Hulu را هیلاری کلینتون Docuseries است شگفت آور دسترسی داشته باشید. اگر فقط موضوع خود را به ما بگویید چیزی جدید

حدود یک هفته قبل از آیووا قفقاز با 11 نامزد هنوز رقابت برای جلب توجه در مرحله ملی, برخی, آبدار, اخبار سیاسی شکست نسبتا بعید محل: Park City, Utah. در زندگینامه docuseries که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس, هیلاری کلینتون در حال خرد نیست کلمات که در مورد خواسته برنی ساندرز رئیس خود را رقیب در سال 2016 دموکراتیک اولیه. “راستش برنی فقط مرا سوار دیوانه” کلینتون گفت: در توضیحات. “هیچ کس او را دوست دارد. هیچ کس می خواهد به کار با او. او هیچ چیز انجام می شود. او یک سیاستمدار حرفه ای. او کار نمی کند تا زمانی که او بود 41 و سپس او رو انتخاب شدن به چیزی. از آن همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.” قاب نادر لقمه بحث واقعی از معروف دوراندیش سیاسی شکل های نقل قول به طور خلاصه ربوده سرفصل و ملتهب رسانه های اجتماعی.

این سری چهار بخشی که باعث مینی دیوانگی است به نام هیلاری درآن آغاز بکار جمعه, مارس 6 در Hulu—و آن را تقریبا به آتش زا به عنوان کسانی که ضامندار بر روی ساندرز صدا نیش ممکن است باید امیدوار بود. کارگردان Nanette Burstein (The Kid Stays in the Picture, Gringo: خطرناک زندگی جان مک آفی) آن را می گوید داستان از کلینتون در زندگی از طبقه متوسط جمهوریخواه تربیت در حومه شیکاگو از طریق ویرانی او احساس پس از 8 نوامبر 2016. پراکنده در سراسر فیلم در حال معابر طولانی است که به دنبال آن است که کمپین های تلخ و شیرین اوج سیاسی حرفه ای از آغاز تا پایان. در دست با تفسیر برخی از کلینتون قدیمی ترین دوستان; بالا-سطح کارکنان مانند جان پودستا و جنیفر پالمیری (دهانه) یک تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران که تحت پوشش ام کلینتون در طول سال; دموکراتیک شخصیتهای برجسته مانند Barbara Mikulski, بارنی فرانک و حتی در کوتاه اما متفکر ظاهر باراک اوباما; و البته بیل و چلسی کلینتون.

اما هسته اصلی هیلاری است Burstein طولانی مصاحبه با موضوع خودش می دهد که چه مقدار به تمدید تفسیر آهنگ در هفت دهه از زندگی که در حال حاضر شده است exhaustively مستند شده است. کلینتون بازگو شوک فرهنگی او با تجربه به انجام حرفه ای زن است که انتظار می رود به رابجای دیگری جا زدن شیرین و مطلوب حمایت به طور سنتی زنانه, همسر در سراسر شوهرش سیاسی حرفه ای. خاطرات خود را از خشم او احساس نسبت به او نه تنها برای فریب دادن او اما دروغ گفتن به او و به امریکا در مورد آن حلقه درست. (بیل کلینتون تمدید ابراز ندامت برای انحراف Monica Lewinsky زندگی و همچنین برای خصوصی خود را در ازدواج و ریاست جمهوری است و حتی بیشتر احساسی است. بینندگان می توانید تصمیم بگیرید که آیا این واقعی است یا فقط بیشتر از امضای خود همدلانه فصاحت و بلاغت.) شما می توانید حس سرخوردگی او را به عنوان او توضیح می دهد که این امر بوده است غیر ممکن است برای او برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمله به او فضا در بحث مرحله بدون آینده به عنوان یک زن عصبانی.

