چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن آن: سه راه رئیس جمهور فرود آمد و خود را تبرئه

رئیس جمهور تهمت بود مشخصه خوشحال. به عنوان او در زمان مرحله سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن در روز پنجشنبه چشم کشیده شد به روزنامه های گذاشته شده در یک جدول توسط تریبون. او را برداشت تا یک کپی از ایالات متحده آمریکا امروز برگزار شد و در آن ، “تبرئه” خواندن تیتر. سپس با معمار از استیضاح — مجلس نانسی پلوسی — ایستاده در نزدیکی او برداشت یک کپی از واشنگتن پست و ظهور چشم خود را در مسخره در حروفچینی: “تهمت تبرئه شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تا همان روزنامه در شرق کاخ سفید هنگامی که او اعالن خود را در مورد تبرئه به خبرنگاران سه ساعت بعد در شروع یک درهم و برهم ، جشن سخنرانی که رنگ خود را از استیضاح به عنوان بخشی از یک قوس از تلاش و سعی کنید به او را برکنار رفتن به اف بی آی تحقیقات به روسیه را به تلاش برای کمک به تهمت پیروزی در انتخابات 2016. “این بد بود. آن را فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو. و این هرگز تا به حال اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه شد یک لحظه است که بسیاری در واشنگتن صحبت در مورد به عنوان نتیجه اجتناب ناپذیر از روند استیضاح هنگامی که شواهد خانه مدیران جمع آوری آمار واقعیت های سیاسی در ایران-کنترل سنا. اما در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی آن نیست, همیشه روشن است که رئیس جمهور خواهد بود قادر به مهار ضربه طبل منفی عناوین و نگه داشتن جمهوری خواهان در هیئت مدیره برای مدت طولانی ماه از مجلس نانسی پلوسی را اعلام استعلام در سپتامبر. 24 به رئیس جمهور تبرئه on Feb. 5.

در اینجا سه راه اصلی تهمت موفق به زمین تبرئه با توجه به گفتگو با چند مقامات کاخ سفید, مردم, نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست های سیاسی و کارشناسان در انتخابات ریاست جمهوری تاریخ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن stonewalled خانه

آن را بی پروا حرکت می کند. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی تصمیم به انتشار این رکورد از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky کاخ سفید کشیده تا پل متحرک و حاضر به همکاری با هر خانه تحقیقات به تهمت خواسته های اوکراین. کاخ سفید مشاور Cipollone را داغدار Oct. 8 نامه به خانه رهبران به نام کل استیضاح پرسش “قانون اساسی نامعتبر است” و حاضر به ارائه هر گونه اسناد یا دست اول شاهد.

که معلوم بود از نظر استراتژیک بسیار مهم, محدود کردن خانه دموکراتها دسترسی به اطلاعات دست اول. آن را نیز یک سابقه جدید برای outsized استفاده از قدرت ریاست جمهوری. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور تا کنون به قرار داده تا کامل stonewall و مانع این کار از یک خانه استیضاح تحقیق می گوید:” تیموتی Naftali ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه نیویورک و مدیر سابق ریچارد نیکسون ریاست جمهوری کتابخانه و موزه. “همه پیشینیان خود را درک چیزی وجود دارد بسیار منحصر به فرد در مورد یک استیضاح پرس و جو. این یکی نبود.”

چگونه تهمت امر مبارزه با استیضاح زمان به تمرکز. در اوایل پاییز را به عنوان خبر اول در مورد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست که اوکراین بررسی Bidens برخی نزدیک به رئیس جمهور دست پاچه. بلافاصله جناح در داخل بال غربی butted سر بر سر نحوه پاسخ دهند.

یک اردوگاه رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, مشاور پت Cipollone از آن حمایت به صورت چسبیده با غرب بال تیم حقوقی و ساختمان یک اتاق جنگ در خارج از وکلا برای رسیدگی به آنچه آنها استدلال شد نامشروع و با عجله استیضاح پرس و جو. یک اتاق جنگ خواهد سیگنال وحشت آنها استدلال و دموکرات ها خواهد تصرف در آن.

گروه دیگری در اطراف اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney فکر Cipollone یک انجام مدنی litigator زمان با محدود تجربه سیاسی بود از عمق و نیاز به کمک بیشتر شبانی قبیله ای جناح بر روی تپه ها و مدیریت مطبوعات است.

همه چیز آنقدر بد است که در یک نقطه در پاییز وجود دارد و دو جداگانه صبح جلسات در مورد استیضاح استراتژی برگزار می شود در بال غربی یکی به رهبری Cipollone و دیگری در Mulvaney ، دو اردوگاه نیست کار هم با توجه به سه مقامات کاخ سفید که در توصیف این بحث. تنش به سر آمد و هنگام Mulvaney در طول یک فاجعه کنفرانس مطبوعاتی در ماه اکتبر به نظر می رسید به اذعان کرد که تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین را به اعمال فشار برای تحقیقات—یک سوال اصلی در استیضاح پرس و جو.

به طبع هایش تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر وزن در. کوشنر در طلیعه سازش: این تیم حقوقی هنوز گزارش به Cipollone و بدون عظیم در خارج عمل خواهد بود راه اندازی شد برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما تعداد کمی از مردم خواهد بود در آورده به طور موقت برای کمک به. تونی Sayegh سابق سخنگوی بالا برای مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت خزانه داری که تا به حال نقش بزرگ در طلوع را از طریق 2017 کاهش مالیات کمک کرد کاخ سفید را قانونی مدیر امور اریک Ueland دستگیره جمهوری خواهان بر روی تپه. پم باندی سابق دادستان کل فلوریدا و منظم صورت محافظه کار, اخبار, نشان می دهد, کمک تهیه ارتباطات پاسخ و با مراقبت و تغذیه از رسانه های محافظه کار.

ویژه داستان
Coronavirus آزمون های چین
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

“این بسیار ارزشمند برای انجام این کار می گوید:” یک مقام کاخ سفید با اشاره به داشتن کافی مشاوران به بحث به طور منظم با توافق نمایندگان مجلس و نخبگان محافظه کار. “در غیر این صورت شما فقط در اینجا انجام پناهگاه ذهنیت نوع مسائل و مردم نیست شنیدن از شما.”

جمهوری خواهان به هم چسبیده

این استیضاح نمی خورند به مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت بالایی در میان جمهوری خواهان. در واقع نظرسنجی گالوپ در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب در میان رای دهندگان جمهوری خواه علامت تا با شش امتیاز در طول ماه ژانویه افزایش به 94 درصد است.

با این تعداد می آید قدرت. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان آن را ساخته اند روشن است که شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن را سیاسی قیمت. پس از رامنی شد تنها جمهوری خواه روز چهارشنبه که رای به محکوم کردن تهمت و سوء استفاده از قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن را همین جونیور توییتی که رامنی است “در حال حاضر رسما عضو و مقاومت باید اخراج از ترجمه.”

قبل از آن که استیضاح رای دادن به این طبقه از خانه on Dec. 18 کاخ سفید درهم به اطمینان حاصل شود که هیچ جمهوری خواهان رای در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. مقامات کاخ سفید بر این باور Rep. خواهد هرد متوسط جمهوریخواه از تگزاس که به خدمت در سازمان سیا شد و با توجه به شکستن صفوف اما در نهایت رای دادند در برابر استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در روز پنج شنبه برای نگه داشتن جمهوری خواهان مجلس با هم و نگه داشتن دموکرات ها از بودن قادر به می گویند که آنها یک روحانی استیضاح رای دادن. “لعنت آیا شما انجام یک کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مک کارتی, پیش بینی است که عواقب سیاسی از استیضاح خواهد او را به مجلس پس از انتخابات آینده. “ما خوش شانس شما وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

زمان استیضاح مورد از آن ساخته شده به سنا برای محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دستیاران او نیز می خواست نام خانواده مانند کن استار و Alan Dershowitz دفاع از او را و آنها را در هیئت مدیره برای کمک به هنر و صنعت مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تیم حقوقی خود را “رزمندگان” در روز پنج شنبه. “من به آنها تماس بگیرید دوستان چون شما می دانید شما ایجاد دوستی و روابط زمانی که شما در نبرد و جنگ,” او گفت: “شما باید به تمرکز بر این به دلیل آن می تواند بسیار به سرعت مهم نیست که شما با شما می توانید آن را بسیار به سرعت.”

