صدها هزار نفر تخلیه به هند و بنگلادش و بریس برای super cyclone

هند و بنگلادش تخلیه حدود نیم میلیون نفر از راه از قدرتمند ترین طوفان ها در یک دهه پیش از آن باران سیل آسا در روز چهارشنبه در میان ترس از آسیب های سنگین به خانه ها و محصولات کشاورزی و اختلال در جاده راه آهن و قدرت لینک کلیک کنید.

مقامات وظیفه برای صرفه جویی در زندگی پیچیده بود با تلاش های مداوم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا اجتماعی فاصله برای جلوگیری از افزایش عفونت. بسیاری از هزاران نفر از کارگران مهاجر در جاده ها هستند تلاش برای بدست آوردن خانه از شهرهای بزرگ پس از یک مستند در سراسر کشور نابود معیشت خود را.

نزدیک از خلیج بنگال super cyclone Amphan انتظار بود برای ضربه زدن به سواحل شرقی هند و جنوب شرق بنگلادش با بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت معادل یک دسته 5 طوفان.

هند وزارت آب و هوا پیش بینی طوفان افزایش سه تا پنج متری امواج — به عنوان بالا به عنوان یک خانه دو طبقه — که می تواند باتلاق گل خانه ها در امتداد ساحل ریشه کن کردن ارتباطی برج و سیل زده جاده ها و خطوط راه آهن.

وجود خواهد داشت و آسیب های گسترده ای به جایگاه محصولات کشاورزی و مزارع در ایالت بنگال غربی و Odisha در حالی که بزرگ و قایق ها و کشتی ها می تواند پاره از خود moorings, آب و هوا خدمات گفت: در یک بولتن اواخر روز سه شنبه.

مقامات عجله repurposing امکانات قرنطینه برای بلندی طوفان به زودی پس از کاستن از بزرگترین مستند در برابر ویروس که در هند گزارش شده است که آلوده بیش از 100000 نفر کشته و 3,163.

راه آهن مقامات منحرف و دور از طوفان را در مسیر تعدادی از قطار حمل هزاران نفر از کارگران مهاجر به ایالت های شرقی از پایتخت دهلی نو که در آن آنها تا به حال از دست شغل خود را به دلیل coronavirus مستندات.

کامیون رشته بر روی یک پل در سراسر رودخانه Mahanadi در Paradeep در خلیج بنگال در سواحل اوریسا هند در روز سه شنبه. طوفان Amphan بود انتظار ریزش زمین در هند و بنگلادش روز شنبه به مقامات سعی در تخلیه میلیون ها نفر از مردم در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. (آسوشیتد پرس)

“ما فقط حدود شش ساعت از چپ به تخلیه مردم از خانه های خود و ما نیز باید برای حفظ اجتماعی فاصله هنجارهای” مدیریت بحران رسمی S. G. رای به رویترز گفت.

“گردباد می تواند دور هزاران نفر از کلبه و جایگاه محصولات زراعی است.”

حدود 300000 نفر منتقل شده به پناهگاه طوفان, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت. دولت سرمایه کلکته نهفته در نزدیکی cyclone مسیر و وجود نگرانی در مورد زندگی مردم در مورد 1500 قدیمی, ساختمان های مخروبه.

همسایه بنگلادش که در آن گردباد مطرح ویرانگر تهدید همراه یک کم دروغ سواحل باتلاقی بود و انتقال صدها هزار نفر از مردم به زمین بالاتر. مقامات بنگلادش نیز خواستار استفاده از ماسک در برابر ویروس که باعث شده است که 20,995 عفونت و 314 مرگ و میر.

قایق های لنگر انداخته در بندر ماهیگیری در Paradeep در خلیج بنگال در سواحل اوریسا هند روز سه شنبه. طوفان Amphan در حال حرکت بود به سمت هند و بنگلادش Wednesay به عنوان مقامات سعی در تخلیه میلیون ها نفر از مردم در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. (آسوشیتد پرس)

“ما گرفته اند و اقدامات لازم را به طوری که مردم می توانند با حفظ فاصله و پوشیدن ماسک” گفت: Enamur رحمان کاربر وزیر برای مدیریت بحران. او گفت: 12,000 طوفان پناهگاه گذاشته شدند تا به جای بیش از 5 میلیون نفر است.

بیش از یک میلیون پناهنده

مقامات بنگلادش گفت: این توفان می تواند مجموعه ای خاموش جزر و مد امواج سنگین و بارش باران, رها کردن سیل.

انتظار می رفت به آمار زمین بین مناطق چیتاگونگ و خولنا فقط 150 کیلومتری از اردوگاه های پناهندگان مسکن بیش از یک میلیون Rohingya در شل و ول پناهگاه است.

کمک کارگران انبار اقلام ضروری از جمله مواد غذایی برزنت و تصفیه آب و قرص.

“ما واقعا بسیار نگران” گفت: Haiko Magtrayo یک کارگر از کمیته بین المللی صلیب سرخ مستقر در نزدیکی شهر کخس بازار.

صدها نفر بیشتر Rohingya نجات یافته از قایق های شناور در خلیج بنگال در حال زندگی در سیل مستعد جزیره Bhasan کاراکتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>