فوتبال به عنوان هر دو فوتبال کالج را در کاسه های نجومی و NFL playoffs به تازگی به ما یادآوری است که احتمالا جهان silliest ورزش است. آن را سخت به تصور کنید که هر نیروی دیگر به اندازه کافی قدرتمند برای وادار کردن مردم به می گویند چیزهایی مانند “اسکی-U-Mah” هر چه که معنی یا هر نیروی کافی برای تحریک و تشجیع کردن صورتحساب مافیا. آن را نیز دشوار است تصور کنید که هر نیروی دیگر که ممکن است در متقاعد کردن مردم برای ایستادن در خارج برای ساعت ها در برخی از نوامبر تا شنبه یا یکشنبه در یک پارکینگ به آنها نوشیدن نوشابه های بالغ از کیفیت های مختلف.

همه چیز نیز بسیار آمریکا و به همان اندازه به عنوان آن را به معنای واقعی کلمه — قرائت از کلمات و عبارات و وعده هیچ کس شنیده است پس کلاس هفتم تعلیمات مدنی مضحک پلها شعارهای “ما -! ما-یک!” پس از مضحک پلها — که تا چه حد از آن است که ظاهرا از نظر معنوی آمریکا به مراتب بیشتر است. بازی خود را پس از همه از آن ماست. آنها آن تماس بگیرید, فوتبال آمریکایی.

این همه بالا می برد برخی از سوالات: چه آن را مانند نگاه کنید اگر غیر آمریکایی ها دوست داشتم فوتبال ؟ چه آن را مانند نگاه کنید اگر حداقل مردم آمریکا در جهان را دوست داشت فوتبال ؟ چه آن را مانند نگاه کنید اگر فرانسه را دوست داشت فوتبال ؟

یکی ممکن است نتیجه گیری را از طریق چیزی جز منطق به تنهایی که آنها را از نوشیدن شراب به جای آبجو و پنیر پلاتر کامل از محرمانه دلخوشیها مانند حلزون و غیر ممکن است پنیر به جای ما آرایه وسیعی از غذاهای سرپایی. شاید آنها بیش از حد می توانست شعارهای ارجمند دوران باستان است که آنها را هم جزو فریاد در تلویزیون است. به عبارت دیگر آن را برای تلفن های موبایل مانند بهشت است.

در حالی که آن را به نظر می رسد عجیب و غریب فوتبال — sorry, فوتبال آمریکایی — نه ببخشید من اشتباه می کنم دوباره آن را لو فوتبال آمریکا — است که در واقع لذت بردم و تمرین با افرادی که صحبت می کنند به اشکال مختلف از فرانسه است. اد Orgeron سر مربی تیم ملی قهرمان LSU Tigers و یک مرد که chugs Red Bull و باعث می شود همه گفته ها در سر و صدا از زلزله صحبت می کند در کاخون فرانسوی به رسانه ها در مناسبت و بدون شک با استفاده از آن در مواردی که استخدام در شاخه فرعی رودخانه که در آن او بزرگ شده. و اگر یک مرد که مربی یک تیم با یک مشروع ادعا می شود بهترین در تمام دوران می تواند فرانسوی صحبت می کنند و سپس فرانسه احتمالا نمی تواند مانعی برای روح فوتبال است.

در این سال حتی سوپر باول مانند فوتبال کالج را قهرمانی ملی را از ویژگی های برخی از نفوذ فرانسه: لوران Duvernay-Tardif یک گارد برای Kansas City Chiefs یک مادری فرانسوی-سخنران که متولد و بزرگ شده در کبک. و اگر کسی در پاریس می خواهد خود را به تماشای بازی آنها می توانند راه خود را به هر یک از چندین میله است که نشان خواهد شد بازی. (که گفت: به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد است که بسیاری از این میله را با آمریکا شرح: که اما یک آمریکایی را سر به یک نوار به تماشای شعله ور عینک ورزشی شروع می شود که در 12:30 a. m.?)

فرانسه خود را تا حدود 22,000 بازیکنان فوتبال و در سطح بالای فوتبال لیگ لیگ دسته نخبگان de فوتبال آمریکاکه هشت تیم است. در نشانه آن است که این واقعی است, فوتبال, زن و شوهر همان تیم همواره برنده آن است. از سال 2010 تونون Black Panthers به نظر می رسد در پنج بازی مسابقات و برنده سه نفر از آنها در دهه قبل لا Courneve فلش برنده پنج. بسیاری از بازیکنان باید به تعهدات علاوه بر بازی — شغل مدرسه — اما آنها به هر حال. آن hearkens عقب تقریبا به چگونه فوتبال بازی بود در امریکا قبل از پول شروع به واقعا رول در و همه چیز شسته و با چیز دیگری جایگزین.

بنابراین فرانسوی زبانان جهان می توانید لذت بردن از فوتبال است. اما چه خود fandom نگاه مانند? چه آن را مانند زمانی که آنها در مورد آن صحبت کنید ؟

من هرگز مواجه می شوند از طرفداران فوتبال زبان فرانسه خودم اما من درک ضعف glimmers از آنچه در آن ممکن است مانند در حساب توییتر @thebluepennant. زیستی از این حساب به توصیف آن به عنوان #1 sur le football آمریکا NCAA en françaisاست که یک سری از کلمات من با وجود اینکه یک آمریکایی هستم و قادر به ترجمه. در حالی که توییت ها ضعیف جایگزین برای fandom بیان در زندگی واقعی به حساب خدمت به پاسخ به چند سوال در مورد آنچه در آن ممکن است مانند نگاه.

برای یک چیز, چه چیزی با شما تماس تیم? آیا شما ترجمه خود را به نام ؟ پاسخ این است که هیچ:

در اینجا ما نیز دیدن شور و هیجان بیش از یک بازیکن و شادی خود را در این پیروزی برای فوتبال کالج و فرانسه است در مورد به عنوان دلگرم کننده به عنوان آن می شود. Wilfried Pene ما به شما درود می فرستم.

آن را نیز نشان داد در اینجا است که بسیاری از کلمات مهم در ورزش — متری زمین نام موقعیت — حفظ ترجمه نشده به فرانسه. من ترجیح می دهم به فکر می کنم که این اتفاق می افتد به این دلیل که کلمات خود را و هجا و برای تلفن های موبایل است که تشکیل آنها حاوی برخی از قدرت الهی آغشته توسط خدایان فوتبال و در شرایطی که قدرت آن است که به سادگی غیر ممکن است به بحث در مورد فوتبال در همه. یک بی روح تر توضیح, یعنی, که تقریبا در هر فن فوتبال کالج آموخته در مورد بازی به زبان انگلیسی و در نتیجه با استفاده از کلمات در زبان انگلیسی برای توصیف اصول بازی به نظر می رسد به احتمال زیاد درست اما همچنین بسیار خسته کننده است. و این فوتبال است, بعد از همه: مجنون mythmaking باید هر دو مجاز و تشویق.

بنابراین من این را تحسین آبی پرچم من تحسین Duvernay-Tardif و Pene و بچه ها در حال بازی در لیگ نخبگان de فوتبال آمریکا. من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای همه فوتبال دوست و آمریکایی ها می گویند که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این بازی با آنها.

من فقط یک سوال: چگونه, کاملا, آیا شما تلفظ نوتردام?

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de