چگونه به مطمئن شوید که بچه های خود را در حال شستن دست های خود را

شستن دست های خود را! این یک پیام پدر و مادر شروع به تلاش برای چکش به کودکان خود را از سن جوان است. این روزها با گسترش سریع COVID-19 آن بیشتر مربوط تر از همیشه. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به مدت طولانی توصیه می شود افراد دست خود را بشویید (با صابون و آب در حال اجرا) برای کمک به جلوگیری از گسترش باکتری ها و ویروس ها است که می تواند باعث عفونت.

مشکل این است که بچه ها همیشه به دنبال دستورالعمل. به عنوان خسته کننده به عنوان این می تواند آن را به طور کامل تقصیر آنها می گوید: متخصص اطفال کلی Fradin, M. D. “تکامل این لوب فرونتال — بخشی از مغز که مسئول قضاوت — آیا به طور کامل توسعه یافته تا اواسط 20s” او نشان می دهد. “توسط سن 4 بسیاری از کودکان به نظر می رسد به استاد دنباله ای از وقایع درگیر در شستن دست ها: تبدیل آب صابون دست لیف شستشو و خشک است. اما این نادر است که آنها را به انضباط به انجام این کار قابل اعتماد و به طور کامل.”

این به این معنی نظارت مورد نیاز است در هنگام شستن دست ها مهم: قبل از وعده های غذا, بعد از مدرسه و تاریخ بازی و فعالیت و قبل از آمدن به تماس با یک نوزاد و یا پدربزرگ و مادر بزرگ. هیچ جادویی سن زمانی که بچه ها دیگر نیاز به شستن دست های خود را تحت نظارت Fradin می گوید. بیشتر چه, پدر و مادر باید آگاه باشند که وقتی از چپ به دستگاه های خود را مسن و کودکان (و بزرگسالان بیش از حد, که برای ماده) اغلب نمی شستن دست های خود را به خوبی.

بهترین تکنیک ؟

اگر شما هرگز نشان داده شده است بچه های خود را و چگونه آنها باید دست خود را بشویید و اجازه دهید صادقانه اکثر مردم نمی دانند وجود دارد در واقع یک تکنیک جدید کروناویروس در زمان بیش از این اخبار در ماه ژانویه — آن را یک فرایند چند مرحله ای.

بعد از خیس کردن دست خود را با آب در حال اجرا (مهم نیست اگر آن را گرم یا سرد) خود بچه ها باید خاموش ضربه بزنید و درخواست صابون و مالش دست خود را با هم برای ایجاد یک کف. پس از آن می آید بخش مهم: شستشو.

“مطمئن شوید که بچه ها اسکراب هر دو جلو و پشت دست خود می گوید:” دائم پزشکی مدیر Hansa Bhargava. “آنها نیاز به در بین انگشتان و زیر ناخن های خود را.” آنها باید اسکراب برای حداقل 20 ثانیه — که زمان آن طول می کشد به همهمه و یا آواز خواندن “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو Bhargava می گوید. در صورتی که درخواست تجدید نظر ندارند به بچه های بزرگتر پیدا 20-کلیپ دوم در یوتیوب آنها می توانید به این فرایند را بیشتر سرگرم کننده است.

به یاد داشته باشید بچه ها تقلید کردن از مراقبان آنها پس از تنظیم یک مثال خوب است. “اجازه دهید آنها را ببینید شما دستهای خود را اغلب و به درستی می گوید:” اطفال Palmo Pasquariello, M. D., از NYU Langone جهانی اطفال. “‘آیا به عنوان من” و نه “آیا به من می گویند:” بهترین توصیه در این مورد است.”

چه در مورد در مدرسه ؟

“اگر هر کودک sanitizes و شوی دست های خود را پس از ورود به مدرسه قبل از غذا خوردن و اخراج آن را کاهش می دهد نه فقط از رمان coronavirus بلکه آنفولانزا RSV و دیگر ویروس ها شایع است که باعث معده اشکالات” Fradin می افزاید.

متاسفانه این عمل استاندارد در مدارس است. “این می تواند یک زمان و منابع فشرده تعهد” Fradin توضیح می دهد. “اما هنگامی که پدر و مادر شروع این گفتگو با مدارس آنها ایجاد یک فرصت برای بررسی آنچه در مدرسه به انجام در غیر این صورت ممکن است آماده شدن برای ویروسی انتقال است.”

اگر شما نگران هستید که بچه های خود را نمی شستن دست های خود را در مدرسه Fradin توصیه می کند همکاری با معلمان خود را برای اطمینان از بهداشت دست ساخته شده است به روال. “این غیر واقعی به انتظار ابتدایی سن کودکان به بیرون رفتن از راه خود را برای شستن دست ها بدون محیط زیست راه اندازی شده به جای این — چنین به عنوان در دسترس غرق و حوله کاغذی و ضد عفونی کننده نصب شده توسط مدرسه ورودی و سالن های غذاخوری,” او می گوید.

در نهایت در اینجا یک تست ساده از بچه های خود را’ شستن دست ها مهارت: “استفاده از چیزی است که تمیز کردن به راحتی یک نشانگر قابل شستشو به عنوان مثال — و آن را در دست خود” Pasquariello می گوید. “زمان آن است شسته و به طور کامل, شما می توانید مطمئن باشید که دست خود را تمیز هستند.”

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>