‘من فکر کردم من که قرار بود به مرگ.’ 6 نفر در بیمارستان بستری فرار از آتش در لس آنجلس

لس آنجلس — آتش نشانان ساخته شده چشمگیر نردبان نجات یک مرد در مورد پرش از سوزش لس آنجلس آب و برق پنج شنبه و هلیکوپتر کنده 15 نفر از سقف به عنوان دیگر ساکنان وحشت زده فرار کرد از طریق دود خفه راه پله به ایمنی.

شش نفر در بیمارستان بستری شدند دو نفر در شرایط بحرانی از جمله می توان بلوز, در آتش سوزی رخ داده است که در یک ساختمان که در آن یک شبیه فروغ را شکست هفت سال پیش, مقامات گفت.

ساکنان توصیف ترسناک پرواز به ایمنی آنها به عنوان تلاش برای حرکت به پایین شلوغ راه پله که مجبور به نوبه خود به عقب و رفتن به پشت بام. آتش نشانان بودند تا آمدن از پله ها به عنوان افرادی که با کودکان و حیوانات خانگی و برخی از سالمندان مستاجران نقل مکان کرد به آرامی رو به پایین.

وحشتزده Cecilee Mathieson سعی کردم به فشار گذشته در عجله خود را از 25 طبقه پنت هاوس. هنگامی که او رسیده طبقه در, آتش, او می تواند دیدن و تاب بودن پرتقال در زیر درب.

“من واقعا فکر می کردم من که قرار بود به مرگ امروز” Mathieson گفت ساعت بعد.

آتش نشانان به حال شده است در یک ساختمان اداری آتش دو بلوک دور زمانی که شعله های شکست در Wilshire بلوار در لبه تونی برنتوود بخش از شهر اجازه می دهد یک واکنش سریع.

Gavyn اشتراوس بود که شنا کردن در استخر در حیاط هنگامی که او را دیدم دود سیاه نسل اینده است. به عنوان دود به سرعت رشد کرد اشتراوس می دانستم که هیچ آشپزخانه آتش و او فرار به داخل ساختمان مرطوب برای هشدار به کارکنان.

یک زن در مقابل میز خواستار شد پلیس پس از او پریدند در یک آسانسور با تعمیر و نگهداری به هشدار ساکنان در 8 طبقه که در آن آنها فکر می کردند آتش از آینده بود. مردی که در خواب جواب داد: اولین درب آنها زد و آنها متوجه شدم آنها بالاتر از فروغ و زد به صورت پله ها.

آنها با غرق دود زمانی که آنها را باز کرد به سوختن طبقه پایین.

“این یک دیوار سیاه” اشتراوس گفت ساعت بعد به عنوان او ایستاده بود پابرهنه در پیاده رو هنوز هم پوشیدن خود را گشت و گذار تنه تنها با یک حوله پیچیده شده بر روی شانه های او و عینک ایمنی در اطراف گردن خود را. “کسی زد که از آن طرف و آنها به طور کامل تحت پوشش در کاراکتر و آنها به سختی می تواند نفس بکشد.”

فرد گفت: دوست خود را هنوز هم در داخل اما اشتراوس گفت که او نمی تواند کمک کند چرا که او نمی تواند هر چیزی را ببینید و آن را بیش از حد گرم است.

به جای او زد به 21st, کف, که در آن او زندگی می کند برای هشدار به دوستان و مستاجرین دیگر او می دانست. هیچ زنگ در عین حال صدا درآمده و او شگفت زده به شنیدن خنده های آینده از طریق درب که مردم از خوردن صبحانه غافل از خطر زیر.

“خارج وجود دارد آتش است. خارج شدن” او فریاد زد.

دکتر تام Grogan جراح ارتوپد که با این نسخهها کار در ساختمان باز شد و پس از رسیدن به دفتر او هنگامی که او را دیدم شعله های آتش تیراندازی از ساختمان. او مدیر دفتر به نام 911 و Grogan که تا به حال دیده می شود, ساختمان رایت در سال 2013 را تماشا می کردند که آتش نشانان در تلاش برای به دست آوردن آب به آتش در طبقه 6.

یکی از ساکنان ساختمان با سوختگی در آغوش او بود حلق آویز از یک پنجره به عنوان اگر او از رفتن به پرش. آتش نشانان باد کیسه هوا زیر اما موفق به دریافت یک نردبان به او را به او را نجات دهد.

“این ترسناک بود به تماشای” Grogan گفت.

بیش از 330 آتش نشانان پاسخ داد و آن را در زمان حدود 90 دقیقه به دست کشیدن پایین فروغ معاون رئیس آتش نشانی آرماندو هوگان گفت. آتش سوزی محققان به دنبال آن است که آیا عمدا مجموعه.

“آن را مشکوک است در حال حاضر” رئیس آتش نشانی رالف Terrazas گفت.

دو 30 ساله با مردان بودند که در آپارتمان که در آن آتش شروع شد و در وضعیت بحرانی و یکی به عنوان قبر. ماموران آتش نشانی مجبور به خزیدن بر روی شکم های خود را با استفاده از بطری اکسیژن برای رسیدن به آپارتمان که در آن فروغ آغاز شد. پنج نفر دیگر تحت درمان قرار گرفتند و در صحنه است.

آتش سمت چپ ویندوز دمیده و سنگین دود سیاه یا علائم سوختگی در سه طرف ساختمان. ساکنان که فرار کرد و در هر آنچه که آنها با پوشیدن و یا می تواند به سرعت دریافت کنید — برخی در لباس خواب و لباس ورزش — جمع آوری شده در نزدیکی گوشه و کنار خیابان و نگاه کردن به عنوان هلیکوپتر ماند و برافراشتند پشت بام آسمان و سگ سفید به ایمنی.

آتش سوزی در بررینگتن پلازا بالا افزایش در سال 2013 به مجروح شدن چند نفر و آواره بیش از 100. این مجموعه دارای 240 واحد است که در محدوده اجاره از $2,350 به $3,695 در هر ماه با توجه به Zillow.

مقامات آتش گفت: این ساختمان مجهز نیست آبپاش. آن ساخته شده بود در سال 1961 قبل از قوانین و مقررات مورد نیاز آتش-سرکوب سیستم در ساختمان های بلندتر از 75 فوت (22.8 متر) ،

صاحبان ساختمان را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak جان راجرز و کریستوفر وبر در لس آنجلس کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر