صدها نفر در هنگ کنگ سرپیچی اجتماعی فاصله اقدامات برای دموکراسی اعتراض

تظاهرکنندگان جمع شده در هنگ کنگ بازار در روز یکشنبه شعار دموکراسی شعار حتی به عنوان هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدا

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

تظاهرکنندگان جمع شده در هنگ کنگ بازار در روز یکشنبه شعار دموکراسی شعار حتی به عنوان هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدامات ممنوع تجمعات بیش از چهار ،

افسران پلیس از جمله پلیس ضد شورش با سپر وارد Cityplaza مرکز خرید در تای کو برای متفرق کردن جمعیت در مدت کوتاهی پس از تظاهرکنندگان جمع شده بودند.

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند و آواز اعتراض سرود شکوه به هنگ کنگ. آنها شعار تکرار خواسته های خود را به دولت و به اصطلاح هنگ کنگ نیروی پلیس بود منحل گردید.

تظاهرات می آید بر روی پاشنه از دستگیری 15 سابق مجلس و معترضان در هفته گذشته به اتهام غیر قانونی مجمع ناشی از تظاهرات که قبلا برگزار شده در برابر یک بحث استرداد لایحه که اجازه می دهد بازداشت شدگان می توان به سرزمین اصلی چین است.

استرداد لایحه بود بعد از خارج در سپتامبر سال 2019 اگر چه تظاهرات چندین ماه ادامه یافت. معترضان خواستار حق رای و مستقل تحقیق پلیس انجام شده است.

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند و آواز اعتراض سرود شکوه به هنگ کنگ. آنها شعار تکرار خواسته های خود را به دولت و به اصطلاح هنگ کنگ نیروی پلیس بود منحل گردید. (آنتونی کوان/گتی ایماژ)

روز یکشنبه تظاهرات شهر بزرگترین این سال است. اعتراض کرده بود آرام در ماه ژانویه پس از COVID-19 شیوع در چین منجر به جهانی همه گیر.

هنگ کنگ گزارش داد هیچ مورد جدید در روز یکشنبه برای سومین بار طی هفت روز است. این شهر ثبت کرده است و در مجموع 1,038 عفونت و چهار مرگ و میر تا کنون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب