چگونه تهمت خود را از دست داده کالج انتخاباتی لبه به بایدن

این ایده که رئیس جمهور تهمت دارای یک کالج انتخاباتی استفاده در ماه نوامبر انتخابات تبدیل به یک مقاله از ایمان در میان متفکران سراسر طیف سیاسی. دموکرات ها باید بیشتر به فکر ریاست جمهوری در شرایط چگونه بسیاری از نقاط اضافی از محبوب رای آنها نیاز به منظور در واقع پیروزی در انتخابات, در حالی که رئیس جمهور خود را برای بیش از سه سال در حال حاضر به دنبال یک فاجعه و بیگانه حاکم بر استراتژی استوار بر این ایده است که او حتی نمی باید سعی کنید برای برنده شدن یک ملی اکثریت. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کالج انتخاباتی قلعه هم پاشیده است و آن این است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که بخت و اقبال در حال حاضر افزایش یافته است این عجیب و غریب و کهنه نهاد ؟

برخی از دموکرات ها’ تمدید کالج انتخاباتی freakout می توان به نیویورک تایمز تحلیلگر Nate Cohn. در ماه جولای سال گذشته نوشت: یک مقاله که در آن او ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “مزیت در کالج انتخاباتی نسبت به ملی رای مردم ممکن است حتی بزرگتر از آن بود در سال 2016.” که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده از قطعه ای که باعث حملات وحشت در دموکرات ها در سراسر کشور او استدلال کرد که نامزد حزب دموکرات می تواند پیروزی ملی محبوب رای به عنوان بسیاری از 5 امتیاز — بیش از دو هیلاری کلینتون در حاشیه در سال 2016 — در حالی که هنوز هم از دست دادن کالج انتخاباتی به مغلوب ساختن پیشی جستن.

احترام prognosticator دیو واسرمن از طبخ سیاسی گزارش همچنین استدلال کرد که تهمت می تواند از دست دادن با پنج میلیون رای — نزدیک به دو کلینتون در حاشیه — و هنوز هم ضبط کالج انتخاباتی است. دانشگاه تگزاس – آستین مدل پیش بینی دموکرات ها بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد قربانی یک کالج انتخاباتی ناقص از جمهوری خواهان. با سقوط این ایده تا به حال تبدیل شدن به عقل متعارف در سمت چپ.

من این تجزیه و تحلیل به محتمل اگر در قلمرو امکان در زمان آنها نیاز دموکراتیک نامزد برای گسترش کلینتون در حال حاضر قابل توجه در حاشیه آبی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی; به برنده تازگی بنفش متحده مانند تگزاس و جورجیا و آریزونا اما سقوط فقط کوتاه از انجام این کار; و به از دست دادن بسیاری از سنتی نوسان متحده است. وجود شواهد کمی در این زمان است که تهمت را تصویب رتبه بندی عنوان شد در این جهت است. اما وقایع پس از آن و در دولت جدید رای گیری ثابت کرده اند کوهن را به حتی shakier.

اجازه دهید ابتدا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در 12 میدان نبرد متحده در سال 2016. نمودار زیر نشان می دهد که اولین هیلاری کلینتون در حاشیه در هر یک از این کشورها و سپس مجموع نقطه نوسان ملی خود را در برابر رای مردم حاشیه 2.1.

منبع داده ها: پنج سی و هشت

اما این چیزی است که ما می بینیم در حال حاضر و نه آن را تا به حال شده است واقعا. جو بایدن میانگین رای گیری شده است به طور مداوم بالاتر از کلینتون نهایی حاشیه در طول این کمپین و در حال حاضر در 4.2 امتیاز برای آخرین پنج نظر سنجی عمومی ذکر شده در پنج سی و هشت. (من با استفاده از سی و پنج هشتزیرا محبوب ترین جایگزین — the Real Clear Politics متوسط — فراهم می کند بدون هیچ توضیحی به همین دلیل آن را شامل برخی از نظرسنجی از محاسبات و هنوز رتبهدهی نشده است به طور مداوم به روز رسانی دولت به طور متوسط.)متوسط کلینتون از دست این 12 کشور توسط یک نقطه و انجام بیش از 3 امتیاز بدتر در میدانهای از او در سراسر کشور. این نقشه مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن fluke کالج انتخاباتی به پیروزی. و هیچ سوالی وجود دارد که اگر دموکرات ها ساخته شده بود تا برخی از اما نه به اندازه کافی زمین در ایالت های گسترش خود را آبی دولت حاشیه و گران آب در بنفش متحده, ما می خواهم به دنبال در یکی دیگر تکرار 2016.

چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن vaunted کالج انتخاباتی مرز دیوار نگاه هنگامی که ما جمع کردن رای گیری ملی در برابر دولت نظرسنجی? نه چندان بزرگ. من در زمان گذشته پنج ملی نظر سنجی عمومی در پنج سی و هشت از متمایز نظرسنجی به استثنای کسانی که از نظرسنجی با بدتر از a C امتیاز و انباشته متوسط برابر همان پارامترهای متحده اما با فقط سه نظر سنجی به این دلیل که دولت رای گیری است و بیشتر پراکنده. اطلاعات زیر در حال حاضر از طریق پنج شنبه, مارس 11. بایدن آگهی در آن 12 متحده با بیش از 5 امتیاز است و outperforming ملی خود را به طور متوسط نزدیک به یک نقطه. در حالی که کلینتون بدتر از او ملی در حاشیه 9 از 12 بایدن در حال انجام است بهتر است در 8.

منبع داده ها: پنج سی و هشت

به درک که چرا این اعداد مشورت یک کالج انتخاباتی استفاده در بایدن به جای تهمت ما نیاز به نگاهی به مفهوم نقطه اوج دولت — دولت به احتمال زیاد به دریافت هر دو نامزد در گذشته سحر و جادو تعداد 270. به منظور بایدن در یک نقطه ضعف در کالج انتخاباتی دولت است که می شود او را به 270 نیاز به یکی که در آن سرب خود را کمتر از خود ملی رای گیری دمای طوری که اگر او را به نفع خود محبوب شمارش با گفتن 100,000 رای او هنوز هم از دست دادن انتخابات به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و که به نظر می رسد بسیار بعید است با توجه به این اعداد. بیایید نقطه بایدن 222 آرا از جمله کلرادو مین و مینه سوتا (و با فرض تهمت برنده 2 منطقه در ایالت مین که انشعابات آن آرا). پس از آن اجازه دهید آن را یک دولت در یک زمان با توجه به زمان رای گیری برای رسیدن به 270 از بزرگترین حاشیه بیش از میانگین ملی برای کوچکترین و چگونه بسیاری از آرا او می توانید با برنده شدن در هر یک از دولت های پی در پی.

منبع داده ها: پنج سی و هشت

امروز رای گیری است پنسیلوانیا, کارولینای شمالی و آریزونا گره خورده است به عنوان نقطه اوج متحده است. به عنوان شما می توانید ببینید ما اصلا به نوسان دولت که در آن بایدن می کند بدتر از میانگین ملی تا فلوریدا است که در این سناریو او نمی خواهد نیاز را به نفع خود. و اگر بایدن برنده ملی محبوب رای های خود را در حال حاضر متوسط 3.8 امتیاز, او به احتمال زیاد به نمره 351-انتخابات رای لغزش و نه از دست دادن انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری از صاحب نظران لیبرال ترس است. اگر او گسترش می یابد خود را ملی حاشیه به 6 امتیاز او خوب خواهد بود به شرط برنده شدن Texas. در 8 امتیاز او اضافه گرجستان و در 9 آیووا می رود آبی بیش از حد.

برای اهداف ما چیزی که مهم است به یاد داشته باشید که زمان رای گیری نشان می دهد که این تهمت است که می تواند پیروزی های کوچک محبوب رای اکثریت اما هنوز هم از دست دادن انتخابات به بایدن. به درک که چرا فکر می کنم از مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر به عنوان تصویر آینه بایدن ، اگر رئیس جمهور شد برای برنده شدن به رای مردم با گفتن یک دهم از یک نقطه او برنده خواهد بود, آیووا, گرجستان, تگزاس, New Hampshire, اوهایو و فلوریدا و ویسکانسین اما هنوز هم از دست دادن پنسیلوانیا کارولینای شمالی و آریزونا چرا که در آن سه محوری متحده او انجام شده است کمی بدتر از خود رای گیری ملی به طور متوسط. کسانی که ضرر و زیان خواهد بود achingly نزدیک احتمالا فقط چند هزار رای در هر دولت است. اما نهایی کالج انتخاباتی شمارش خواهد بود 294 برای بایدن و 244 برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای مطمئن شود, شش ماه در حال حاضر و در ماه نوامبر یک زمان بسیار طولانی به خصوص با سیاست-تکاپوی COVID-19 همه گیر روی عیاشی و بیفکری, از بین بردن زندگی و معیشت. برخی از نظر سنجی من خراشیده اینجا تا حدودی قدیمی, برخی دیگر از شرکت های با ناشناخته شهرت و در هر صورت چند پرت نظرسنجی در اینجا وجود دارد و می تواند تقلا این نمودار قابل ملاحظه ای است. در حال حاضر ما فقط نمی گرفتن همزمان دولت و نظر سنجی های ملی. بنابراین دموکرات باید هیچ چیز مسلم است و آن را قطعا ممکن است که رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را به نحوی مدیریت به نوبه خود بی منطق پاسخ به همه گیری را به نفع خود به خصوص اگر آنها خود را حفظ پول مزیت است. اما دلایلی وجود دارد فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاسد کالج انتخاباتی قلعه به خوش بینانه در مورد این حزب شانس در پاییز و تردید از یک سال 2016 تکرار کنید.

اول دموکرات ها باید به طور مداوم برگزار می شود یک مزیت بزرگ در عمومی کنگره رای گیری که می پرسد پاسخ دهندگان که حزب آنها قصد رای در کنگره نژادها. در حال حاضر آنها را نگه دارید به طور متوسط منجر 8 امتیاز در آخرین پنج generic انتخابات, نظر سنجی, بزرگتر از هر لبه آنها در طول برگزار شد و در هر نقطه ای در سال 2015 یا 2016 و به نفع خود در سال 2018 است. از سال 2000 خانه رای مردم و ریاست جمهوری رای مردم را نمی انشعاب بیش از 3.5 امتیاز. و اگر دموکرات ها برنده شدن در این خانه با یک رای محبوب استفاده از 7.7 امتیاز شما می توانید تقریبا 100 درصد خاصی است که بایدن را نیز به نفع خود.

همچنین ارزش به خاطر سپردن است که پس از انتخابات سال 2012 و برای بسیاری از سال 2016 چرخه تقریبا همه متقاعد شده بود که آن را دموکرات ها بود که کالج انتخاباتی مزیت بر اساس کمی بیشتر از این حزب پیروزی در back-to-back انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 و 2012. (مردمی در سی و پنج هشت بودند تنها صدای در بیابان در این مورد). به یاد داشته باشید vaunted آبی دیوار ؟ اما حداقل دو ایالت بدبختانه بین احزاب هر انتخابات پس از سال 1860. در سال 2016 آن را شش: (اوهایو و فلوریدا, آیووا, ویسکانسین, پنسیلوانیا, Michigan). پنسیلوانیا و میشیگان به نظر می رسد مانند longshots می برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر او می خواهد یک دوره دیگر او شما را به نگه داشتن دموکراتیک flips یک به پس از جنگ های داخلی کم از دو کشور. نه تنها بایدن همچنین سرب در ویسکانسین اما آریزونا به نظر می رسد مانند آن را دستخوش سریع حزبی تحول در چهار سال گذشته از مرتب کردن بر اساس است که اتفاق افتاده است به ویرجینیا بین سالهای 2004 و 2008. وجود دارد به خصوص قابل قبول نامزد به تلنگر از آبی به قرمز در این سال حداقل نه در یک جهان که در آن بایدن برنده رای مردمی.

کالج انتخاباتی است وحشتناک غیرقابل دفاع نهاد اما آن را احتمالا نمی کند و همواره به نفع یکی از طرفین بیش از دیگر حداقل نه برای بیش از چند انتخابات در یک ردیف. و بر اساس اعداد و ما امروز شاهد آن هستیم نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن کالج انتخاباتی قلعه فروپاشید مانند یکی از نامناسب کسب و کار, اما بایدن فقط ممکن است ساختمان خود را.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>