اگر یک جن از عدالت کیفری اصلاحات در یک نیش تنوع در بسته بندی استاندارد ارائه شده تنها یک آرزو برای اصلاح پولیس در امریکا پایان دکترین واجد شرایط ایمنی خواهد بود بسیار قوی انتخاب کنید.

ایجاد شده توسط دیوان عالی کشور در سال 1967 واجد شرایط ایمنی محافظت پلیس از مسئولیت برای نقض حقوق مدنی متعهد در ظرفیت رسمی. این قانون می گوید prosecutable جرائم باید نگرانی حقوق محافظت شده توسط “به وضوح تاسیس قانون است.” در تئوری این برای تلفن های موبایل ساده — نیست همه ما حقوق اساسی مندرج در وضوح تاسیس قانون ؟ — اما در عمل استاندارد است که بسیار دشوار است برای برآورده به دلیل ویژگی مورد نیاز است. همانطور که من نوشت: در مورد این موضوع در سال گذشته هر گونه تخلف تلقی رمان نمی توان شکایت کرد و عدم پاسخگویی خود تداوم به عنوان محرومیت اولیه کت و شلوار به نوبه خود موفق به تنظیم سابقه مورد نیاز برای آینده موارد از همان نوع تخلف. به عنوان یک نتیجه, آن را تقریبا غیر ممکن است برای قربانیان سوء رفتار پلیس (یا خانواده متوفی) با موفقیت به شکایت خسارت.

در حال حاضر در موقع تصادف با تظاهرات جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران دادگاه عالی خواسته شده است به نقد و بررسی یک تخته سنگ از واجد شرایط موارد ایمنی از جمله چند سوال دکترین را در تمامیت آن. یک SCOTUS تصمیم پایان دادن به این سپر برای سوء استفاده پلیس خواهد بود یک پیروزی اما دادگاه بارها قرار داده تصمیم گیری که آیا برای قبول درخواست. در حالی که قضات بررسی بر روی این موضوع دوباره در پنجشنبه من با صحبت Cato Institute وکیل عدالت کیفری و سیاست تحلیلگر جی Schweikert در مورد دیوان عالی کشور به احتمال زیاد در حرکت بعدی و همچنین به عنوان گزینه های دیگر برای از بین بردن واجد شرایط ایمنی اگر دادگاه تاخیر دوباره.

“با توجه به راه دادگاه را بارها و بارها تغییر زمان عمده واجد شرایط ایمنی cert دادخواست روشن به نظر می رسد حداقل آن است که قضات به دنبال نزدیک در این سوال و من مطمئن هستم که آشفتگی ملی پس از مرگ جورج فلوید است که وزن به شدت در ذهن خود” Schweikert به من گفت بیش از ایمیل. “ما می دانیم که عدالت کلارنس توماس به صراحت به نام برای دادگاه تجدید نظر واجد شرایط ایمنی و عدالت Sonia Sotomayor در اخیر مخالفان پیوست عدالت اموزش Bader Ginsburg به نام دکترین یک “مطلق shield برای مأموران اجرای قانون’ است که ‘gutt[اد] این اثر بازدارنده از متمم چهارم قانون اساسی.'” (نگاه کنید به توماس در مورد این موضوع در اینجا و ستمیر مخالفت در اینجا.) مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاوه بر عدالت نیل Gorsuch همچنین نشان داده است تمایل به تجدید دیرینه سابقه Schweikert اضافه شده اما او هشدار داد که دادگاه ممکن است ترجیح می دهند به حرکت به آرامی در اینجا برای محدود کردن این دکترین به جای آشکار معکوس آن است.

راه حل های قانونی در حال یک احتمال بیش از حد. هر چند متن این لایحه هنوز منتشر شود همانطور که از نوشتن این طوری دقیق مفاد باقی می ماند, ناشناخته, Rep. جاستین Jalbi (L-Mich.) همکاری با تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) به معرفی “End واجد شرایط ایمنی عمل می کنند.” “واجد شرایط ایمنی ایجاد شده بود توسط دیوان عالی کشور در مغایرت با متن [حقوق مدنی قانون از سال 1871] و قصد کنگره” Jalbi استدلال در نامه ای ترغیب همکاران به حمایت از لایحه خود را. “وقت آن است که برای ما به تصحیح اشتباه خود [ … و] اطمینان حاصل شود که کسانی که حقوق نقض شده توسط پلیس نمی مجبور به رنج می برند اضافه شده بی عدالتی را تکذیب کرد روز خود را در دادگاه.”

تا کنون این قانون را به لیست در حال رشد از cosponsors به نظر می رسد به طور کامل دموکراتیک گذشته از Jalbi سابق جمهوری خواه که در حال حاضر تنها کنگره آزادیخواه. در سنا سناتور. ادوارد Markey (D-جرم.) معرفی یک قطعنامه مشابه چند روز پس از Jalbi در اطلاعیه ای همچنین با اولیه cosponsors منحصرا از دموکراتیک حزبی.

است که می گویند این طرح نمی تواند عبور حزبی حرکت است. پایان دادن به واجد شرایط ایمنی اتحاد هواداران در سمت راست بیش از حد و این مسئله به خوبی در کنگره اجراء. “واجد شرایط مصونیت است نه یک قانون اساسی دکترین بنابراین وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن کنگره از” رد آن را به عنوان دفاع از مقام سوء Schweikert گفت. آیا چنین قانونی نیاز وتو ضد اکثریت برای تبدیل شدن به قانون است و روشن نیست, او به من گفت: “به من دانش رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هرگز هر چیزی یک راه یا دیگری در مورد واجد شرایط ایمنی [ … اما] من فکر می کنم این امر می تواند کاملا معقول و منطقی به انتظار داریم که لایحه [از بین بردن آن را] خواهد لذت بردن از همان حمایت هر دو حزب ما به تازگی دیدم با توجه به اولین مرحله عمل” زندان اصلاحات قانون تهمت امضا شده در اواخر سال 2018 است.

پایان دادن به واجد شرایط ایمنی یکی از تعداد نسبتا کمی از پلیس اصلاحات است که می تواند در یک سقوط کرد از بین بردن از واشنگتن که آیا از طریق دیوان عالی کشور و یا کنگره به جای نیاز به دولت محلی و یا در سطح تغییر دهید. این باعث می شود آن را به خصوص جذاب به عنوان یک دستور کار در مورد سطح ملی عدالت کیفری وکالت.

اما اگر نه دادگاه و نه کنگره از بین بردن واجد شرایط ایمنی در جهت کوتاه, Schweikert اشاره کرد و ایالتی و محلی تلاش اصلاحات ادامه خواهد داد و به دنبال راه های جدید برای نگه پلیس پاسخگو زمانی که آنها ما را نقض حقوق مدنی.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر