“من احساس نمی مانند ما در حال ساخت هر گونه پیشرفت’: 6 ماه پس از طوفان دوریان باهاما در تلاش برای بازسازی

ده دقیقه به دور از بازسازی و gleaming کشتی کروز ترمینال در Grand Bahama جزیره فقط فراتر از چند میلیونرهای’ ساحل ترکیبات واقعی است باهاما — و آن را به خرابه ای تبدیل.

آن را شش ماه پس از طوفان دوریان محصل در کشور جزیره خوراکی درختان برش خانه های برشی دیوارهای خارجی و سقف تمیز کردن. همراه با فاجعه بار باد صعودی امواج چکش ماشین از طریق ساختمان های خالی مدارس میز و صندلی و تقریبا هر چیز دیگری.

Bahamian مقامات رسمی گزارش 76 مرده به عنوان یک نتیجه از دوریان خشم. اما نزدیک که بسیاری از دست رفته شده است از بعضی از جوامع با اعتقاد بسیاری از کمک ها و سازمان های دیگر که واقعی مرگ و میر بیشتر احتمال دارد که شمارش در چهار آمار و ارقام. صدها نفر از مهاجران هائیتی زندگی در کنار دریا در هنگام طوفان و برای مثال بسیاری از آنها حساب نشده اما بدون وضعیت در کشور, مرگ آنها شده اند شامل رسمی در سراسر کشور شمارش.

در حالی که خیابان ها شده اند پاک باقی مانده هزاران نفر از خانه ها باقی می ماند غیرقابل سکونت. قدرت خدمه همچنان به بازگرداندن خدمات برق و roofers سال کار جلوتر از آنها.

“آنچه مردم انجام دهید ؟ آنها جایی برای بازگشت به, می گوید:” اسقف Silbert میلز در سخت ترین ضربه جزیره Abaco.

“زمانی که آنها می آیند هیچ چیز وجود دارد.”

به شدت آسیب دیده ساختمان بزرگ Abaco هنوز هم می تواند دیده می شود شش ماه بعد از طوفان. (David مشترک/CBC)

میلز خود کلیسا بود یک پناهگاه برای بیش از 200 نفر است. برای اولین بار به عنوان قدرتمند باد کتک از پنجره ساختمان در طول طوفان و پس از آن برای نزدیک به یک هفته به عنوان منابع کاهش یافته و مواد غذایی سهمیه بندی شد ضرورت با جامعه در انتظار دو متر از floodwater تا حالا پشت به اقیانوس.

  • سازمان دیده بان ویژگی در مورد بزرگ Abaco مبارزه برای بازیابی از طوفان دوریان را تخریب یکشنبه شب در ملی در 9 p. m. ET در CBC News Network و 10 p. m. به وقت محلی خود را CBC television station. شما همچنین می توانید گرفتن ملی حاضر در CBC سنگ.

برای چند روز پس از طوفان آب آبشاری به خانه بزرگ Abaco. در همسایه Grand Bahama جزیره 80 درصد از این جزیره پوشیده شده بود در آب است.

که از بین برود و با آن منبع بسیاری از مشاغل در هر دو Abaco و Grand Bahama.

اسقف Silbert میلز در سخت ترین ضربه جزیره Abaco خود را از دست داد پیتزا کسب و کار به طوفان دوریان. او هنوز هم اجرا می شود خود را gospel radio station, اما از پخش یک تریلر او در حال حاضر در زندگی با برادر خود. (David مشترک/CBC)

“در سپتامبر. 1 هنگامی که من بیدار من پیتزا عملیات به ارزش نیم میلیون دلار می گوید:” اسقف میلز. “پس از دوریان آن کاهش یافته بود به زمین خالی.”

او را بیمه می کند و انتظار می رود برای همیشه باید این پول را برای بازسازی این کسب و کار است. او خود را در حال اجرا کسب و کار دیگر انجیل ایستگاه های رادیویی از یک تریلر او در حال حاضر در زندگی با برادر خود.

سازمان دیده بان | اسقف Silbert میلز توصیف تلاش برای مرتب سازی از طریق خرابه های پشت توسط Dorian:

کانادا خیریه GlobalMedic با استفاده از کمک های مالی به استخدام افراد محلی به تعمیر قایق های آسیب دیده از طوفان دوریان در جامعه ماهیگیری از مک لین به شهر باهاما. 0:10

در حالی که بارگذاری-ثروتمند که ساکن کمتر-آمار Bahamian جزایر را بیمه خود را گسترده مجلل, محله های قدیمی ترین Bahamians نیست.

