چگونه به فکر می کنم در مورد شما مراقبت از سرطان در زمان COVID-19

Getting اخبار است که شما را به سرطان است طاقت فرسا و ترسناک. این COVID-19 بحران می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از اضطراب. اما این را بدانید: شما می توانید محافظت از خودتان را از COVID-19 بدون به خطر انداختن خود و درمان سرطان است. وحشت نکنید. در اکثریت قریب به اتفاق موارد تشخیص سرطان اضطراری نیست حتی اگر آن را احساس می کند مانند یک. وجود دارد این است که زمان برای یادگیری در مورد گزینه های خود را و مرتب کردن آنچه که برای شما مناسب است.

در حال حاضر وجود خواهد داشت تغییرات به کارهایی که انجام میدهیم. برخی از این تغییرات را احساس مخل اما بسیاری منجر به, بهتر, بیشتر, مراقبت بیمار محور. به حداقل رساندن شانس خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس نیاز ندارد به خطر انداختن مراقبت خوب است.

چگونه شما ارتباط برقرار کردن با خود و مراقبت از سرطان تیم تغییر خواهد کرد در طول این دوره است.
در همراهی با بخشنامه به پناهگاه در محل هر زمان که ممکن است بازدیدکننده داشته است خود را خواهد شد از طریق تلفن یا ویدئو. در بیمارستان ملاقات خواهد بود به حداقل نگه داشته شود برای کاهش بالقوه خود را برای قرار گرفتن در معرض.

درمان خود را/برنامه غربالگری ممکن است تغییر کند. مراقبت از خود را در تیم خواهد reschedule یا تاخیر درمان هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار را بدون به خطر انداختن اثربخشی درمان خود را.

بسیاری از سرطان در جوامع صادر راهنمایی برای مراقبت *. مراقبت از خود تیم را بهترین می دانم در مورد وضعیت خاص خود را. خود را مراقبت از سرطان تیم هنوز هم در محل کار.

اگر شما به تازگی مبتلا به سرطان مهاجم

وجود دارد راه های امن برای به تعویق انداختن عمل جراحی است. سیستمیک درمان (شیمی درمانی و هورمون درمانی بیولوژیک و immuno-انکولوژی درمان) در حال حاضر بخشی از مراقبت از سرطان. با شروع با درمان قبل از عمل جراحی (میتوان به درمان) یک روش عالی است و نه تنها به همان اندازه ایمن است اما اجازه می دهد تا ما را به یاد بگیرند که چگونه تومور خود را پاسخ می دهد اگر درمان های اضافی کمک خواهد کرد و اینکه آیا تهاجمی جراحی و یا پرتودرمانی می تواند اجتناب شود. ما با استفاده از این برای سرطان پستان به طور معمول. تعویض منظور از درمان کمک می کند تا خیاطی را درمان پاسخ دادند.

اگر شما در وسط شیمی درمانی درمان شما باید ادامه یابد. شما ممکن است پزشکان را بیشتر احتیاط برای حمایت از خون خود را می شمارد. در خانه بمانند. دیگران در فروشگاه مواد غذایی برای شما. پزشک شما ممکن است شما در آمده کمتر و باید مراقب خود/پشتیبانی همراه شما توسط گوشی/تصویری.

جدید precancerous/خطر بالا ضایعه (کارسينوم مهاجم داکتال درجا (DCIS) آتیپیک ضايعات دهانه رحم تروفوبلاستيك) اضطراری نیست. انتظار چند ماه است که امن و فعال نظارت و پیشگیری از داروها ممکن است جایگزین.

اگر شما در حال انتظار برای شروع تابش, تابش خود را متخصص را اولویت بندی کنید که برای شروع است. برای برخی از, انتظار تا 12 هفته امن است. کوتاه دوره درمان ممکن است مناسب باشد و فقط به عنوان امن است.

اگر شما با توجه به روال غربالگری سرطان, don’t go در حال حاضر برای ماموگرافی ریه CT یا تکرار تصویربرداری برای کم خطر یافته. انتظار 3 ماه نمی خواهد خود را تغییر نتیجه.

