مجارستان اوربان صربستان را Vucic تصاحب بیشتر قدرت در میان coronavirus مستندات

در سابق کمونیستی شرق اروپا و جاهای دیگر رهبران پوپولیستی معرفی اقدامات خشن از جمله کنترل نشده تلفن همراه نظارت از شهروندان خود و طولانی زندان برای کسانی که دست انداختن مستند احکام.

حقوق بشر رئیس سازمان امنیت و همکاری در اروپا گفت: در حالی که او را درک نیاز به عمل به سرعت به حفاظت از جمعیت از COVID-19 همه گیر به تازگی اعلام متحده اضطراری باید شامل محدودیت زمانی و نظارت پارلمانی.

“یک وضعیت اضطراری — در هر کجا از آن است که اعلام شده و به هر دلیل — باید متناسب با آن هدف و تنها در محل باقی می ماند تا زمانی که کاملا ضروری است گفت:” سازمان امنیت و همکاری حقوق رئیس Ingibjörg Sólrún Gísladóttir.

در زمان ملی اورژانس کشور اغلب اقداماتی که فعالان حقوق را به عنوان محدود کردن آزادی های مدنی مانند افزایش نظارت حکومت و محدودیت در مسافرت و یا محدود کردن آزادی بیان است.

سازمان عفو بین الملل محقق Massimo Moratti گفت: کشورهای اضطراری مجاز و تحت قوانین بین المللی حقوق بشر اما هشدار داد که اقدامات محدود کننده نیست باید تبدیل به یک “طبیعی است.”

“چنین متحده نیاز به آخرین و تنها تا زمانی که خطر به طول می انجامد گفت:” آسوشیتد پرس.

مجارستان حکومت توسط فرمان

در اتحادیه اروپا و عضو مجارستان مجلس در روز دوشنبه به تصویب یک قانون به نخست وزیر ویکتور اوربان دولت حق حکومت حکم به عنوان طولانی به عنوان یک وضعیت اضطراری در اثر است.

مجارستان اعلام وضعیت اضطراری در مارس 11 با توجه به گسترش coronavirus. در این جلسه مجلس 447 موارد تایید شده اند در کشور با 15 مرگ و میر.

که می رود به اثر سهشنبه همچنین مجموعه شرایط تا پنج سال برای کسانی که به جرم پخش اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر و تا هشت سال برای کسانی که تداخل با تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مانند یک حکومت نظامی و یا قرنطینه.

گروه های مدافع حقوق بشر و مقامات می گویند که این قانون ایجاد امکان نامحدود وضعیت اضطراری می دهد و به دولت و دولت او اختیار تام برای محدود کردن حقوق بشر و سرکوب آزادی مطبوعات است. رسانه های منتقد دولت باید خودشان را در بر داشت توقیف و یا جامعی توسط همکاران کسب و کار نزدیک به مجارستانی رهبر مدتها قبل از بیماری همه گیر.

گوش دادن | CBC را در مقابل سوز به بررسی دولت نفس بیش از حد در میان coronavirus نگرانی

دولتها در سراسر جهان در حال ساخت فوق العاده ای حرکت می کند به COVID-19 تحت کنترل — از جمله محدود از آزادی های فردی. در اکثر کشورهای جهان مردم در حال حاضر به همراه این اقدامات به عنوان طولانی به عنوان آنها به طور موقت. اما آنچه در مورد زمانی که رهبران با استفاده از coronavirus برای گرفتن قدرت بیشتر ؟ امروز ما پیوست آن Applebaum یک مورخ و نویسنده کارکنان در اقیانوس اطلس که به نگرانی در مورد پتانسیل ماندگار عواقب ناشی از برخی از دولت های همه گیر پاسخ. 21:32

“اوربان است از بین بردن دموکراسی در مقابل چشمان ما” گفت: Tanja Fajon یک عضو پارلمان اروپا. “این شرم آور است برای اروپا ارزش های اساسی و دموکراسی است. [ادامه دارد] مورد آزار قرار گرفته coronavirus به عنوان بهانه ای برای کشتن دموکراسی و آزادی رسانه ها.”

“این است که راه را برای رسیدگی به این بحران شده است که ناشی از COVID-19 همه گیر” به گفته دیوید Vig, سازمان عفو بین المللی مجارستان مدیر.

