نهنگ کوهان دار ساخته شده اند بهبود قابل توجه دادن ما امیدواریم که برای سیاره

منn اعماق اقیانوس و دور از چشم برای بسیاری از ما وجود دارد آرام معجزه اتفاق می افتد. بسیاری از نهنگ کوهان دار جمعيت قبلا ویران تجاری ايران در حال ساخت باز گشت. و نه قبل از اینکه شما بخواهید این هیچ ربطی به با کوروناویروس.

یک مطالعه اخیر در humpbacks که نژاد سواحل برزیل و تماس های قطب جنوب آب های خانه در طول تابستان نشان داده است که این نهنگ ها در حال حاضر می تواند در بر داشت در نوع اعداد دیده می شود قبل از روز از صید نهنگ. سوابق نشان می دهد که در 1830s وجود دارد در اطراف 27,000 نهنگ اما پس از سنگین شکار توسط اواسط 1950s تنها 450 باقی مانده است.

آن است که اطمینان بخش برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که ما را ترک طبیعت به دنبال آن ، ممنوعیت تجاری صید نهنگ در سال 1986 منجر به بازیابی قوی و در حال حاضر این جمعیت است که تصور می شود حدود 93% از اندازه اصلی خود را. با در نظر گرفتن خطر شکار و داشتن فضاهای امن برای زنده ماندن و رشد گوژپشت اعداد در بسیاری از مناطق بهبود یافته اند.

این خبر خوبی برای نهنگ ها, البته, اما همچنین برای آب و هوا. نگه داشتن کربن از جو کلیدی برای مقابله با بحران آب و هوا و سهم که یک نهنگ می تواند چیزی است که ما نیاز به جدی.

به طور متوسط یک نهنگ فروشگاه های سراسر 33 تن CO2. اگر از نظر ما تنها قطب جنوب نهنگ کوهان دار است که نژاد در برزیل, حمایت از این جمعیت به تنهایی منجر به 813,780 تن CO2 ذخیره شده در اعماق دریا. که حدود دو سالانه انتشار CO2 از یک کشور کوچک مانند برمودا یا بلیز با توجه به 2018 انتشار داده است. این است زیرا هنگامی که یک نهنگ می میرد به طور طبیعی آن را صادرات کربن ذخیره شده در آن عظیم بدن به اعماق دریا نگه داشتن آن را قفل شده است برای قرن ها.

در سال 2019 حتی صندوق بین المللی پول تبدیل توجه خود را به شگفت انگیز اقتصاد نهنگ حفاظت. ظاهرا یک نهنگ بزرگ به ارزش حدود US$ 2 میلیون نفر در طول عمر خود و سازمان شبکه-آرندل می رود تا آنجا که حاکی از این است که نهنگ ها در حال به ارزش US$ 1 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی است.

من تا به حال افتخار به آنها مراجعه کنید شکوفایی در آخرین مرحله از صلح سبز را در سال قطب به قطب سفر. من خوشحال می گویند که نهنگ ها در همه جا در قطب جنوب آب. کابین من همسر یک طرفدار منع استعمال مشروبات الکلی بیدار شد چند صبح با یک “نهنگ خماری” با داشتن ماند تا دیر تماشای نهنگ تغذیه کردن تعظیم کشتی ما.

به عنوان یک نهنگ زیست شناس در دهه های من همیشه به یاد قصه گفت: با whalers در جوامع من زندگی و کار – از شتلند به آزور نیوزیلند و کالدونیای جدید – که در آن در روز وجود دارد بنابراین بسیاری از نهنگ ها شما می توانید راه رفتن در سراسر خلیج در پشت humpbacks. و یا به طوری که آنها گفت. تجربه من در قطب جنوب ساخته شده من فکر می کنم از این داستان می دهد و من امیدوارم که ما می توانیم به سمت بهبود دیگر جمعیت ها و گونه ها برای همه برای لذت بردن نه فقط چند ممتاز بود ،

