“من فکر نمی کنم آن را به خوبی رفتن’: ترکها دیدن کمی صعودی به کشور دخالت نظامی در سوریه

یک بیلبورد بزرگ است که برج بالا یکی از بزرگراه sluicing در سراسر جهان گسترده و با شکوه در شهر استانبول حمل به نام ترکیه آخرین عملیات نظامی در سوریه می پرسد و مردم ترکیه یک سوال:

“چه کسی نمی خواهد قربانی زندگی خود را برای این بهشت از کشور؟”

که یک خط از ترکیه سرود ملی و نه چندان ظریف بکشید و میهنی heartstrings برای یک کشور هنوز از وضعیتی وخیم از دست دادن بسیاری از سربازان به مبارزه با درب بعدی در سوریه است.

چند ترک خواهد از دست عمدی پیوند بین یک سرود در اصل اختصاص داده شده به “ترکیه قهرمانانه ارتش” و فعال عملیات نظامی امروز است که باعث افزایش داخلی اضطراب.

“این که چگونه آن را به بازار عرضه” تحلیلگر سیاسی گفت: Soli Ozel, صحبت کردن در مورد عملیات بهار سپر بود که راه اندازی شده در مارس 1 پس از حداقل 36 سرباز ترک کشته شدند در یک حمله هوایی در پایان ماه فوریه شده است که نسبت به هواپیماهای روسی پشتوانه نیروهای سوریه.

“که اقدام به خرید? من قطعا نمی خواهد خرید.”

کسانی که مرگ را تعدادی از سربازان کشته شده در جنگ از ماه ژانویه به حدود 60. برای ملتی که هویت ذاتا وابسته به نظامی از طریق تاسیس آن پدر مصطفی کمال آتاتورک این ضرر و زیان روانی ،

“این افتخار ما است” گفت: 22 ساله دانشجو حسین Bildek وقتی پرسیده شد که در مورد نظامی است. “ما یک سرباز ملت است. من نمی توانم [توضیح] که به زبان انگلیسی اما آن را در خون ما است. من باور دارم که.”

شما ببینید وضعیت در اینجا’

ترکیه سپری کرده است در سه ماه گذشته ایجاد هزاران نفر از نیروهای خود در سوریه را در استان ادلب در یک پیشنهاد برای توقف ارتش سوریه را وحشیانه پیشرفت در آخرین شورشی تحت محاصره در یک جنگ داخلی در حال حاضر ورود به آن 10 سال است.

که پیشرفت هدایت می شود حدود یک میلیون نفر از خانه های خود و درست در کنار مرز ترکیه از دسامبر. ترکیه در حال حاضر در حال میزبانی نزدیک به چهار میلیون پناهجوی سوری و ترس آن خواهد بود مجبور به در و حتی بیشتر.

حسین Bildek یک 22 ساله دانشجو گفت که ترکیه ‘یک سرباز ملت است. من نمی توانم [توضیح] که به زبان انگلیسی اما آن را در خون ما است.’ (CBC)

برای حسین Bildek بود که دلیل به اندازه کافی برای رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان را به ارسال نیروهای بیشتر به سوریه است.

“ما تا به حال به” Bildek گفت. “از آنجا که ما چهار میلیون پناهنده از سوریه و شما ببینید وضعیت در اینجا. ما واقعا بد اقتصاد در حال حاضر و باید برای رفع آن به نحوی.”

اما این عملیات در ادلب منجر و از جمله عملیات بهار سپر آورده ترکیه به تقریبا مستقیم رویارویی نظامی با روسیه است.

ترکیه شده است حمایت از شورشیان سوری مخالف بشار اسد با نظام سوریه در حالی که روسیه در حمایت از اسد تبدیل جزر و مد از جنگ را به نفع خود. با وجود متعاقب آن آتش بس چند باور آن را نگه دارید.

حوادث را برجسته کرده اند tightrope اردوغان در حال راه رفتن بین شرق و غرب و به خصوص بین شرکای ناتو و روسیه است.

“آیا شما آن را تصدیق یا نه شما تا به حال مبارزه با روسیه در سوریه” گفت: Ozel, خطاب به اردوغان. “شما در حال تماس برای شما [ناتو] همکاران برای شما ارسال موشک های پاتریوت. خوب بسیار برای مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از [روسیه ساخته شده] S-400 خرید و بقیه.”

برخورد با موج پناهندگان

این همه منجر به چه Ozel معتقد است قطره ای در حمایت از ترکیه برای حضور نظامی در ادلب به خصوص در مقایسه با یک عملیات در پاییز گذشته زمانی که ترکیه خشم خود را شرکای ناتو با در نظر گرفتن کردهای سوریه که بسیاری از کشورهای غربی در نظر گرفته متفقین در جنگ علیه دولت اسلامی است.

“این چیزی است که در گذشته ارتش ترکیه در عملیات [در سوریه] آیا در غرب و جنوب و یا شرق وجود دارد یک عنصر در مبارزه با پ. ک. ک” گفت: Ozel با اشاره به حزب کارگران کردستان. “و توجیه هر چیزی است.”

جدایی طلب پ. ک. ک اتحاد مبارزه طولانی و خونین جنگ چریکی در داخل ترکیه و آنکارا را متهم نیروهای کرد در شمال سوریه از کمک به آنها.

این مراسم چادر بنا در استانبول به مناسبت یک سرباز کشته شده در سوریه است. (استفانی Jenzer/CBC)

ترکیه به حالت تعلیق در رسانه های اجتماعی برای 16 ساعت پس از اواخر فوریه و زخمی بر سربازان خود را در یک حرکت منتقدان می گویند انجام شد در سرکوب داخلی و بیش از بحث هزینه ترکیه, جنگ در سوریه, انسان و یا در غیر این صورت.

یک گزارش عفو بین الملل در پاییز گذشته توصیف ترکیه به عنوان بزرگترین متعال از روزنامه نگاران بسیاری از زندانی های پس از شکست کودتا علیه اردوغان در سال 2016.

Ozel گفت: این غیر معمول نیست برای دیدن پوشش رسانه ای از خانواده های عزادار از دست دادن سرباز ترک کشته در وظیفه. “ما نمی بینیم داستان از آن دسته از خانواده هایی که متلاشی دست دادن پسر خود را. وجود دارد یک نمونه من فکر می کنم پدر گفت: “توقف کشتار سربازان ما.'”

ترکیه خود را تغییر سربازی قوانین در سال گذشته ساخت آن را ممکن است برای کسانی که استطاعت آن را به خرید راه خود را از شش ماه به خدمت اجباری.

هجده ساله Rojin Yilmaz, یک شهروند کرد در میراث فرهنگی با بیان این که درگیری های داخلی بسیاری از ترکها به نظر می رسد به احساس می کنید در مورد کشور خود را در جهان امروز است.

“من فکر نمی کنم آن را به خوبی رفتن. هر روز ما در حال تماشای و یا خواندن اخبار است که ما در حال از دست دادن یک سرباز,” او گفت:.

“این یک تصمیم اشتباه به قبول [به سوریه] در داخل ترکیه است. چرا که پس از آن همه چیز شروع به رفتن بد است. چیزی تغییر در کشور ما پس از ورود خود را.”

‘ما گیر کرده بین دو جهان’

ماه گذشته اردوغان افتتاح شد فصل جدیدی از خصومت با ترکیه دشمن سابق و فعلی ناتو شریک یونان با باز کردن خود در شمال مرز با یونان و دعوت از پناهندگان در این کشور برای ترک اروپا است.

هجده ساله Rojin Yilmaz, یک شهروند کرد در میراث فرهنگی گفت: “هر روز ما در حال تماشای و یا خواندن اخبار است که ما در حال از دست دادن یک سرباز.’ (استفانی Jenzer/CBC)

این منجر به سرکش صحنه در مرز با پلیس ترکیه گذر گاه مهاجران به گذرگاه و یونان با استفاده از تهاجمی به معنی به نوبه خود آنها را به عقب در حالی که متهم اردوغان از weaponizing نیازمند است.

آنکارا استدلال اتحادیه اروپا تا به حال موفق به ارائه در بخش هایی از آن 2016 قرارداد به ساقه جزر و مد از عمده پناهندگان سوری از طریق یونان در ازای کمک های مالی و مشوق های دیگر.

بن بست منجر به یک ویدئو کنفرانس این هفته بین اردوغان و فرانسه و همتایان انگلیسی که در آن پیشرفت بر تجدید نظر در سال 2016 برنامه ریزی شده بود روی میز پیش از نشست سران اتحادیه اروپا برنامه ریزی شده برای مارس 26.

تحلیلگران بر این باورند یک چیز آنکارا به نفع خود است که ناتو و اتحادیه اروپا به نظر می رسد به نیاز ترکیه به عنوان آنجا که روسیه می کند. اما آن را کمی به سهولت احساسات بسیاری از ترک ها بر این باورند که کشور خود جایی در جهان است که کمی درک و یکی از انزوای همیشگی.

“وجود دارد روسیه است. وجود دارد این است که ایالات متحده آمریکا است. وجود دارد دیگر کشورهای اروپایی وجود دارد بسیاری از بازیکنان گفت:” Bildek ، “ما گیر کرده بین دو جهان. بین غرب و شرق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>