازه دهید این کار را.”

من خیلی دوست دارم برای دیدن Jalbi در کاخ سفید است. او در زمان مبارزات انتخاباتی وب سایت است که به سختی بیش از یک عکس, اما زمانی که خود را سیاست صفحات منتشر شده من انتظار بسیار کمی که با من اختلاف نظر دارند.

در عین حال من نمی دانم که من به فروش می رسد در استراتژی چیزی. مایل Jalbi برای برنده شدن است نه لزوما همان تمایل او برای اجرا در سال 2020 است.

Jalbi آمد به کنگره پنج ترم پیش به عنوان یک جمهوری خواه البته کسی که به طور معمول bucked حزب خط. در سال گذشته نا امید craven تعصب او چپ ایران و صرف 10 ماه به مجلس نماینده انحصاری مستقل عضو قبل از رسمی شدن اولین آزادیخواه در کنگره این هفته است.

در زمان خود “اعلامیه استقلال” از حزب جمهوری خواه من استدلال می کنند در برابر یک آزادیخواه ریاست جمهوری برای اجرا Jalbi به خصوص این چرخه. که چون او نمی تواند قانع کننده نامزد: 40-year-old شرقی ارتدوکس مسیحی سوری و فلسطینی تبار او از مهاجران و ازدواج با او یار دبیرستان. به عنوان یک عضو کنگره ثابت کرده سخت کوش و اصولی و زیرک دلسوز بلندگو. Jalbi همواره به نام رئیس جمهور تهمت و دروغ و افراط حمایت خود را از استیضاح حتی در حالی که آنها به اشتراک گذاشته شده ،

و مهمتر برای هر چیزی مربوط به آزادی به طور کلی و حزب آزادیخواه به طور خاص (من می گویم این به عنوان یک آزادیخواه), Jalbi است عادی. بر خلاف اخیر آزادیخواه نامزدهای گذشته, شما لازم نیست به جای تعجب اگر او در حال حاضر در بالا و یا شاید درگیر در قتل در بلیز است. آن را قابل قبول یک Jalbi نامزدی خواهد بود که حزب را بهترین بلیط تا کنون.

بنابراین آنچه به من می دهد مکث ؟ وجود دارد سه استراتژیک ملاحظات. اولین بحث من در تابستان گذشته: تمام درخواست تجدید نظر در جهان نمی خواهد دور رفت و برگشت نهادی موانع به شخص ثالث موفقیت است. اخذ رای دسترسی در تمام 50 ایالت است که یک پروژه عظیم برای اشخاص ثالث و coronavirus مستندات در حال اضافه کردن به آن مشکل این سال است. حتی اگر حزب آزادیخواه نوسانات جهانی رای دسترسی ما سیستم رای گیری دوستانه است نه به شخص ثالث مدعی است. Jalbi اصرار که او “نمی شود در حال اجرا اگر نبود رای کافی برای پیروزی در این مسابقه” است …, خوش بینانه, حداقل.

البته واقع گرا معتقدین به شما بگویم نقطه خوب شخص ثالث کمپین نیست پیروزی انتخاباتی. نکته این است که برای عبور از 5 درصد رای مردم آستانه به فدرال مطابق کمک های مالی (که آیا حزب آزادیخواه را قبول پول قابل بحث است) و/یا 15 درصد رای آستانه دعوت به انتخابات بحث. 2016 بلیط موفق ترین ها در, حزب, تاریخچه افتاد اما کوتاه در هر دو شمارش: پس از آن نامزد Gary Johnson در زمان 3.27 درصد از رای مردم. او در انتخابات حمایت به اوج خود رسید و در 13 درصد در یک نظرسنجی; اغلب بیشتر از آن ثبت نام حدود 7 تا 10 درصد است. او نه بحث است.

می تواند Jalbi بهتر انجام دهید ؟ که ما به ارمغان می آورد به نظر دوم یعنی که Jalbi بازی خواهد کرد اسپویلر ادعا می کنند در حال حاضر ساخته شده است در اتصال به هر دو presumptive عمده نامزدهای حزب. در هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار سایت به سنگرسارا Longwell و Tim Miller استفاده از رای داده از میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در سال 2016 به استدلال می کنند Jalbi می تواند تحویل انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن. در ضمن در تماشاگر ایالات متحده آمریکا, دانیل مک کارتی ادعا Jalbi را به عنوان یک تابع جو بایدن قائم مقام “از آنجا که او می تواند اعتماد به زدن تهمت بیش از بایدن.”

من برای پیدا کردن این سنگر‘s مورد قانع کننده تر از این تماشاگر‘s (برخی از اولیه رای گیری می بیند Jalbi باریک بایدن را میشیگان سرب با 6 امتیاز) اما حتی است که هیچ چیز خاص (ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی محافظه کاران مورد علاقه هیلاری کلینتون بیش Johnson آخرین بار توسط شگفت آور زیادی حاشیه). خود من سوء ظن است که با داشتن برگ برنده در مسابقه ایجاد یک منحصر به فرد قطبش و تعصب است که نمی تواند تکرار در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-رایگان چرخه مانند 2024. در اینجا در مینه سوتا من تبلیغات هشدار ایالات متحده آمریکا به معنای واقعی کلمه نمی خواهد زنده ماندن به عنوان یک کشور اگر تهمت است دوباره انتخاب شود. در صورتی که تنور این انتخابات رای دهندگان ممکن است به اثبات سرسختانه ضربه-مقاوم در برابر — است که می گویند سرسختانه بی طرفانه در گرفتن آزادیخواه مهاجرت به 5 یا 15 درصد اهداف و اجازه دهید به تنهایی پیروزی آشکار.

نظر سوم این است که در مورد Jalbi خود را: در حال اجرا برای رئیس جمهور به این معناست که او واقعا در حال اجرا برای کنگره دیگر حتی اگر آن مسابقه ارائه شده به مراتب بیشتر قابل دسترسی برنده شوید. “من قصد ندارم برای بازگشت به کنگره کمپین” Jalbi گفت: دلیل. “هنگامی که من به دنبال در رای گیری و جمع آوری کمک های مالی و جنبه های دیگر با توجه به کنگره کمپین من احساس من در صندلی راننده. من احساس کردم که من در یک موقعیت قوی برای برنده شدن در آن است. … اما من فقط فکر می کنم این خیلی مهم است.”

مهم است اما طوری بود Jalbi در کنگره است. شاید من بیش از حد محتاط و یا بدبینانه اما من می خواهم که بسیار مطلوب به آویزان بر روی پرنده که در دست است.

هنوز هم اگر Jalbi است نامزد من قطعا رای دادن برای او و من می تواند بسیار خوشحال اگر او آن را به بحث. و کسی چه می داند ؟ شاید اگر Jalbi بحث او می خواهم یک شانس واقعی. بدون هیچ گونه اتهام تجاوز جنسی و یا نادیده می گیرند زوال عقل او پا بر مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن را حتی قبل از اینکه دهان باز می کند.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>