“من فکر می کنم مردم را از گرسنگی مردن.’ کارشناسان نگران هستند صدها نفر از هزاران نفر که می تواند از دست دادن مواد غذایی تمبر آمده مارس

کیت Maehr است که در مورد به دست آوردن مقدار زیادی سخت تر است. Maehr اجرا می شود یک بانک مواد غذایی که بخشی از یک شبکه توزیع حدود 200000 وعده های غذایی در اطراف شیکاگو هر روز. اما در سال گذشته نرخ بیکاری در کوک کانتی که در شیکاگو واقع شده است و بهبود یافته است. به عنوان یک نتیجه, برخی از 50,000 ساکنان در معرض خطر از دست دادن منافع خود را از فدرال طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) بهتر شناخته شده به عنوان مواد غذایی.

با بسیاری از مردم کمتر کمک از دولت Maehr می داند که آنها را به نوبه خود به موسسه خیریه برای کمک به. آنچه او نمی داند این است که اگر او قادر خواهید بود به آنها را تغذیه. “ما نمی باید توانایی به ناگهان همه از یک جای همه کسانی که وعده های غذایی است که مردم از دست خواهد داد می گوید:” Maehr مدیر اجرایی و مدیر عامل شیکاگو غذا سپرده گذاری. “من حدس می زنم در قلب من از قلب چیزی است که نگه می دارد من در شب است که من فکر می کنم مردم را از گرسنگی مردن.”

این است که نه فقط در شیکاگو مشکل است. در حالی که کوک کانتی فقط خود را از دست داده مزایای زیر موجود دستورالعمل های وزارت کشاورزی ایالات متحده که در اداره, ضربه محکم و ناگهانی به تازگی نهایی یک قانون است که آن را سخت تر برای همه کشورها به سازش برای سفت بالغ ضربه محکم و ناگهانی ذینفع در مبارزه مناطق رفتن به جلو. نزدیک به 700000 نفر در سراسر کشور می تواند از دست دادن مواد غذایی خود را تمبر هنگامی که قانون جدید در ضربات در ماه آوریل با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده را تخمین می زند.

محکم کردن از مواد غذایی تمبر برنامه بخشی از یک تلاش گسترده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کاهش هزینه های دولت در شبکه امنیت اجتماعی برنامه های خود را. “ما نیاز به تشویق مردم آنها را با دادن یک دست کمک به, اما اجازه می دهد آن را به تبدیل شدن به یک بی نهایت به دست” وزیر کشاورزی سانی Perdue گفت: در آزادی مطبوعات اعلام تغییر حکومت در ماه دسامبر. “در میان قوی ترین اقتصاد در نسل ما باید هر کسی که کار می کنند به کار می کنند.”

در آن 2021 بودجه پیشنهادی روز دوشنبه اعلام کرد که برگ برنده دولت دو برابر پایین در تلاش برای بریده بریده ضربه محکم و ناگهانی هزینه های پیشنهاد برای تبدیل بخشی از برنامه ماهانه بودجه به “برداشت جعبه” — تحویل آمریکا ساخته شده است, قفسه پایدار مواد غذایی مانند کنسرو کالا, برنج و ماکارونی و برای گسترش کار نیاز به بزرگسالان تا سن 65 به جای 49. دولت تخمین می زند توصیه های خود را می توانید ذخیره کنید $182 میلیارد دلار در طول ده سال آینده است.

منتقدان می گویند این کاهش در حال قرار دادن مردم در معرض خطر است.”در حالی که بسیاری از رئيس جمهور در طرح در نظر گرفته نمی شود توسط کنگره مواضع خود را در جوامع کم درآمد خانواده ها و کودکان منعکس کننده یک موضوع نگران کننده از ترک امریکا آسیب پذیر ترین پشت” FoodCorps غیر انتفاعی است که کمک می کند تا اتصال بچه ها به مواد غذایی سالم در مدرسه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

بیش از نیم قرن گذشته میلیون ها نفر از آمریکایی ها از بهره فدرال مواد غذایی تمبر برنامه که برای اولین بار به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور لیندون جانسون در سال 1964. اما از سال 1996 این برنامه محدود ترین و سالم بدون فرزند بزرگسالان بین 18 و 49 به سه ماه از مواد غذایی در یک دوره سه ساله مگر اینکه کار می کنند و یا در محل کار-برنامه های آموزشی برای حداقل 20 ساعت در هر هفته. و برای مکان هایی زده سخت با افزایش بیکاری شده است وجود دارد یک راه حل. متحده می تواند کمک مالی چشم پوشی به مردم در مناطق با نرخ بیکاری به طور موثر از بین بردن آن کار مورد نیاز است. بیش از 22 سال گذشته هر دولتی به جز دلاور استفاده از این چشم پوشی برای کمک به ساکنان دسترسی به مواد غذایی است.

به عنوان از آوریل متحده به دنبال آن چشم پوشی باید ثابت نرخ بیکاری در مناطق آنها به دنبال چشم پوشی برای حداقل 20 درصد بالاتر از میانگین ملی و حداقل 6 درصد در کل. این قانون همچنین تغییر نوع داده متحده می توانید استفاده کنید برای توجیه درخواست چشم پوشی: ایالات متحده در حال حاضر کمتر قدرت به ترکیب زمینه لازم برای رسیدن به نرخ بیکاری برای به دست آوردن چشم پوشی برای کسانی که در مناطق.

