“من نمی خواهم هر کسی که خواستار بچه من coronavirus’: آسیایی, آمریکایی ها از ترس COVID-19 واکنش

تونی Du اول نسل چینی آمریکایی اپیدمیولوژی زندگی در مریلند که از نزدیک دنبال COVID-19 و راه خود را از تخریب و پس از آن ابتدا در ووهان. در حال حاضر آن است که هدف قرار دادن ایالات متحده سخت او را به انجام آنچه او می تواند برای کمک به محلی.

یک زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته پیش او صرف برخی از زمان پایین برای پیوستن به آموزش مریلند در پاسخ پزشکی سپاه ذخیرۀ یک جامعه گروه داوطلب که تقویت بهداشت عمومی آمریکا سیستم.

بعد از آن که هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از اصطلاح “چینی ویروس” علنا برای اولین بار. Du floored بود.

“این است که تاریک ترین روز من را دیده اند در 20 سال در ایالات متحده” او نوشته شده در همسایه برنامه او گاهی اوقات با استفاده از به داوطلب کمک به همسایگان نیازمند است.

در مصاحبه این هفته با CBC News, او به تفصیل شرح داده.

“من فکر می کنم که بسیار اشتباه است,” او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کلمات. “من اینجا هستم آماده به مبارزه برای ما و شما چاقو در پشت است.”

Liang Zhao, رز زو آنجلا مردان و تونی Du جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی محلی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در مریلند است. (Jun تانگ)

Du گفت: او پسر همکلاسی ها در حال حاضر گاهی اوقات می گویند که آنها می خواهم به دور ماندن از آسیایی, کودکان در مدرسه به دلیل آنها ممکن است ویروس.

“من نمی خواهم کسی به من تماس بگیرید بچه coronavirus'” Du گفت.

‘کونگ آنفولانزا”

واشنگتن پست عکاس اسیر یک شات از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه یادداشت از مارس 19, که نشان “تاج” را زده در سیاه و سفید نشانگر قبل از کلمه “ویروس” و با جایگزین “چینی است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها آن را به نام “چینی ویروس” در حالی که دیگر رهبران جهان با چوب خواستار آن COVID-19 یا رمان coronavirus.

نزدیک از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت برای مارس 19 coronavirus جلسه نشان می دهد که در آن کلمه ” تاج “بود عبور و قبل از کلمه “ویروس” و با جایگزین ‘،’ (Jabin Botsford/واشنگتن پست/گتی ایماژ)

هفته گذشته CBS کاخ سفید خبرنگار Weijia جیانگ گفت: کاخ سفید کارمند به نام این ویروس “کونگ آنفولانزا” در هنگام صحبت کردن با خبرنگار.

نظر “باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من,” جیانگ ارسال شده در توییتر.

روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, در یک جلسه با خود G7 همکاران اصرار ویروس بود به نام “ووهان ویروس” در یک اطلاعیه مشترک. وزیران از کشورهای دیگر حاضر به توافق برسند.

مشکل با نامگذاری این ویروس به این ترتیب سازمان بهداشت جهانی اشاره در دستورالعمل این است که بیماری نام واقعا مهم است. تاریخ نشان داده است که نام برخی را ناشی از یک واکنش در برابر گروه خاص.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پس سعی کردم به راه رفتن به عقب نظرات خود را خواستار آمریکایی آسیایی “چشم مردم” در مارس 23, صدای جیر جیر.

“گسترش ویروس است که تقصیر آنها نیست,” او نوشت.

اما نیم ساعت رانندگی در شمال واشنگتن — در مریلند — آسیایی آمریکایی ها نگران هستند.

Du را به دوستان آمریکایی و همکارانش می گویند که آنها در حال تجربه روزانه میکرو محیطی و آشکار نژادپرستی.

یکی از دوستان مانیتور WeChat گروه گزارش کلامی و فیزیکی و ضرب و جرح. دیگر Liang Zhao گفت: او از راه رفتن سگ هنگامی که یک زن راه رفتن در جهت مخالف خواسته او را به توقف و سوئیچ را به طرف دیگر از جاده ها است.

“سگ خود را به نظر می رسد اما شما می دانید گفت:” ژائو توصیف آنچه زن گفت: پسر خود را.

جالب اینجاست که ژائو Du و چند تن دیگر چینی آمریکایی ها مطرح کرده اند 80.000 دلار در یک GoFund من, کمپین برای کمک به ارائه تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه.

