چهار سال پیش من ایستاده بود قبل از دادگاه عالی ایالات متحده در کل سلامت زن v. Hellerstedtاستدلال در برابر یک جفت تگزاس قوانین است که باید توقیف کلینیک سقط جنین در سراسر کشور. این تصمیم دادگاه عالی در این مورد قدرتمند بود تاکید مجدد از حق سقط جنین برگزاری است که ممکن است اعمال ناموجه باری از دوش مردم به دنبال سقط جنین مراقبت. با وجود آن مسبوق به سابقه در سال 2018 یک دادگاه تجدید نظر فدرال را تایید کرد لوئیزیانا قانون که آینه یکی از تگزاس قوانین زده در کل سلامت زننیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین برای حفظ اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. دیوان عالی کشور موافقت کردند به بررسی مورد به نام ماه ژوئن خدمات پزشکی, LLC v. Russo. آن را بشنود دهان استدلال در مارس 4 و موضوع تصمیم گیری قبل از پایان مدت آن در ماه ژوئن. اگر چه ترکیب دیوان عالی کشور تغییر کرده است از سال 2016 دلایل قابل توجه پایین یک اعتراف-امتیازات مورد نیاز را ندارد.

برای نزدیک به 50 سال در دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده به سقط جنین به عنوان یک اصل اساسی حق—و دلیل خوب است. این حق را قادر می سازد همه ما برای تصمیم گیری در مورد شدت مسائل شخصی مانند بارداری و خانواده بر اساس اعتقادات خود ما و ارزش ها. آن را قادر می سازد کسانی که از ما با ظرفیت تبدیل شدن به باردار برای حفظ کنترل بیش از آنچه که اتفاق می افتد به بدن ما و به مشارکت کامل و برابر در جامعه است. در زیر موجود سابقه متحده ممکن است تنظیم سقط جنین به همان اندازه به عنوان دیگر مراقبت های پزشکی, اما آنها ممکن است نه تنها برای سقط جنین “[u]nnecessary سلامت و مقررات است.” این تضمین می کند که کشورهای متخاصم به سقط جنین نمی تواند دور تراشه در آنها تحت پوشش مراقبت های بهداشتی و مقررات.

این اعتراف-امتیازات مورد نیاز زده در کل سلامت زن بود و مظهر غیر ضروری مقررات بهداشت. اگر چه تگزاس اصرار داشت که لایحه حفاظت از بیمار, سلامت, شواهد نشان داد که از آن ارائه شده هیچ فایده ای ندارد به سقط جنین بیماران و پزشکان ارائه ریسک روش—مانند کولونوسکوپی—سرپایی تنظیمات نمی شد و نیاز به اعتراف امتیازات. بيماران مبتلا به سقط تقریبا هرگز نیاز به بستری شدن در بیمارستان و در موارد نادر زمانی که آنها انجام hospitalists—پزشکان که تخصص در درمان بیماران در بیمارستان و ارائه آنها را با مراقبت های لازم. در واقع دیوان عالی کشور اشاره کرد که “زمانی که به طور مستقیم خواسته در دهان استدلال که آیا تگزاس می دانستم که از یک نمونه که در آن نیاز های جدید را کمک کرده اند حتی یک زن دست آوردن درمان بهتر تگزاس اذعان کرد که هیچ مدرکی در پرونده از جمله پرونده” و این “مطابق با یافته های دیگر منطقه فدرال دادگاه است که باید تفسیر فواید دیگر کشورهای مشابه اعتراف-امتیازات قوانین.” در کوتاه بهداشت منطق اظهار داشت تگزاس و کشورهای دیگر صرفا یک بهانه برای تصویب یک نیاز است که کاهش در دسترس بودن از سقط جنین مراقبت.

