‘من یک نگرانی در مورد خاموش کردن تخیل است.’ لوئیس Erdrich در این نبرد بیش از داستان و هویت

لوئیس Erdrich نقاشی شده است از میراث او را از عشق پزشکی اعلام عروج او را به ردیف بالا از ادبیات آمریکا در سال 1984 هنگامی که آن را به دست آورد National Book Critics Circle Award. “من یک مخلوط فرد,” او می گوید. او پدر, که, آلمانی-آمریکایی و مادرش که Chippewa و فرانسه تدریس در یک مدرسه شبانه روزی در وپیتون, N. D. آن مدرسه راه اندازی شد توسط اداره امور هند در تخت پوشیده از چمن حوزه از شمال دشت که Erdrich بدن از کار peopled به عنوان وضوح (و به مراتب بیشتر companionably از) ویلیام فاکنر جمعیت خود را Yoknapatawpha شهرستان است.

“اوایل رمان من نمی تواند متوقف نوشتن در مورد شخصیت های خاصی. آنها آمدند و بیش از بیش” Erdrich می گوید از طریق تلفن از مینیاپولیس, جایی که او صاحب Birchbark کتاب. او اخیر رمان خواهد به تنهایی هر چند آخرین سه پولیتزر فینالیست طاعون از کبوترها, دور خانه و لاروس—حول موضوع عدالت و مشکل آمریکایی های بومی مواجه شده اند به دست آوردن آن است.

او رمان جدید شب نگهبان در یکی از حس خروج. هر چند خیلی از داستان آگاه است تجربه—استاد قصاب آواز باشگاه ویژگی های یک آلمانی مهاجر قصاب فروشگاه مانند یک پدر پدر و مادر متعلق به در لیتل فالز, Minn.—این کتاب برای اولین بار به صراحت بر اساس یک عضو از خانواده اش. شخصیت توماس Wazhashk که در شب نگه می دارد در یک کارخانه در حالی که همچنین رسیدگی به امور لاک پشت کوه گروه از Chippewa به عنوان رئیس قبیله ای است برگرفته از Erdrich را پدربزرگ مادری پاتریک Gourneau. در 1950s Gourneau پژوهشگر هر دو شغل در یک زمان هنگامی که یک دروغگو سناتور ایالات متحده در تلاش بود تا “خاتمه” قبیله او می گوید و فشار آن اعضای کردن آخرین قراضه از زمین برای آنها محفوظ است. که مبارزه امکانات در این رمان به عنوان آدم ربایی, خواب زمستانی, ماشین, استخر, بوکس و زیر آب رفتن-رفتن رقصنده.

Erdrich صحبت به زمان مورد داستان هویت قومی و اخیر انتشار جنجال بر سر تقاطع دو.

زمان: من صرف بخشی از دوران کودکی من در دره رودخانه سرخ از شمال و خاطرات من صرفا از قطب تلفن و خندق. شما استخراج آن را برای بیش از ده رمان. چگونه است که ؟

Erdrich: خوب است که مرا به یاد خندق اسکی یک داکوتای شمالی چیزی. ما می قلاب طناب بر روی سپر عقب خودرو و پدرم رانندگی این جاده ها که شما به یاد داشته باشید و ما را از یک جفت چوب اسکی روی حلق آویز بر روی طناب در پشت خودرو در خندق.

واقعا ؟

اوه آره. و او به سرعت. منظورم این بود که واقعا هیجان انگیز است. من هرگز فکر نمی کردم از آن به عنوان متروک است. آن را هرگز به من رخ داده است. من حدس می زنم من نمی دانم که وجود دارد هر چیز دیگری. من بسیار دلتنگ هنگامی که من سمت چپ به دلیل آن بود که من از دست رفته خطوط برق و جاده اما من از دست رفته آسمان چون من استفاده می شود به این حس بزرگ بودن و من همیشه می تواند آب و هوا که از بی فاصله است. من هنوز هم آن را از دست.

خود را جدید, رمان, شب نگهبانیک کارخانه که در آن پدر بزرگ خود را کار کرده است. چه بود آن را مانند خود را به نوشتن اولین کتاب به صراحت بر کسی از خانواده شما ؟

این نوع از کتاب که من توزیع با بسیاری از ملودرام. من فکر می کنم آن را پدربزرگ من را تحت تاثیر قرار. راستش او شایسته ترین متفکر—او فقط یک فرد خوب است. و او بسیار خنده دار و بسیار مهربان. شخصیت او واقعا آغشته کتاب با حس پذیرش و یا حداقل معمول دیوانه شرارت که من دوست دارم به نوشتن. آن را ساکت تر روایت چون برای من نقطه واقعی بود به بحث در مورد آنچه آن را مانند در ’50s و به کشف جهان چه بود در لاک پشت کوه رزرو. این اولین کتاب من بر اساس این لاک پشت ها ، ابزار-تحمل گیاه واقعی است و آن را هنوز هم می ایستد. آن را به استخدام بیشتر زنان و چه چیزی فوق العاده ای. من هیجان زده برای نوشتن یک کتاب است که تا به حال مردم بومی انجام کار در کارخانه از آنجا که شما لازم نیست به عنوان خوانده شده که.