در علاوه بر این به 700,000 سفت بزرگسالان است که وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده خواهد شد تحت تاثیر این تغییر طرفداران مانند Maehr نگرانی وجود خواهد داشت یک اثر trickle-down که نیز تاثیر بیشتر گروه های آسیب پذیر مانند افراد معلول و کودکان است.

میراندا Fenske 35 سال Oswego County, New York ساکن با از دست دادن شنوایی شدید و گلوکوم در هر دو چشم است یکی از افرادی است که می تواند از دست دادن او ضربه محکم و ناگهانی مزایای. هر چند Fenske دارای معلولیت او را دریافت و از کار افتادگی پرداخت از طریق تامین اجتماعی و در نتیجه واجد شرایط نیست برای شخصی معافیت از ضربه محکم و ناگهانی کار مورد نیاز است. او می خواهم به کار در خرده فروشی او می گوید: اما تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن حتی پاره وقت کار می کنند. “من از دست دادن شنوایی بسیار بد است هیچ کس می خواهد به استخدام من,” او گفت: داشتن درخواست برای برقراری ارتباط از طریق پیام متنی با توجه به شنوایی او مانع. “این منصفانه نیست… آنچه مورد اتفاق می افتد با ضربه محکم و ناگهانی. وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم مثل خودم که معلولیت اما هنوز هم قادر به کار می کنند اما نمی توانند کار پیدا کنند.”

کودکان نیز رنج می برند به عنوان یک نتیجه از سیاست جدید خود را منتقدان می گویند. هر چند بزرگسالان با وابستگان لازم نیست که کار برای دریافت مواد غذایی پدر و مادر اغلب ارائه انواع دیگر برای حمایت از فرزندان خود را حتی اگر آنها نمی, با آنها زندگی می کنند و یا ادعا می کنند آنها را به عنوان وابستگان Maehr اشاره می کند. “آنها ممکن است زندگی می کنند در خانواده, اما آنها ممکن است ارائه بحرانی پشتیبانی و منابع است. اگر آنها همه از ناگهانی از دست دادن خود را ضربه محکم و ناگهانی, مزایای, و در حال حاضر وجود دارد کمتر از منابع است که تاثیر کودکان,” او می گوید. “اشتباه نکنید آن را بر روی فرزندان. آن را تحت تاثیر قرار می افراد معلول را تحت تاثیر قرار بزرگسالان مسن تر است.”

ویژه داستان
از “عشق کور است’ به ‘دایره’ Netflix است Terrifyingly خوب در تلویزیون واقعیت
این پرچم در حال اهتزاز است ساختمان یک واقعیت امپراتوری بر پایه بینندگان اعتیاد آور ترین انگیزه است.

بسیاری از آمریکایی ها موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمینه استدلال که مواد غذایی تمبر و دیگر شبکه امنیت اجتماعی ذینفع باید شغل. با توجه به یک سال 2017 بررسی انجام شده توسط میراث سنتی پایه و اساس 92 درصد از پاسخ دهندگان گفت: able-bodied بزرگسالان که دریافت پول نقد و مواد غذایی و مسکن و کمک های پزشکی باید در مورد نیاز به کار و یا آماده شدن برای کار.

آیا بستن مزایای اجتماعی به کار مورد نیاز است که در واقع موثر در سوق دادن مردم به نیروی کار است یک سوال باز است. اخیر جورج تاون قانون مطالعه پیشنهاد آن را نمی کند. “الزامات کار را منجر به کار بیشتر” یک واقعیت-ورق پروژه takeaways می گوید. “آنها منجر به بیشتر مردم از دست دادن پوشش و یا منافع و تعمیق و یا افزایش فقر است.”

در بریتانیا محققان همچنین دریافتند که محدودیت های سخت بر مزایای رفاهی منفی اثرات اجتماعی منجر جمعیت های آسیب پذیر به عقب نشینی از برنامه های مزایای در دسترس نباشد “در برخی موارد باعث حرکت به بقای جرم و جنایت است.”

“قطعا وجود دارد هیچ شواهد قوی پایه که سخت مشروط رژیم کمک خواهد کرد که حرکت مردم به کار و نگه داشتن آنها را در کار می گوید:” سوزان فیتزپاتریک یکی از سرب محققان اقتصادی و اجتماعی شورای پژوهشی رفاه مشروط پروژه. “قطعا وجود دارد یک تاثیر در چگونه بسیاری از مردم ادعا می کنند مزایای اما نه در همه یکسان عنوان کرد و گفت شما نقل مکان کرد و مردم را به کار می کنند. اغلب آنچه شما انجام داده ام این است که فقط آنها را بی بضاعت و یا وابسته به دیگر مشکل راه گرفتن.”

Maehr رهبر شیکاگو غذا سپرده گذاری نمی کند و باید زمان زیادی را به فکر کردن در مورد کسانی که نتایج بالقوه است. او را بیش از حد مشغول هماهنگی با سازمان و همکاران در مورد آنچه حذف طبخ شهرستان چشم پوشی معنی خواهد بود که بیش از چند ماه آینده و بدانند که مواد غذایی pantries او نیاز به مستقیم ترین مواد غذایی به هنگام ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان وجوه خشک است.

“در حال حاضر ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر مردم نیاز ما بیشتر” او به من می گوید. “من نمی دانم که چگونه ما آن را انجام دهد.”

نوشتن به ابی Vesoulis در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>