هیدروکسی کلروکین نتواند به کمک Coronavirus بیماران در بزرگترین مطالعه از مواد مخدر به تاریخ

منازت یک مطالعه منتشر شده در New England Journal of Medicine, دانشمندان به رهبری یک تیم در دانشگاه کلمبیا نشان داد که افراد مبتلا به COVID-19 مصرف هیدروکسی کلروکین نمی کرایه بهتر از کسانی که از دریافت دارو.

این مطالعه پنج شنبه منتشر شده است بزرگترین تا به امروز به بررسی مواد مخدر است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا و برخی از اختلالات خود ایمنی به عنوان یک درمان برای COVID-19. دکتر نیل Schluger رئیس بخش ریوی و آلرژی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه کلمبیا و تیم خود را مورد مطالعه بیش از 1300 بیماران بستری در نیویورک-Presbyterian Hospital-دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی برای COVID-19. برخی از دریافت هیدروکسی کلروکین در خارج از برچسب بر اساس یک عمل است که اجازه می دهد تا پزشکان برای تجویز یک دارو که تایید شده برای یک بیماری به درمان دیگری در این مورد COVID-19. حدود 60 درصد از بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین برای حدود پنج روز است. آنها نشان نداد نرخ پایین تر از نیاز به هواکش و یا کاهش خطر مرگ در طول دوره مطالعه در مقایسه با افراد به مواد مخدر است.

“ما فکر نمی کنم در این مرحله با توجه به کلیت شواهد آن است که معقول و منطقی به طور معمول این دارو برای بیماران می گوید:” Schluger. “ما نمی بینیم منطق برای انجام این کار است.” در حالی که این مطالعه را به صورت تصادفی تعیین افراد برای دریافت دارو یا دارونما و مقایسه نتایج خود را با تعداد زیادی از بیماران درگیر نشان می دهد که یافته های جامد هستند.

بر اساس نتایج Schluger می گوید پزشکان در بیمارستان در حال حاضر خود را تغییر مشاوره در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. “ما راهنمایی های اولیه در حال پیشنهاد دادن هیدروکسی کلروکین به بیماران بستری و ما به روز شده است که راهنمایی برای حذف آن پیشنهاد” او می گوید.

اصلی حمایت از هیدروکسی کلروکین آمد تا حد زیادی از یک مطالعه انجام شده در فرانسه که پیشنهاد مردم دریافت دارو را بهتر از کسانی که گرفتن آن است. در آمریکا رئیس جمهور تهمت همچنین ابراز علاقه به مواد مخدر به عنوان یک راه ممکن برای کنترل رشد همه گیر. با این حال, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید Coronavirus نیروی کار خواست احتیاط و توصیه می شود بیشتر از مطالعات دقیق و داده ها در اثر دارو بر COVID-19.

هنوز Schluger می گوید: نیاز فوری برای کمک به بیماران در وسط یک بیماری همه گیر باعث شد بسیاری از پزشکان و بیمارستان ها به چفت در را به هیدروکسی کلروکین به عنوان یک برنامه به طور بالقوه موثر درمان. “پزشکان دیدن بیمارانی که در حال مرگ در باور نکردنی, نرخ و می خواهید برای انجام کاری سعی کنید برای کمک به آنها,” او می گوید. “اما من فکر می کنم در تاریخ پزشکی به ما نشان می دهد که برخی از افکار در حال راست و بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از آنها در اشتباه هستند.” در یک بررسی انجام شده توسط مراقبت های بهداشتی رای گیری شرکت Sermo 55 درصد از پزشکان در سراسر جهان که بررسی شد گزارش با استفاده از هیدروکسی کلروکین. تنها 29 درصد اما امتیاز آن را به عنوان بسیار امن — این دارو مرتبط با خطر بالاتر از ریتم غیر طبیعی قلب.

نتایج حاصل از مطالعه حاضر هستند به احتمال زیاد به تغییر نحوه پزشکان درمان بیماران بستری در بیمارستان که به شدت بیمار است. اما Schluger می گوید آن را هنوز هم ممکن است که هیدروکسی کلروکین می تواند نقش مهمی در کنترل COVID-19 شاید به عنوان یک راه برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر گرفتن در معرض ویروس مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی. مطالعات دیگر در حال بررسی است که امکان.

“این واقعا برای ما مهم است بدانید که درمان کار, و, که, نمی, بنابراین بیماران باید در ارائه این شانس را به در یک کارآزمایی بالینی می گوید:” Schluger. “این احتمالا بهترین چیزی که می توانید انجام دهید برای خود و برای جامعه به عنوان یک کل, بنابراین ما می توانید پاسخ واقعا به سرعت به شناسایی و درمان است که کار و دور انداختن درمان که کار نمی کنند.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>