“آن است که بسیار گران قیمت” توضیح می دهد که پیمانکار دارن کوپر. “این می تواند در هر نقطه ماهانه از حدود 600 دلار ایالات متحده به $10,000.”

در حال حاضر Bahamians بودند مبتلا به شغل و درآمد و زیان پس از طوفان متی ناشی از تخریب در سال 2016. بسیاری از متوقف پرداخت بیمه چرا که آنها به سادگی نمی تواند آن را تقبل کنند. پس از آن آمد دوریان در سال 2019 باعث حتی بیشتر از دست دادن.

نتیجه این است که بسیاری از Bahamians به سادگی سمت چپ ترین مناطق آسیب دیده در حال حرکت با بچه های خود را به جزایر دیگر که در آن مدارس هنوز عملیاتی — و گاهی اوقات تا آنجا که در ایالات متحده و کانادا است.

اما که نیاز دوستان و یا پول و یا هر دو.

“ما در اینجا باقی ماند چرا که ما نمی تواند به استطاعت هر جا دیگری” Ronique Adderley می گوید.

نیمه پایین تر از دیوار در Ronique Adderley خانه در Grand Bahama شده اند به تازگی خشک دیواره با توجه به آسیب آب از طوفان دوریان. (David مشترک/CBC)

پدر او فقط به جای اب اشباع تیغه در او متواضع صفحه اصلی.

خانواده او تا به حال به تکیه بر سازمان های خیریه برای قالب حذف و ارائه مصالح ساختمانی. مقامات دولت او می گوید:, شده اند وجود ندارد و پس از طوفان است.

تلاشهای ملی و منابع را متمرکز بر بهبود سریع در این کشور نقاط توریستی به منظور kickstart بالا راننده از Bahamian اقتصاد است.

“من احساس نمی مانند ما در حال ساخت هر گونه پیشرفت واقعا به خصوص از دولت” Adderley می گوید: با اشاره به بهبود تلاش در خارج از مراكز توریستی. “با تشکر از اینکه به سازمان های غیر دولتی و نهادهای خصوصی از سراسر جهان که در حال کمک به ما هستند.”

یک ماشین و خانه های آسیب دیده از طوفان دوریان نشان می دهد میزان آسیب به جزیره بزرگ Abaco حتی شش ماه بعد از طوفان. (David مشترک/CBC)

یکی از این سازمان های غیر دولتی کانادا است که GlobalMedic که وارد روز بلافاصله پس از طوفان به ارائه خدمات اورژانس.

این گروه می خواستم برای ادامه کمک به اقتصادی تاثیر طوفان در هفته بعد از دوریان را پانچ و پس از اولیه اورژانس امداد تلاش های آن رفت و به دنبال پروژه های است که کمک خواهد کرد Bahamians بازگشت به خانه های خود و بازگشت به کار.

“ما کار بر روی یک مدل از حق کمک به افراد مناسب در زمان مناسب” می گوید: “رهبر در باهاما Jowett وانگ. “بنابراین گذشته که [اولیه] تا جایی که مردم نیاز فوری به آب و غذا نیاز آنها امرار معاش.”

یک تیم از کارگران حذف تیغه از یک خانه در Grand Bahama آسیب دیده از سیل. (David مشترک/CBC)

همکاری با محلی باشگاه روتاری GlobalMedic ایجاد شغل برای افراد 45 استخدام تیم به حذف مواد آلوده از خانه.

در بسیاری از موارد خانواده ها شده اند قادر به بازگشت به خانه های خود پس از دوریان به دلیل در بخشی به آسیب ساختاری اما اغلب به دلیل قالب که به سرعت در حال توسعه در هفته های پس از طوفان در سازه هایی که هنوز قابل استفاده است.

“این یک تهدید طولانی می گوید:” وانگ.

“ما به مردم … چیزی به چسبیدن به معیشت خود را در یک مکان امن به خانه آمده و یک راه برای کسب درآمد است.”