تماشا کنید: چگونه به مقابله با نژادپرستی برانگیخته توسط coronavirus نگرانی

با وجود کم خطر انتقال در این کشور آسیایی کانادایی ها تبدیل شده اند به اهداف بیگانه نظرات در روزهای اخیر هر دو آنلاین و آفلاین. 3:38

‘لطفا توقف تعصب’

Aryani Ong سابق حقوق مدنی وکیل است که متخصص در آمریکا حقوق برای 30 سال گذشته. او اندونزی چینی آمریکایی مستقر در مریلند و می گوید که چه چیزی اتفاق می افتد در خانه دولت با چینی-آمریکایی است که ناهمواری در سراسر ایالات متحده

او با اشاره به اعداد بزرگ نژادپرستانه حوادث گزارش شده در NextShark, آسیایی, آمریکایی, اخبار, سایت, و در اقیانوس آرام سیاست و شورای برنامه ریزی سایت.

“این نوع از اعداد هستند و نه چیزی است که من را دیده اند” گفت: Ong.

Aryani Ong است اندونزی-چین-حقوق مدنی آمریکا وکیل زندگی در Bethesda, Md. او می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فاقد حساسیت است برای درک تاثیر از سخنان خود در آمریکایی های آسیایی تبار. (Aryani Ong)

حوادث بالاتر در برخی از شهرهای ایالات متحده با بزرگ آسیایی آمریکایی جمعيت مانند شهر نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو.

به همین دلیل, آسیایی, آمریکایی, بازیگران هالیوود و رهبران سیاسی از جمله فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom و دموکرات در کنگره جودی چو در حال صحبت کردن در برابر نژاد پرستی.

مارتین لوتر کینگ جونیور, دختر, برنیس پادشاه به تازگی در توئیتر خود نوشت: “لطفا برای جلوگیری از تعصب و خشونت بی معنی در برابر مردم آسیا. به طور تصادفی به ضرب و شتم افراد مسن گاهی اوقات بی خانمان آمریکایی های آسیایی تبار است و بزدلانه, دلخراش و آن را غیر قابل توجیه.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به راه رفتن کمر خود را قبل از آن اشاره به ” چینی ویروس از طریق تماس با آسیایی, آمریکایی ها مردم شگفت انگیز و خواستار آنها را به محافظت می شود. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد اخبار را به تمرکز بر روی foreignness از بیماری اما در انجام این کار او فاقد حساسیت به درک تاثیر بر آمریکایی های آسیایی تبار” گفت: Ong.

“او باید آگاه بوده است از تاثیر بر آمریکایی های آسیایی تبار. عموم مردم نمی افتراق هست. و در حال حاضر ما می بینیم مردم accosting آسیایی آمریکایی ها به عنوان حامل بیماری.”

‘بیشتر از ترس از مردم دیوانه از ویروس’

این دقیقا همان چیزی فرستاده Jonathan یونگ پدر دو فرزند جوان به تعامل تسلیحات فروشگاه تفنگ در Rockville, Md., در این هفته.

“خوشبختانه این شهرستان است که هنوز هم بسیار صلح آمیز من نه تجربه آن دست کشیدن بر روی چوب” گفت: یونگ پس از خرید اولین تفنگ.

“من نمی خواهم آن را تجربه می کنند. من سرزنش رئیس جمهور ما. کلمه ای که او را انتخاب کرده است که واقعا آسیب رساندن و صدمه زدن به جامعه آسیایی. لازم نیست به آن تماس بگیرید, چینی virus.”

سازمان دیده بان | جاناتان یونگ توضیح می دهد چرا که به تازگی یک تفنگ:

مریلند ساکن Jonathan یونگ توضیح می دهد که چرا coronavirus همه گیر است او را وادار به خرید اولین تفنگ. او می گوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از اصطلاح ‘چینی ویروس بالقوه قرار داده آسیایی آمریکایی ها در خطر است. 0:52

اندی ریموند مالک شرکت تسلیحات و گفت که او را دیده می شود 300 درصد سربازان ارتش در فروش تفنگ پس از وقوع COVID-19 و که بسیاری از خریداران آسیایی آمریکایی.

“آنها از ترس از عواقب ناشی از این ویروس را,” او گفت:. “آنها فقط ترس — این که آیا آن را برای محافظت از خانواده خود و یا از واکنش در برابر ضد چینی احساسات و یا برای برخی از نوع مستند.”

اندی ریموند co-صاحب شرکت تسلیحات در Rockville, Md., و گفت که او را دیده می شود 300 درصد سربازان ارتش در فروش تفنگ پس از وقوع COVID-19. بسیاری از خریداران آسیایی آمریکایی, او گفت:. (پل Andre St Onge Fleurant/CBC News)

Du بیش از حد شده است انگیزه برای خرید یک تفنگ به تازگی. او در حال حاضر صاحب یک اما گفت که او در حال حاضر در روند گرفتن AR-15-سبک سلاح خودکار.

“من بیشتر از ترس از مردم دیوانه از ویروس” گفت: Du.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>