اگر شما به تازگی آموخته است که شما در معرض خطر, دلیل این که شما به ارث برده یک جهش است که خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان, شما می توانید یک ویدیو مشورت یادگیری در مورد گزینه ها برای کاهش خطر و غربالگری و برنامه ریزی مناسب غربالگری 3 ماه ،

اگر شما یک سرطان بازماندهدنبال یو پی اس و غربالگری می تواند با خیال راحت خاموش 3 ماه.

اگر شما یک توده و یا یک علامت است که نگرانی های شما است که ممکن است دلیلی برای رفتن برای تصویربرداری و یا یک امتحان است. سرطان درمانگاه باز برای مراقبت از شما. شما همیشه می توانید شروع با یک تصویری-بازدید.

چرا مهم است که به تریاژ فولاد موارد – ما هنوز هم نیاز به قرار دادن زیرساخت در محل و مقیاس ابزار ما نیاز به مراقبت از همه با خیال راحت. این شامل COVID تست تجهیزات حفاظت شخصی, تخت, خون و هواکش در محل امن برای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان در اتاق عمل و بیمارستان ها. به تعویق انداختن عمل جراحی با استفاده از رویکردهای چند رشته ای نیز می تواند اجازه می دهد ترکیب ترمیمی موارد به ادامه و با خیال راحت. اگر هر کس در خانه باقی می ماند در حال حاضر ما جلوگیری از ما سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق بنابراین اورژانس و موارد فوری می توانید ادامه دهید. به عنوان COVID تست می شود به طور گسترده ای در دسترس ما می توانید با خیال راحت از سر روش های جراحی و اجازه عزیزان حاضر شوند. در صورت امکان, امکانات, جدا خواهد شد برای COVID و غیر COVID مربوط به مراقبت از.

این پوشش نقره است که یک بحران درایوهای نوآوری و مراقبت از بیمار محور. ما یک بنیان قوی از علم و مطالعات بالینی که بر اساس آن به ساخت بیشتر موثر درمان گزینه های بیشتر و درک بهتر از نحوه مراقبت شخصی. ما با خیال راحت می توانید انجام دهید کمتر برای کسانی که با خطر بسیار کم تومورها و بیشتر برای کسانی که به آن نیاز دارید. حتی بدون COVID ما باید خیاطی درمان به خطر زیست شناسی و تکامل داده های بالینی. هنگامی که آن را بی خطر است برای فراموش کمتر است که در واقع یک بهره مند شوند. این زمانی است که اقدام به چنین داده است که به ویژه مهم است.

بسیاری از تحقیقات سرطان مطالعات شده اند را در خود نگه دارد, اما نه همه و COVID 19 مطالعات شروع به صورت جدی**. پس از بدترین بحران می گذرد و COVID تست در محل ما نیاز به با خیال راحت دوباره باز مطالعات به دلیل پیدا کردن راه های جدید و بهتر برای درمان سرطان ضروری است.

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

اگر هر کس کمک می کند تا به انجام بخشی خود را, ما همه را از این طریق دریافت کنید بهتر است به عنوان یک جامعه مطمئن شوید که ما چه چیزی برای شما بهتر است و هر کس که از طریق این فوق العاده به چالش کشیدن سلامت بیماری همه گیر.

ماندن در خانه و کمک به صاف و منحنی و می دانم که ما در اینجا برای شما.

منابع

*راهنمایی بالینی

https://www.asco.org/asco-coronavirus-information/care-individuals-cancer-during-covid-19

https://www.nccn.org/covid-19/

https://www.breastsurgeons.org/management/practice/covid19

https://www.facs.org/covid-19/clinical-guidance/elective-case/colorectal-cancer

https://www.facs.org/covid-19

https://www.ucsfhealth.org/education/breast-care-in-the-time-of-covid-19

**تحقیقات ارشاد

https://www.nih.gov/health-information/coronavirus

https://www.thewisdomstudy.org/

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>