GlobalMedic را Jowett وانگ می گوید: کمک به مردم بازگرداند معیشت خود بخشی بسیار مهم از بازیابی. (David مشترک/CBC)

از بین بردن قالب خسته کننده و کثیف روند با این تیم قادر به روشن شدن تا 12 خانه یک روز در Freeport, بزرگترین شهر در Grand Bahama.

آن را شامل هجوم کردن تیغه و از بین بردن تشک و مبلمان و لباس — کاملا هر چیزی که تحت پوشش موج طوفان.

یک کارگر در دنده محافظ با استفاده از ابزار قدرت به دقت تمیز و دور قالب از یک ساختمان چوبی چارچوب پس از آب آسیب دیده تیغه برداشته شد. (David مشترک/CBC)

در انتهای دیگر این جزیره یکی دیگر از GlobalMedic پروژه به کمک مک لین به شهر بازگشت و به عنوان یک دهکده ماهیگیری. نه فقط برای روزی اما برای بهبود اقتصاد محلی بیش از حد که در آن ده ها تن از راهنمایی ماهیگیری را برای سال رهبری گروه کوچکی از گردشگران از طریق سودآور لکه های ماهیگیری.

یکی از کسانی که راهنماهای توسط جوزف توماس است که سر تا محلی تلاش برای تعمیر جامعه باقی مانده عروق.

“این جامعه است که 80 درصد ماهیگیران” او به ما گفت در حالی که تعمیر سوراخ در قایق های آسیب دیده توسط طوفان است. “شما می توانید ببینید که چرا این پروژه بسیار لازم و مفید است ؟ این چیزی است که آنها نیاز به ایجاد یک زندگی برای تغذیه خانواده خود را.”

یک تیم با بودجه GlobalMedic تعمیرات قایق های آسیب دیده از طوفان دوریان. (David مشترک/CBC)

قایق او با این نسخهها کار بر رنج می برد سوراخ بدنه و کف آسیب پس از پرتاب به مانگرو درختان و ساختمان ها توسط طوفان دوریان. ماهیگیر در حال حاضر تخلیه آنها را به توماس و خود را کوچک کانادا-بودجه خدمه به تعمیر.

این شهر یک پوسته از گذشته خود. در حالی که 200 نفر هنگامی که در اینجا زندگی می کردند امروز تنها 15 می تواند به صرف شب. بقیه هنوز هیچ دائمی پناهگاه یا bunking با دوستان و خانواده در خارج از جامعه است.

توماس زندگی در یک چادر برای ماه بعد از طوفان. در حال حاضر او را به عقب از داخل آسیب دیده خانه, بازسازی یک اتاق در یک زمان با پول او را بدست آورده تعمیر قایق.

فیل توماس سمت چپ امتیاز به یک مدرسه محلی است که به شدت آسیب دیده بود توسط طوفان دوریان. (David مشترک/CBC)

فیلیپ توماس متعلق به پنج قایق قبل از طوفان. او شده است انتظار برای تعمیر به یکی از آنها هنوز هم نمی دانند که در آن برخی از دیگران به پایان رسید تا پس از طوفان است.

“برای من مهم است چون معیشت و مهم است که من همچنان به زندگی را به حفظ خانواده و سعی کنید به خانه من تعمیر است.”

او قصد دارد با استفاده از اولین تعمیر کشتی به مشتریان ماهیگیری از جمله بسیاری از کسانی که وارد کشتی کروز و به دنبال یک روز ماجراجویی.

در حالی که توماس هیجان زده به پشت روی آب, او هنوز هم با از دست دادن بزرگ. او پسر بالغ درگذشت طوفان پس از نجات همسر خود را از آب و در حالی که تلاش برای نجات سه جوان کودکان است. تمام چهار سالگی درگذشت.

“این سخت است برای رفتن نگه دارید اما اگر من توقف, پس از آن من فکر می کنم از آن خواهد شد حتی سخت تر چرا که ذهن من ادامه خواهد داد به ساکن در آنچه اتفاق افتاده است” توماس می گوید.

سازمان دیده بان | ساکنان ماهیگیری جامعه مکلین شهر رفع قایق غرق طوفان دوریان:

CBC را دیوید مشترک مذاکرات به اسقف Silbert میلز از بزرگ Abaco جزیره باهاما در مورد پاک کردن تلاش های پس از طوفان دوریان. 0:17

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>