“من فکر نمی کنم وجود دارد سیستمیک نژادپرستی’ در میان اجرای قانون مشاور امنیت ملی اوبراین می گوید سی ان ان

United متحده مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت که او فکر نمی کند که نژادپرستی نظاممند مسئله در ایالات متحده آمریکا و سازمان های اجرای قانون.

پس از روز که در آن تظاهرات گسترده سازمان در شهرستانها در سراسر کشور در برابر قتل جورج فلوید اوبراین گفت: سی ان ان جیک Tapper که او نیست “فکر می کنم وجود دارد سیستمیک نژاد پرستی” در میان پلیس. او استدلال کرد که وجود دارد برخی از “پلیس بد” که ممکن بود نژادپرستانه و یا ضعیف آموزش دیده است. او استدلال کرد در حالی که وجود دارد “برخی از بد سیب” در میان افسران پلیس اکثریت افسران پلیس “بزرگ آمریکایی است.”

“من فکر می کنم 99.9% از ما مأموران اجرای قانون در حال بزرگ آمریکایی و بسیاری از آنها آمریکایی آفریقایی, اسپانیایی, اسیایی,” اوبراین گفت. “آنها در حال کار سخت ترین محله های آنها رو سخت ترین مشاغل برای کار در این کشور است. و من فکر می کنم آنها با پستان های بزرگ آمریکایی و آنها قهرمانان.”

اوبراین گفت: “پلیس بد” باید “ریشه می شود چرا که وجود چند سیب بد که اجرای قانون وحشتناک یک نام. و بدون شک وجود دارد که برخی از نژادپرستانه پلیس. من فکر می کنم آنها در اقلیت هستند.”

“من فقط به تو افتخار ما اجرای قانون حرفه ای از ما محافظت و رسیدگی به وضعیت با خویشتن داری. و ما در اجرای قانون اما ما باید برای خلاص شدن از کسانی که مانند, کثیف, پلیس که به کشته شدن جورج فلوید گفت:” اوبراین.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>