چه این ویروس می تواند وزن پایین اقتصاد امریکا را برای مسافت های طولانی

رئیس جمهور تهمت اغلب به نام قبل از همه گیر اقتصاد آمریکا در تاریخ این کشور است. و در برخی از راه های آن بسیار چشمگیر بود. بازار سهام شد و راه و بیکاری راه را — به عنوان رئيس جمهور در حساب های رسانه های اجتماعی به طور مداوم به ما یادآوری کرد.

اما همه چیزهای خوب است تنها پس از یک مدت طولانی به طوری که بازیابی از رکود بزرگ. در دهه قبل از آن ویرانگر رکود — یکی از بسیاری از ما احتمالا تصور خواهد بود بدترین ما را تا به حال تجربه رشد اقتصادی به طور متوسط 3.3 درصد در سال تنظیم شده برای تورم است. در دهه پس از 2007-2009 رکود رشد به طور متوسط 2.3 درصد, یک درصد پایین تر است. و کندتر شد یک دلیل بزرگ رشد دستمزد ثابت بود اما unspectacular.

البته این قرنطینه اقتصاد است که درد و رنج آن بدترین رکود پس از رکود بزرگ اگر نه همیشه. آن ممکن است کوچک به اندازه 40 یا 50 درصد به صورت سالانه از آوریل تا ژوئن. اما به عنوان متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد باید شروع به رشد دوباره شاید کاملا به سرعت ، پس از آن ممکن است نوسان بین آهسته تر و سریع تر رشد بسته به مسیر آینده از شیوع کروناویروس.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است tweet-قول به “ساخت بزرگترین اقتصاد در جهان دوباره!” اما ما باید برای انجام بهتر. بسیار بهتر است. قبل از COVID-19 فروپاشی اقتصاددانان از وال استریت به واشنگتن شد و پیش بینی های دراز مدت ایالات متحده نرخ رشد در بیت زیر 2 درصد است. یکی از دلایل جمعیتی محور کاهش نیروی کار-نیروی رشد. امریکا مسن تر شدن و داشتن کمتر بچه ها. با کمتری از کارگران آنهایی که ما نیاز به سازنده تر حداقل اگر رشد آینده است برای رفتن به هر نقطه در نزدیکی به عنوان قوی به عنوان گذشته رشد داشته است. متاسفانه کشورهای غنی وارد شده به این بیماری همه گیر در میان 15 سال رشد بهره وری کاهش سرعت.

در حال حاضر نیز وجود دارد تمام انواع ویروس-دلایل مربوط به فکر می کنم حتی کسانی که کاهش رشد بهره وری و نرخ دشوار خواهد بود برای رسیدن به رفتن به جلو. شاید دو درصد اقتصاد downshifts به یک درصد اقتصاد است. در تحلیل جدید “به COVID بحران و بهره وری رشد” اقتصاددانان فیلیپو di Mauro از دانشگاه ملی سنگاپور و چاد Syverson از دانشگاه شیکاگو برجسته چند دلیل برای نگرانی است. در میان آنها: اختلال در رفتن به مدرسه از دست دادن عملیاتی دانش در شرکتهای درمانده و ایجاد “زامبی” شرکت هایی که زنده ماندن طولانی پس از همه گیر تنها به دلیل حمایت از دولت است. در مورد آخرین نقطه که Di Mauro و Syverson نوشتن “در حالی که وجود دارد استدلال برای محدود کردن کسب و کار تعطیلی حداقل در کوتاه مدت زامبی شرکت ممکن است بیشتر محدود کردن توانایی های جدید و عالی-بهره وری کسب و کار را وارد کنید.”

اما برخی از زخم ها ممکن است خود تحمیل اگر بیشتر ریسک گریز همه گیر-شوکه جامعه و دولت به دنبال مردمی “پل متحرک بالا” پاسخ به همه گیر. مورد در نقطه: مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق مهاجرت به محافظت از شغل. در حالی که اندازه گیری است که ظاهرا به طور موقت آن را می دهد کمک و آسایش به این مفهوم است که مهاجران برای اقتصاد بد. که به سادگی درست نیست. آخرین قطعه از شواهد جدید NBER working paper “مهاجرت و نوآوری و رشد” که نشان دهنده تاثیر مثبت مهاجران همچنان به آمریکا اقتصادی پویایی و نوآوری است. از مقاله: “افزایش قابل توجهی در محلی دستمزد نشان می دهد مهاجرت نه تنها بر نوآوری و خلاق تخریب بلکه به طور کلی سطح از رشد اقتصادی است.”

مهاجرت و نوآوری و رشد” که نشان دهنده تاثیر مثبت مهاجران همچنان به آمریکا اقتصادی پویایی و نوآوری از کاغذ: افزایش قابل توجهی در محلی دستمزد نشان می دهد مهاجرت تاثیر می گذارد تخریب خلاق اما همچنین به طور کلی سطح از رشد p>و یا به عنوان افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت گفت: روز دیگر در سالانه برکشایر هاتاوی سهامدار جلسه (پخش زنده البته) در حالی که marveling در “معجزه” و “سحر و جادو” از اقتصاد آمریکا: “می توانید تصور کنید که ؟ برای 231 سال وجود دارد همیشه مردم که می خواستم به اینجا می آیند.” و این امر می تواند یک چیز بسیار بد اگر آنها را متوقف آینده. مهاجران حساب برای نزدیک به نیمی از نیروی کار ایالات متحده با علوم مهندسی یا دکترا. در دره سیلیکون 64 درصد از مهندسین خارجی-به دنیا آمد. در واقع بیش از نیمی از ایالات متحده راه اندازی “تک شاخ” باید حداقل یک مهاجر co-founder.

شاید حتی بیشتر از بیشتر ضد سیاست های مهاجرتی بیشتر ضد تجارت اقدامات است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر mused در مورد سیلی چین با $1 تریلیون دلار در تعرفه ها به عنوان مجازات برای این بیماری همه گیر در حالی که سناتور. جاش هاولی یک جمهوری خواه میزوری فقط نوشت: نیویورک تایمز op-ed تماس برای سازمان تجارت جهانی برای لغو شود. در سراسر محافظه کار در جهان وجود دارد خواستار “سیاست صنعتی” یک ضعیف مدت برای طیف وسیعی از اقدامات از جمله تجارت حمایت از تولیدات داخلی و یارانه های مورد علاقه صنایع — به خصوص کسانی که صاحبان و یا کارگران بدون چربی نسبت به حزب انصراف نعمت است. برای تلفن های موبایل مانند یک دستور برای حتی بیشتر زامبی شرکت.

Coronavirus ایجاد کرده است بی شمار از موانع برای سریع تر رشد اقتصادی و فرصت های آن را تولید. فکر نمی کنم پوپولیسم نمی تواند همه چیز را بدتر کند.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>