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی در حل و فصل سه جانبه دفاع برای حفظ جمهوری خواهان پردازنده. آنها استدلال می کنند که کل استیضاح شد نامعتبر است و از آنجا که خانه نیست رای قبل از صدور احضاریه. این است دلیل تهمت وکلا استفاده می شود برای امتناع از اسناد یا شهود در دسترس به خانه. تشکر. آدام شیف سرب خانه استیضاح مدیر در سنا محاکمه گفت: در طول این محاکمه که این احضاریه به حال نیز صادر شده است در این دوره از خانه را به طور منظم نظارت رئیس جمهور و نمی نیاز به اجازه رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بیشتر استدلال می کرد که خانه شواهد بر اساس شایعات و حدس و نمی باید به اندازه کافی دست اول حساب به لینک هر گونه تخلف به رئیس جمهور خود را. آمریکا هم گفت: آنها تا به حال ساخته شده خود را در مورد و که تهمت مسدود شده بود تلاش خود را برای دریافت بیشتر شواهد مستقیم از شاهدان عینی از جمله مشاور امنیت ملی John Bolton. در Jan. 26 گزارش منتشر شد که یک پیش نویس از بولتون کتاب ادعا تهمت به طور مستقیم از او خواست به قطع کمک به اوکراین برای فشار آنها را به راه اندازی تحقیقات. اما بدون رای برای تماس با بولتون به طبقه سنا بولتون ادعا نمی شد.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی استدلال کرد که حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده بود چه خانه استیضاح او برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره — اقدامات نمی رود به یک سطح که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی به خصوص Dershowitz تکیه بر این استدلال سخت تر پس از بولتون اتهامات به نور آمد. این استدلال که تنسی سناتور لامار الکساندر که در یک نقطه به فکر بوده و ممکن است پناهنده به او تصمیم به رای دادن برای شاهدان در دادگاه. در نهایت تنها دو اوباما — رامنی از یوتا و بهداشت ، سوزان کالینز از مین — رای به نفع خواستار شهود.

“اجازه دهید آن صورت آنها هرگز در بر داشت یک تفنگ سیگار کشیدن آنها تا به حال هرگز یک لباس آبی” گفت: یک مقام کاخ سفید. “و تا آنجا که شما فکر می کنم رئیس جمهور چیزی اشتباه است و یا که او کارگردانی این و پشت است که تا زمانی که شما باید شواهد چگونه شما قرار است برای از رای گیری و حذف او از دفتر؟”

در پایان رای دهندگان شد و بی حرکت

هنگامی که به خانه رفت و از طریق روند ساخت این استیضاح مورد آنها قادر به متقاعد کردن به اندازه کافی از این تهمت باید برداشته شود که مجبور سناتورها به رای متفاوت است. در طول پاییز, نظر سنجی نشان داد که کمی کمتر از نیمی از آمریکایی ها فکر تهمت باید از دفتر. حتی به عنوان دموکرات ها ساخته شده مورد خود و کسب اطلاعات بیشتر علنی شد تعداد کسانی که نمی اینچ تا با وجود تهمت را پایین تصویب اعتبار. در عوض آمریکا را نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن تر شد تثبیت بیش از چهار ماه گذشته. در واقع در هفته های اخیر, نظرسنجی توسط گالوپ دیده است تهمت را تصویب رتبه بندی کنه تا 49 درصد بالاترین که نظرسنجی ثبت شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

“آنها نمی ایجاد جرم بحرانی آنها نیاز به یک اعتقاد می گوید:” دیوید وینستون دیرین استراتژیست جمهوری خواه و ناظر انتخابات. وینستون تخمین می زند که بیش از 60 درصد از مردم می خواهم که برای حمایت از از بین بردن یک رئیس جمهور برای مجلس سنا به رای به محکوم کردن. این طراحی گفت: وینستون. بنیانگذاران توسط نیاز به دو سوم مجلس سنا به موافقت با حذف رئیس جمهور عمدا می خواست وجود دارد به مقدار قریب به اتفاق از حمایت شدید حرکت می کند.

“آنها هرگز نقل مکان کرد سوزن در همه, می گوید:” وینستون. “آن را صرفا دموکرات ها مایل به خلاص شدن از شر یک جمهوری خواه رئیس جمهور.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme