چگونه به سازمان دیده بان کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث

مراکز کنترل بیماری است, هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای امکان شديد و اختلال در زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

دکتر نانسی r. schultze ، از CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: گسترش کروناویروس در آمریکا “نه آنقدر یک سوال اگر” بلکه “یک سوال از زمانی که” نیویورک تایمز گزارش.

R. schultze ، نیز گفت: آمریکایی ها آنها باید “آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد” گفت: مدارس ممکن است نیاز به استفاده از “اینترنت-بر اساس teleschooling” کسب و کار ممکن است نیاز به استفاده از “ویدئو و یا تلفن کنفرانس ها و افزایش teleworking گزینه ها” و جوامع ممکن است به “اصلاح, به تعویق انداختن یا لغو تجمع جمعی,” CNBC گزارش.

“در حال حاضر زمان برای کسب و کار بیمارستان جوامع و مدارس و مردم هر روز برای شروع آماده سازی,” او گفت:. “من درک می کنم کل این وضعیت ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان و اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد. اما اینها چیزهایی است که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر.” R. schultze ، همچنین توضیح داد که او به او گفت که خانواده آنها “باید به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما است.”

مقامات بهداشت نیز در جریان اعضای کنگره در مورد کوروناویروس تهدید روز سه شنبه و پس از آن ایالت پتی موری (D-شستشو.) گفت: در هر واشنگتن پست, است که نمایندگان مجلس هشدار داده بودند وجود دارد “بسیار قوی شانس بسیار جدی شیوع کروناویروس در اینجا در ایالات متحده است.” بیش از 50 نفر تایید شده است در ایالات متحده در همین حال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تهدید گفت: در روز سهشنبه “من فکر می کنم که وضعیت تمام خواهد شد شروع به کار کردن.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>