مجارستانی وزیر دادگستری Judit Varga گفت: انتقاد از مجارستان لایحه بودند “حملات سیاسی مبتنی بر اشتباه تفسیر یا عمدی تحریف” از محتویات آن است.

مخالفت قانونگذاران گفت که آنها مایل بودند به دولت درخواست قدرت, اما تنها اگر آنها برای یک دوره خاص با امکان برنامه های افزودنی.

“مخالفان ایران در موضوع دادن قدرت دولت است که به میزان قابل توجهی گسترده تر از اختیارات در قانون اساسی” گفت: Tamas Harangozo یک نماینده مجلس با مخالفت حزب سوسیالیست است.” مخالفان درخواست شده است که “دولت قبول کند که آن را تنها می تواند انجام این کار در درون محدودیت زمانی.”

‘هیچ کنترل و توازن’

در صربستان با رئیس جمهور هشدار داده است که ساکنان بلگراد را گورستان نخواهد بود به اندازه کافی بزرگ برای دفن مرده اگر مردم چشم پوشی دولت خود را مستند سفارشات.

پس از اعلام در سراسر کشور وضعیت اضطراری در صربستان جمهور Aleksandar Vucic به حالت تعلیق در مجلس به او گسترده قدرت های مانند بسته شدن مرزها و معرفی 12 ساعت منع رفت و آمد. (Darko Vojinovic/آسوشیتد پرس)

پس از رئیس جمهور Aleksandar Vucic پنجشنبه در وضعیت اضطراری در مارس 15, مجلس بوده است در کنار مرزها بسته 12 ساعت پلیس-اجرا مقررات منع رفت و آمد اعمال شده و مردم بیش از 65 ممنوع از خروج از خانه های خود را – برخی از اروپا دقیقترین اقدامات برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

صربی رهبر, که باعث می شود دراماتیک روزانه ظاهر صدور احکام جدید فرض شده است قدرت کامل باعث اعتراض از مخالفان که می گویند او تا به کشف و ضبط کنترل دولت در قانون اساسی به شیوه ای.

Rodoljub شرکت Sabic سابق دولت کمیسر حفاظت از اطلاعات شخصی گفت: با اعلام یک وضعیت اضطراری Vucic بخود کامل “برتری” بیش از تصمیم گیری در بحران, اگر چه او در قانون اساسی نقش تنها تشریفاتی.

“او در مسائل مربوط به سفارشات است که به طور خودکار پذیرفته شده توسط دولت” شرکت Sabic گفت. “هیچ کنترل و توازن.”

در حالی که نزدیک به 800 coronavirus موارد و 16 و میر ثبت شده در صربستان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تست شده است بسیار محدود است و کارشناسان معتقدند این آمار و ارقام تا حد زیادی زیر نشان دهنده تعداد واقعی قربانیان.

تصاویری از تحول عظیم کمونیستی دوران سالن نمایشگاه در بلگراد به موقت بیمارستان برای بیماران آلوده موجب گسترده مردم ترس از این اردوگاه به دنبال تسهیلات است که پر از 3000 تخت فلزی.

صربی سربازان ارتش گشت در بلگراد اصلی خیابان های عابر پیاده در مارس 26. رئیس جمهور Vucic ساخته شده بدون عذر خواهی برای راه اندازی موقت مرکز پزشکی برای coronavirus بیماران است که شبیه به یک بازداشتگاه. (Darko Vojinovic/آسوشیتد پرس)

صربی رئیس جمهور گفت که او بود و خوشحالم که مردم هم ترس اضافه کرد که او را انتخاب کرده اند و حتی بدتر-به دنبال نقطه در صورتی که توقف صرب از ايميل خود را stay-at-home سفارشات.

“کسی به صرف 14 تا 28 روز وجود دارد” Vucic گفت. “اگر آن را راحت برای من مهم نیست. ما در حال مبارزه برای زندگی مردم است.”

غرق نیست بلگراد, گروهی از فعالان مدنی راه اندازی کرده است یک دادخواست آنلاین علیه آنچه به آنها تماس بگیرید Vucic را سوء استفاده از قدرت و محدود از حقوق اساسی بشر. آن را می گوید مکرر خود را ظاهر عمومی در حال ایجاد وحشت در حال حاضر نگران جامعه است.

“ما نیاز Vucic روزانه انزجار اما حقیقت: بتن اطلاعات و دستورالعمل ها را از کارشناسان” این درخواست می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>