صدها نفر تخلیه ده ها تن در بیمارستان بستری و پس از گاز پارگی لوله در می سی سی پی

پس از 24 اینچ لوله گاز پارگی در Yazoo County, Miss., در شنبه شب بیش از 300 ساکنان تخلیه شدند و 46 نفر تحت درمان قرار گرفتند در نزدیکی بیمارستان به گفته مقامات دولت است.

لوله که متعلق به Denbury شرکت های موجود در دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن. ساکنان “شکایت از گاز سبز و کاهش بوی بد” با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری (MEMA).

این Yazoo County Emergency Management Agency گفته ساکنان Satartia در روز شنبه در یک Facebook پست است که اگر آنها در واقع در یک چهارم مایل از Satartia هیل آنها می تواند “پناهگاه در محل” اگر آنها در یک خانه و یا محکم تریلر و “قطع تمام بخاری و تهویه مطبوع.” اما این سازمان گفت: در صورتی که بوی رفتارهاي نظم در خانه های خود را, آنها نیاز به تخلیه. در صبح روز یکشنبه آژانس گفت: تخلیه ساکنان خواهد بود همراهی بازگشت به خانه های خود را با متخصصان محیط زیست.

MEMA گفت: این حادثه رخ داده است “به شدت در منطقه پوشیده شده از درخت” در نزدیکی یک بزرگراه نزدیک به روستای Satartia و محیط زیست که متخصصان امر هوایی انجام تست کیفیت برای اطمینان از بدون گاز طولانی در مناطق کم ارتفاع.”

MEMA در بیانیه ای گفت که ساکنان و اولین پاسخ دهندگان بودند که برای درمان جراحات در بیمارستان ها آزاد شده اند.

Denbury شرکت اذعان نشت در یک بیانیه گفت: “منطقه آسیب دیده از خط لوله جدا شد در عرض چند دقیقه و نشت سایت تخلیه به عنوان یک اقدام احتیاطی” با توجه به WJTV. این شرکت گفته است که “همکاری نزدیک با دولت و مقامات محلی” به “اطمینان از ایمنی و رفاه جامعه” و که این امر می تواند “در دسترس است برای کمک به ساکنان آنها بازگشت.”

اولیه تحقیقات نشان داد پارگی می تواند با توجه به “اخیر آب و رویدادها” و آن را “به نظر می رسد زمین مجوف به دره آسیب رساندن به 24 اینچ لوله” با توجه به MEMA.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>