Humpbacks احتمالا ترین در جهان شناسایی نهنگ و آنها به انجام طولانی ترین شناخته شده مهاجرت از هر پستاندار. و هر یک کاملا منحصر به فرد: الگوی سفید و سیاه و سفید blotches در سطح زیرین دم خود را fluke است که فرد به عنوان یک انسان اثر انگشت. مقایسه تصاویر ما با یک پایگاه داده جهانی از humpbacks ما قادر به شناسایی 49 نهنگ کوهان دار در حالی که در صلح سبز اعزامی. همه humpbacks خود را در زمینه های تغذیه مشغول هستند و در حال تلاش برای دریافت چربی است.

یکی از آنها بود که قبلا به عنوان شناخته شده ‘HW-MN1300988’ و در حال حاضر به نام ‘میر’ توسط تیم ما پس از ما اپراتور رادیو که تولد آن بود که ما شنیده از یک مسابقه هیجان انگیز. Mir اول شناسایی شده در سال 2012 خاموش سواحل اقیانوس آرام پاناما شده است و عکس بازگشت به قطب جنوب آب های سه بعدی تابستان ارائه شواهد مستقیم از این که چگونه این نهنگ پوشش مناطق گسترده ای از اقیانوس. این داده ها به ما کمک می کند درک که چقدر این موجودات با شکوه سفر و چقدر اقیانوس آنها بستگی دارد.

البته نه همه آن خبر بزرگ. برخی از نهنگ ها هنوز در حال شکار. برخی از گونه ها مانند نهنگ آبی هنوز بهبود از تاثیر, تجاری, صید نهنگ. همه آنها به صورت بی شمار از تعامل انسان ناشی از تهدیدات – اقیانوس سر و صدا شیمیایی و پلاستیک آلودگی و برخورد با کشتی گرفتاری در تورهای ماهیگیری فقیر مدیریت شیلات و تغییر آب و هوا. آن را به سختی در خارج وجود دارد برای زندگی دریایی. یکی از humpbacks ما شناسایی در ما قطب جنوب سفر ‘HW-MN1301140’ به عنوان یک مشخصه متمایز تنها نیمی از یک دم fluke احتمالا به عنوان یک نتیجه از گرفتاری با دنده ماهیگیری.

کوهان بازیابی در قطب جنوب آب نیز یک مثال از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که دولت ها با هم می آیند برای محافظت از ما جهانی اقیانوس ها. توقف صید نهنگ بود به دنبال ایجاد “نهنگ پناهگاه” و مقررات نظارت بر تجارت گونه های در معرض خطر. ما باید ابزار و علم است. همه ما از دست رفته است اراده سیاسی برای ایجاد فضاهای اجازه می دهد تا حیات وحش به بهبود می یابند.

ما می دانیم اقیانوس ها را می توان دوباره بازسازی شد. در حال حاضر ما در تقاطع مهم برای ساخت آن اتفاق می افتد: این یک چالش بزرگ است اما ما ایستاده به از دست دادن خیلی اگر ما آن را نادیده گرفت. یک بررسی اخیر در مجله طبیعت نشان می دهد که اگر اقیانوس ها محافظت شده دریایی زندگی می تواند دوباره بجای اول برگشتن در طول عمر ما. نهنگ در حال یک مثال دیگر شامل لاک پشت, سمور دریایی مهر و موم و انتقادی برای انسان شیلات. حفاظت به معنی به خوبی متصل به خوبی مدیریت شبکه ای از مناطق حفاظت شده دریایی در قالب یک شبکه جهانی از ذخیره دریایی مناطقی که پوشش 30 درصد از اقیانوس و اجازه می دهد زندگی دریایی به شکوفا. علم روشن است: این می تواند اتفاق می افتد و آن کار خواهد کرد.

چه کسی می داند که آیا همه کسانی که تاریخی قصه های humpbacks در هر ساحلی خلیج واقعی هستند اما من هیجان زده برای پیدا کردن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>