Hulu عشق ویکتور می تواند بزرگ اگر آن را به ترتیب اولویت ماده بر Schmaltz

منn تا سال 2018 به عنوان دلخراش حساب های ضد, گی, تصفیه در چچن ادامه به عناوین تلویزیونی آمریکایی تولید یک جای خواب ضربه از یک کمدی رمانتیک در مورد یک مستور ، عشق سیمون به دنبال یک پسر (Nick Robinson) زندگی در یک ثروتمند متنوع حومه. سیمون پدر و مادر لیبرال هستند. او دوستان زیادی. در عین حال او نمی تواند خود را به بیرون می آیند. فیلم crescendos به بالای چرخ و فلک که در آن دو پسر بوسه به عنوان همکلاسی های خود را تشویق.

فیلم شیرین بود اما بطور غیر عادی و مرموز اصطکاک—یک اسکریپت به سابقه مبارزه بود که بیش برای همه, شادی بخش, نوجوانان, عاشقانه قاب به عنوان یک پروفایل در شجاعت. عشق ویکتور یک spin-off از سری توسعه یافته برای دیزنی+ پس از نقل مکان به Hulu در میان ابرو-نگرانی بیش از تم های, تلاش برای اضافه کردن درگیری بدون از دست دادن سیمون‘s بی گناهی. دانشجوی سال دوم ویکتور سالازار (Michael Cimino) relocates به سیمون وطن از تگزاس با مذهبی خود را در کلمبیا-آمریکا ، هنوز هم سوال خود را در تمایلات جنسی و مطمئن نیستید که چگونه خود را با محبت و در عین حال معمولی ضد همجنس پدر و مادر ممکن است واکنش نشان می دهند اگر او معلوم می شود عجیب و غریب, ویکتور دارای مشکلات واقعی. اگر تنها نویسندگان نیز به او داده یک شخصیت واقعی.

هر چند سیمون نقل مکان کرد به افسانه ای خود را همچنان ادامه دارد در Creekwood بالا باعث ویکتور برای رسیدن به او از طریق رسانه های اجتماعی برای مشاوره. (رابینسون یک تولید کننده به نظر می رسد بیشتر در تشویق صدای-اور.) یک لحظه بسکتبال ستاره که ناخواسته جذب واجد شرایط ترین دختر در مدرسه (راشل نائومی Hilson را Mia), Victor باید هیجان زده با زندگی جدید خود را. او فقط می تواند به توقف فکر کردن در مورد قهوه-فروشگاه همکار Benji (جورج ج) یک همجنسگرا خیال با عالی ،

ویکتور دارای مقدار زیادی برای رفتن آن: فشار کشش رابطه معقول میا و وضعیت او وسواس bestie دریاچه (Bebe چوب); خنده دار مهمان ستاره مانند Ali Wong and Andy Richter; جوک های تضمین شده به بزرگسالان خندیدن. این امر می تواند غیر قابل مقاومت اگر این بازی بالا است که شوخ طبعی وزین شخصیت خود را و کاوش عمیق تر مفاهیم Salazars ” ایمان به جای بسته بندی در schmaltzy اخلاقی-of-the-story لحظات. نشان می دهد در حال حاضر تمدید برای فصل دوم و من امیدوار می توانید آن را در مسیر بازگشت. اما در ابتدا آن را به تصمیم می گیرید که آیا به blandly جهانی یا فرهنگی خاص, خانه کامل یا آموزش دیزنی+ یا Hulu.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>