“من همان شخص من همیشه” کلینتون می گوید کمتر از یک دقیقه به این سری پس از تایید غضب در رسانه های نمایندگی از او به عنوان اصیل ناشناختنی و یا بی ثبات است. او incrementalist فلسفه—به طور کلی به عنوان تفسیر بی عاطفه نئولیبرالیسم توسط کسانی که به او چپ و فاسد, مرد نفرت از فمینیسم راست—می آید از طریق صدای بلند و واضح در Hillary. “شما باید مایل به کار در درون نظام” او می گوید: به دنبال بازگشت به هرج و مرج از سال 1968 دموکراتیک ملی کنوانسیون که همزمان با او مترقی بیداری. “من هرگز در این اردوگاه که فکر خشونت بود و پاسخ به خشونت است.” بعد کلینتون بازتاب: “من فکر می کنم بحث ما گاهی اوقات باید همه یا هیچ چیز است اشتباه بحث است. چگونه ما می توانید چیزی انجام می شود در یک محیط که بسیار حزبی پر قدرتمند با منافع خاص و نگه داشتن آن رفتن؟”

مشکل این نیست که او می آید به عنوان ریاکارانه به عنوان افرادی که به دنبال سیاست (و در سال 2020 موفق باشید اجتناب از آنها) را شنیده اند و تقریبا همه از این قبل از: Wellesley, آرکانزاس, Whitewater, Hillarycare “زنان حقوق بشر است,” مونیکا, مجلس سنا, اوباما, بنغازی, مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی زمینه Burstein فراهم می کند—در کلینتون هسته اعتقادات خود بی اعتمادی نسبت به رسانه های جناح راست وسواس با او در خشم اشکال از زن ستیزی او را تحمل کرده است—در حال حاضر آشنا برای اکثر مردم که اختصاص چهار ساعت به این داستان. برخی به خصوص مملو موضوعات مانند استفاده او از لحاظ نژادی متهم اصطلاح “superpredators” در ’90s و او در ابتدا ارتباط تنش با اوباما (به یاد داشته باشید “شما به اندازه کافی دوست داشتنی, هیلاری”?), به مراتب کمتر در نظر گرفتن از آنها سزاوار. دیگران مانند او آهسته به تکامل مواضع را در تجاوز به حقوق به سختی شایسته ذکر است.

ممکن است هیچ زنی در تاریخ آمریکا دریافت کرده است تا آنجا روزنامه نگاری توجه به هیلاری کلینتون. او موضوع ده ها تن از شرح حال حزبی جدل کتاب های کودکان و حتی رمان های گرافیکی. کلینتون داده است بیشتر مصاحبه از وجود ستاره ها در آسمان نوشته شده است کمتر از سه خاطرات—از جمله در سال 2017 را از آنچه اتفاق افتاده استاو در انتخابات postmortem. شوهر او را استیضاح است بی وقفه دوباره کاونتی اخیرا از طریق پادکست Slow Burn و A&E docuseries کلینتون امر. در سال گذشته Laurie Metcalf به تصویر کشیده شده و یک نسخه از خود را در برادوی نشان می دهد به نام هیلاری و کلینتون.

این یکی از مزیت های هیلاری بیش بهترین از این آثار هستند بسیاری از منحصر به فرد پشت صحنه کلیپ از 2016 که Burstein و Hulu به ارث برده از مبارزات انتخاباتی خود را. ما را به دیدن کلینتون و همسر در حال اجرا Tim Kaine زمزمه مورد تهمت روسیه اتصالات دستیاران تبدیل به برنی شکل پوپولیسم یک هواپیما پر از آرامش کارکنان کلینتون دست پرورده Huma عابدین پس از Huma شوهر آنتونی وینر embroils خود را در یک جدید, پیامک جنسی, رسوایی. متاسفانه این تصمیم به پخش آن فیلم و مرتبط با تفسیر در سراسر بزرگتر بیوگرافی—ایجاد تا حدودی گیج کننده مجموعه ای از موازی ترتیب زمانی روایت—باعث می شود آن را سخت به احساس غوطه ور در یک کمپین که عملکرد داخلی واقعا یک موضوع از روی کنجکاوی.

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

آخرین قسمت از این سری با عنوان “ما قهرمان دور”—گرفته شده از یک مصاحبه شونده را مشاهده مورد چگونه مردم آمریکا به تلنگر-شکست مواجه کلینتون در بیش از سه دهه گذشته. مانند خیلی دیگر در انتخاباتاست که ارزیابی درست است دلسرد و relatable بلکه بسیار واضح است برای اوج بینش. آن را به عنوان اتفاق می افتد من نمی نیاز به هیلاری کلینتون برای از بین برود. من فقط آرزو می کنم او می خواهم به ما بگویید چیزی است که ما در حال حاضر نمی دانم.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>