همانطور که در کتاب پدر بزرگ خود را واقعا مبارزه یک سناتور ایالات متحده در تلاش برای خاتمه فدرال مسئولیت لاک پشت کوه گروه از Chippewa. اما چرا فقط یک قبیله ؟ شما می خواهم فکر می کنم آنها می خواهم آن را در یک رفت و برگشت.

آنها انجام یک رفت و برگشت که در آنها جمع معاهدات. به طوری که به آنها مبنای فسخ قبایل یکی یکی. اما از آنجا که هر قبیله خیلی متفاوت آنها تا به حال برای رفتن و ارزیابی که واجد شرایط. شما می دانید که این یک دستاورد باور نکردنی است که آنها موفق نمی شود خاتمه یافته است.

غشاء بین دنیای فیزیکی و آنچه که ممکن است به نام رویای جهانی است که همیشه نازک در کتاب های شما. آیا شما به نام یک رئالیست جادویی?

من, اما من نمی خواهم آن را احساس جادویی. من سعی می کنم به زمین همه چیز را که من در چیزی که در واقع اتفاق افتاده است. حتی اگر آن نمی باشد و کاملا این روند به سمت چیزی که می تواند اتفاق می افتد.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

آن است که در مواجهه با حوادث بزرگ مانند مرگ است که اجازه می دهد تا مردم دسترسی به هر دو جهان ؟

وجود دارد زمان هایی که در آن وجود دارد به نظر می رسد به نوعی از سد عاطفی است که در پایین و شما همه چیز را ببینید. زمانی که همزمانی نیست انطباقها. وقتی که همه چیز متهم شده است با معنی و رویاهای پیشگویانه و واقعی و سخت به تشخیص از واقعیت است.

و بقیه هم اکثر مردمی پرداخت نمی توجه به اندازه کافی?

آره شما نمی تواند توجه در آن سطح است.

می توانم بپرسم شما در مورد خاک آمریکا?

اوه خدا نمی لطفا. نیست که بیش از?

با عرض پوزش. جانین کامینز است که مکزیکی بود lambasted برای او هیجان انگیز در مورد یک زن مکزیکی مهاجرت به ایالات متحده آمریکا با پسرش. کتاب تور رو لغو شد. شما چه فکر می کنید ؟

این چیزی است که آمریکایی های بومی مقابله با خود را در تمام زمانها. مردم همیشه در تصمیم گیری است که آنها می دانند که چگونه برای به تصویر کشیدن بومی آمریکایی است. فیلم. این تیم ورزشی. نظامی. آنها فقط دوست دارم به استفاده از native تصاویر درست است ؟ و آنها فکر می کنم آنها می دانند که چگونه از آن استفاده کنید چرا که آنها شیفته از درنده خویی. در حالی که من از یک نفر که بسیار خوش خیم است.

من یک شهروند از لاک پشت کوه گروه از Chippewa. بله که هویت من است. من همچنین در آلمانی. که هویت من. من یک مخلوط فرد است. این سوالی است که برای من: من نمی فهمم که چرا شما می خواهم سعی کنید به پرش به یک هویت است که بسیار دور از خود. برخی از افراد می تواند آن را انجام دهد. و برخی از مردم با انجام یک کار فوق العاده و با وجود استدلال مانند Zadie اسمیت بزرگ بحث در مورد اینکه چرا می نویسد مختلف هویت: آن را چرا که او می خواهد به تجربه زندگی از طریق یک لنز های مختلف. که حس می کند برای بسیاری از مردم است.

وجود دارد بسیاری از خوب است که بیرون آمد از این گفتگو. آن را برجسته تر کتاب توسط آمریکایی های مکزیکی. مانند لوئیس آلبرتو Urrea خود کتاب خانه شکسته فرشتگان. والریا Luiselli کتاب. وجود کتاب های فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد. و وجود دارد که از کودکان در زمین [خاطرات توسط Marcelo هرناندز Castillo] که من خوانده نشده, هنوز, اما آن را شروع می شود مانند دینامیت. بنابراین من قصد دارم برای حفظ خواندن آن است.

اما در همان زمان این است که تربیت من. به عنوان مادر من و پدر, دختر, من احساس می کنم برای نویسنده. من فکر می کنم این بیش از بالا.

واکنش بیش از این بالا ؟

نیز وجود دارد هیچ جایی که در آن هر کسی گفت: ما در همه نگران جانین کامینز. من نگرانی در مورد احساسات و آینده یک شخص نویسنده است. من برای نویسندگان. من یک کتاب فروش. و چگونه من واکنش نشان داد و به عنوان یک کتاب فروش است که به ویژگی های مکزیکی آمریکایی روایات مانند آنهایی که شرح داده شده است. اما من نگرانی در مورد خاموش کردن تخیل است.

این است که در مورد کتاب, اما آن را به عنوان هر چند در این زمان هنگامی که وجود دارد, بحران مانند اشتغال ما jettisoned اتحاد است. وجود دارد Brexit. وجود دارد این وحشتناک نوردد را تغییر دهید. و ما دو برابر را در برخی از دانه تفاوت بین لمس و تعدیل می شود. آنچه من می خواهم برای دیدن است که بسیاری از وحدت است. شاید ما باید اجازه دهید تا در این مورد و پیدا کردن هر اتم از چه ما مشترک است به منظور حرکت رو به جلو و به میانه های, ترقی خواهان هر چه و بدست آوردن چیزی انجام می شود.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>