هیدروکسی کلروکین دوباره در ایالات متحده به ویژه به عنوان تصویری است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط تهمت محافظه کار گروه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر تنومند دفاع هوایی در عوض استفاده از یک مالاریا دارو

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر تنومند دفاع هوایی در عوض استفاده از یک مالاریا دارو به عنوان یک درمان برای coronavirus ساعت پس از شرکت رسانه های اجتماعی نقل مکان کرد به خراب کردن ویدئوها ترویج استفاده از آن به عنوان به طور بالقوه مضر اطلاعات غلط.

رئیس جمهور به توییتر گرفت تا دوباره ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و به تقویت و انتقاد از دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. در کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج ویروسی تصویری از یک گروه از پزشکان ترویج استفاده از مواد مخدر دوشنبه, حتی اگر خود دولت خارج اضطراری مجوز برای استفاده از آن در برابر coronavirus.

"من فکر می کنم آنها بسیار محترم پزشکان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به اعتقاد آنها در مواد مخدر است. "وجود دارد یک زن است که دیدنی در اظهارات او را در مورد آن." پزشکان و اعضای یک گروه به نام امریکا در خط مقدم پزشکان در یک رویداد سازمان یافته توسط Tea Party Patriots, اکشن, تاریک پول گروه کمک کرده است که صندوق pro-مغلوب ساختن پیشی جستن عمل سیاسی کمیته.

مطالعات علمی نشان داده اند هیدروکسی کلروکین می تواند انجام بیش از آسیب خوب استفاده می شود که برای درمان علائم COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن پسرش Donald Trump Jr., و دیگران به اشتراک گذاشته و تصویری از این رویداد در Facebook و توییتر باعث شد هر دو شرکت به مرحله و حذف محتوا به عنوان بخشی از یک مهاجم با فشار به نگه داشتن سایت های رایگان به طور بالقوه مضر اطلاعات در مورد ویروس — هر چند نه قبل از اینکه بیش از 17 میلیون نفر تا به حال دیده یک نسخه از فیلم در گردش در وب است.

این دارو هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران ایالات متحده به عنوان یک امکان coronavirus درمان نشان داده شده است توسط یک داروساز در Provo, Utah, مه. مطالعات تا کنون ثابت نشده به مواد مخدر موثر است در درمان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. (جورج فری/فردا نیوز)

تصمیم به حذف ویدئوها موجب محافظه کار ادعا می کند از "سانسور" با سیمون طلا یکی از پزشکان به tweeting که "همیشه وجود دارد دیدگاه های مخالف در پزشکی است."

"گزینه های درمان برای COVID-19 باید بحث شود و صحبت در مورد در میان همکاران ما در زمینه های پزشکی," او نوشت. "آنها هرگز توان سانسور و سکوت."

دیگران تاکید کرد تفاوت بین نظر پزشکی و کارشناسی مطالعات علمی است.

سایت های رسانه های اجتماعی حذف video

Facebook, Twitter و YouTube شروع شستشو سایت های خود را از تصویری از پزشکان در روز دوشنبه. محافظه کار, اخبار رسانه های, گروه ها و اینترنت شخصیتهای مشترک آن است.

در این ویدئو دکتر استلا امانوئل پزشک از هوستون آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیدنی ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان مطمئن آتش برای درمان بیماری های کروناویروس. او ادعا می کند که با موفقیت درمان می شود 350 مردم "و شمارش" از جمله افراد مسن و برخی با زمینه ای شرایط پزشکی.

"شما نمی نیاز به ماسک دارد یک درمان" امانوئل می گوید: در این ویدئو. امانوئل همچنین یک واعظ به جماعت باز در فیلم های دیگر دیده می شود آنلاین با تئوری های توطئه در مورد همجنسگرایی زندگی بیگانه و روشن فکران.

"من فکر می کردم صدای او مهم بود صدای, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از امانوئل, sidestepping سوال در مورد تاریخ خود را از مشکوک پزشکی ادعا می کند و خواستار توقف این جلسه پس از پیگیری سوال در مورد دکتر.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل سوال شد در مورد امانوئل ویدئو در طول یک اغلب ستیز کنگره شنوایی چهارشنبه.

"ما آن را به دلیل آن را نقض سیاست های ما است،"

در کنگره ایالات متحده دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات پیشرو در این جلسه در پاسخ اشاره کرد که 20 میلیون نفر را دیدم این ویدئو قبل از Facebook عمل کرده است.