پزشکان ممکن است را تکذیب کرد اعتراف به دسترسی به یک میزبان از دلایل نامربوط به کیفیت مراقبت ارائه می کنند. با توجه به جامعه پزشکی بیمارستان, بیمارستان ها اغلب شرایط پذیرش امتیازات در یک پزشک توانایی به اعتراف تعداد معینی از بیماران در هر سال. پزشکان متخصص در سقط جنین مراقبت را برآورده نمی مانند پذیرش اهداف به دلیل سقط جنین بیماران به ندرت نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بیمارستان ها نیز ممکن است انکار اعتراف امتیازات به دلایل کسب و کار به استثنای پزشکان که کار در مکان های که در بیمارستان انداز به عنوان رقبای یا که شیوه های پزشکی بعید است به سود مالی به بیمارستان. برخی از بیمارستان ها به سادگی مایل به سقط جنین ارائه دهنده خدمات در کارکنان است. یک بیمارستان در تگزاس’ ریو گراند دره فرستاده یکی از مشتریان من در کل سلامت زن مورد نامه ای بیان کرد که خود تصمیم به رد درخواست او را برای اعتراف به امتیازات بود “نه بر اساس صلاحيت بالينی ملاحظات” بدون پیچیدگی بیشتر. به دلیل مشکل این است که سقط جنین ارائه دهندگان اخذ اعتراف امتیازات تگزاس اعتراف-امتیازات مورد نیاز باعث شده نزدیک به نیمی از کلینیک سقط جنین در دولت به طول زمان کوتاه است که آن را در اثر.

در تایید لوئیزیانا اعتراف-امتیازات مورد نیاز ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین گمان مدار که به قانون را کاهش می دهد دسترسی به سقط جنین به میزان کمتر از آن در تگزاس آمریکا ، که فرض این است که دروغ مدارک ثبت که نشان می دهد که قانون به نیروی بیشتر, لوئیزیانا, کلینیک سقط جنین به ترک فقط یک ارائه دهنده سقط جنین در کل کشور. اما در هر صورت این واقعیت باقی می ماند که نیاز است غیر ضروری و مقررات فراهم می کند که هیچ مزایای پزشکی. آن را خودسرانه ورزش از قدرت دولتی که در خدمت هیچ هدف دیگر از به محدود کردن استخر از پزشکان که به طور قانونی قادر به ارائه سقط جنین مراقبت در لوئیزیانا.

محدود کردن تعدادی از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین می تواند اثرات مخربی بر روی افرادی که به دنبال سقط جنین مراقبت. کمتر ارائه دهندگان معنی انتظار طولانی برای یک قرار ملاقات در یک کلینیک سقط جنین. هر روز که یک فرد است که با تاخیر از داشتن سقط جنین است که فرد باید با علائم و نشانه های فیزیکی از بارداری است. خطرات بهداشتی در ارتباط با بارداری و سقط جنین نیز افزایش می دهد که بارداری پیشرفت می کند و هزینه سقط جنین بالا می رود به طور قابل توجهی پس از سه ماهه اول. تاخیر باعث می شود آن را سخت تر برای پنهان کردن بارداری و تهدید حریم خصوصی فرد و قرار دادن کسانی که با سوء استفاده همکاران و یا اعضای خانواده در خطر است. یک فرد تاخیر در گذشته 10 هفته از بارداری است که دیگر واجد شرایط برای یک دارو سقط جنین و یک فرد تاخیر در گذشته 20 هفته ممنوع است از به دست آوردن سقط جنین در لوئیزیانا در همه. کمتر از سقط جنین ارائه دهندگان همچنین بدان معنی است که بیماران باید سفر در مسافت های طولانی تر برای دسترسی به مراقبت است که می افزاید: به هزینه و چالش های لجستیکی از اخذ سقط جنین. این بار احساس ترین بشدت با کسانی که با کمترین منابع و در کمترین کنترل بر زندگی خود را از موقعیت و شرایط اشتغال است.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

پس از لوئیزیانا اعتراف-امتیازات مورد نیاز ضروری بهداشت مقررات احترام به سابقه نیاز دارد که آن شوند. اگر چه بسیاری از ناظران تردید دارند که دیوان عالی کشور را رعایت سابقه در امور مربوط به سقط جنین, من هنوز هم ایمان به حاکمیت قانون و امید است که اکثریت قضات ادامه به رسمیت شناختن اهمیت حیاتی که حق سقط جنین در بسیاری از زندگی مردم

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im