صدها نفر از مربیان راه آهن مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 بيمار در دهلی نو

هند دولت فدرال گفت: آن را فراهم خواهد کرد دهلی نو را به مقامات شهرستان با 500 راه آهن مربیان خواهد بود که مجهز به مراقبت از coronavirus بیماران پس از یک افزایش در تعداد موارد منجر به کمبود تخت بیمارستان.

مربیان را افزایش می دهد دهلی ظرفیت 8,000 تخت, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه گفت در توییتر پس از دیدار با سرمایه وزیر.

دولت نیز تا سطح شیب دار تست در این شهر به خصوص در مهار مناطق انجام یک درب-به-درب سلامت نظرسنجی از ساکنان و ارائه منابع کافی از اکسیژن سیلندر و دستگاه تهویه مصنوعی, او گفت:.

هند چهارم-بدترین آسیب دیده کشور در رابطه با موارد به طور پیوسته در حال افزایش است. این گزارش یک رکورد تک-بعد پرش در موارد روز یکشنبه با اضافه کردن حدود 12000 تایید عفونت و مصرف مجموع به بیش از 320,000, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است که از سست شده است.

با بیش از 22,000 فعال موارد دهلی سوم-بدترین آسیب دیده پس از ایالت ماهاراشترا و تامیل نادو. وزیر دهلی نو که دارای جمعیت 20 میلیون, گفته است که تعدادی از عفونت ها در این شهرستان در حال انتظار برای عبور بیش از نیم میلیون نفر در پایان ماه ژوئیه.

شاه گفت: کمیته بررسی شد ارائه 60 درصد از بیمارستان خصوصی تخت در دهلی نو در کم هزینه برای coronavirus بیماران و رفع هزینه های آزمایش و درمان. او اضافه کرد که گزارش خواهد بود ارسال شده در روز دوشنبه.

می آید که پس از اعتراض عمومی بیش از هزینه های بالای تخت و coronavirus درمان در بیمارستان های خصوصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>