"نمی کند که نشان می دهد که پلت فرم خود را آنقدر بزرگ است که حتی با سیاست های راست در محل شما نمی تواند شامل مرگبار محتوا؟" Cicilline خواسته زوکربرگ.

توییتر نیز گفت: در آن مشغول به کار بود برای حذف این ویدئو. این شرکت همچنین در زمان پایین یک صدای جیر جیر از Donald Trump Jr., توصیف یک نسخه از این فیلم به عنوان یک "باید به سازمان دیده بان!!!" و به طور موقت متوقف و او را از به tweeting.

بسیاری از با کیفیت بالا و مطالعات ثابت کرده است که هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین استفاده می شود که با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین به عنوان تبلیغ چند بار با مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک می کند تا در درمان عفونت کروناویروس و یا جلوگیری از بیماری های جدی از آن.

آنها عبارتند از: مطالعات راه اندازی شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH) سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

سازمان دیده بان | هیدروکسی کلروکین محاکمه متوقف محققان تمرکز بر روی درمان های دیگر:

این است که به حالت تعلیق محاکمه هیدروکسی کلروکین یک بار تبلیغ COVID-19 درمان, چرا که آن کار نمی کند و محققان در حال تبدیل تمرکز خود را به دیگر امیدوار کننده درمان و مداوم نژاد برای واکسن. 1:56

به دلیل عدم سود و خطرات ناشی از عوارض جانبی جدی مانند مشکلات ریتم قلب, U. s. غذا و داروی آمریکا به تازگی لغو مختصر آن مجوز استفاده از این دارو برای COVID-19.

NIH دستورالعمل درمان نیز به طور خاص توصیه می کنیم در برابر هیدروکسی کلروکین استفاده, به جز در مطالعات رسمی.

'چرا من باید بالا تایید رتبه?'

در علاوه بر این به اشتراک گذاری ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد چند توییتهایی حمله کردند که اعتبار Fauci, یک عضو برجسته کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دور از انتقاد خود از Fauci و گفت: "من همراه با او بسیار خوب" و حتی به نظر می رسد حسود از دکتر گسترده تصویب امتیاز.

"او بسیار خوب تصویب رتبه و من دوست دارم که" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Fauci و کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی co-ordinator دکتر دبورا Birx برای او کار می کنند.

"پس چرا من باید بالا تایید رتبه با احترام — و دولت — با توجه به حذف. ما باید آن را بسیار بالا" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. "پس از آن مرتب کردن بر اساس است که کنجکاو, یک مرد با این نسخهها کار برای ما با ما بسیار نزدیک دکتر Fauci و دکتر Birx نیز بسیار بسیار فکر — و در عین حال بسیار فکر کردم اما هیچ کس را دوست دارد؟"

کاخ سفید coronavirus پاسخ co-ordinator دکتر دبورا Birx راست و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, سمت چپ نشان داده شده در مارس 29. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

Fauci تبدیل به یک خاموش-و-هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران کاخ سفید و خارج از متحدان که در مخالفت با دکتر در اوایل توصیه به تعطیل کردن اقتصاد به عنوان یک راه را به سرعت ویروس است که صعودی دوباره در بخش هایی از کشور که عمدتا در جنوب و غرب است.

در اخیر مصاحبه تهمت توصیف کرده است Fauci به عنوان "یک بیت از جنجال آفرینی" و او را متهم کرد از ساخت "اشتباهات" خود را در coronavirus راهنمایی.

Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او را در مقابله با حملات با نگه داشتن سر خود را پایین و انجام کار خود را. او همچنین حمایت گیری از FDA و دیگران در مورد هیدروکسی کلروکین و COVID-19.

پرسید: اگر او می تواند انجام دهد شغل خود را در حالی که تهمت عمومی سوالات خود را اعتبار Fauci گفت: ریسک بیش از حد بالا نیست به ماندن درگیر است.

"ما در میانه یک بحران با توجه به شیوع یک بیماری همه گیر. این چیزی است که من انجام می دهم" Fauci گفت: ABC Good Morning America. "این چیزی است که من بوده ام به روت برای تمام زندگی حرفه ای و من همچنان به آن را انجام دهد."

بیش از چهار میلیون نفر در آمریکا مبتلا شده توسط coronavirus و مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 150,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب