چگونه همه گیر می تواند شروع برافروختن جنگ در سراسر جهان

رهبران جهان را به 20 اقتصادهای در ملاقات فوق العاده ای مجازی جلسه پنج شنبه و متعهد به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر COVID-19 بیماری همه گیر.

اکثر شهروندان این کشورها که شامل کانادا خواهد بود ببخشند حتی توجه به آنچه گفته شد به عنوان مرز تعطیلی و اخراج های دسته جمعی و پایمال کردن زندگی شخصی و حرفه ای.

اما حتی به عنوان کشور تعهد هماهنگ عمل COVID-19 بحران نشان دهنده یک خطر برای نظم اجتماعی است و می تواند بیشتر شعله ور در حال حاضر مقاوم به جنگ در سراسر جهان می گوید یک استارک ارزیابی منتشر شده در این هفته توسط گروه بین المللی بحران (ICG).

بسیاری از کشورها و علل و بحران های که به کشور کانادا اختصاص داده شده قابل توجهی در سیاست خارجی زمان و تلاش صورت چشم انداز حتی بیشتر رنج می برند می گوید: گزارش ویژه منتشر شده توسط, غیر انتفاعی, سازمان غیر دولتی مستقر در بروکسل است.

دموکراسی های غربی که در حال حاضر پریشان تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر به درون این ICG پیش بینی کرد.

“این بیماری به این معنی است که رهبران بین المللی متمرکز به عنوان آنها در نمایشی مشکلات داخلی را کم و یا هیچ زمان برای اختصاص به درگیری و یا پروسه های صلح می گوید:” این گزارش.

کانادا نیروهای ویژه نگاه بیش از یک پست مشاهده در ماه فوریه 2017 در شمال عراق است. این گزارش هشدار می دهد که آشفتگی از همه گیر می تواند نفس کشیدن زندگی جدید به قدیمی در تضاد است. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

یکی از اولین تلفات خیلی خوب می تواند سازمان ملل در عملیات حفظ صلح. چین و ایتالیا دو کشور سخت ترین ضربه گیر — خواسته شده است به “تعلیق تمام یا بعضی از واحد خود چرخش به کلاه آبی های عملیات به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19.”

این بدان معناست که تور وظیفه برای سربازان در حال حاضر در دو از آفریقا فرار ترین ماموریت های صلحبانی — آفریقای مرکزی و سودان جنوبی — باید برای تمدید شود.

“طولانی مدت همه گیر می تواند آن را دشوار برای پیدا کردن و اعزام نیروهای تازه و غیر نظامی و پرسنل پوشیدن ماموریت گفت:” گزارش.

این گزارش همچنین می گوید همه گیر درب باز می شود به صورت تندرو کشورها به کشتی سوار در “بی ثبات کننده خارجی ماجراهای” و می تواند تنفس زندگی جدید را به دشمنان قدیمی به عنوان دولت در جهان در حال توسعه و خاورمیانه تضعیف شده است.

“داعش برای مثال با استفاده از post-2011 هرج و مرج در سوریه برای به دست آوردن یک سطح از قدرت که در غیر این صورت غیر ممکن بوده است. ممکن است که اجتماعی و سیاسی اختلال ایجاد می کند شبیه دهانه به صورت جهادی بازیگران به عنوان بحران می رود” آن هشدار می دهد.

فقط پس از بازگشت از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک 10 روز پیش دیپلمات سابق کشتی د Kerckhove می گوید او در حال حاضر دیده می شود نشانه هایی از فرسايش و بشدت نگران است که ما در پایان چند جانبه جهان است.

“من استفاده می شود به بحث در مورد شکاف میان ایالات متحده و دیگران اما در حال حاضر آن را شکاف میان همه” گفت: ده Kerckhove کانادا سفیر سابق در هر دو کشور اندونزی و مصر است. “مرزهای بسته و روح همکاری محو شدن است.”

قبل از COVID-19 مردم در بسیاری از کشورها در حال حاضر سوال نظم بین المللی و در حال حاضر که تنها افزایش خواهد یافت, او هشدار داد.

این ICG گزارش هشدار وجود دارد می تواند تحولات اجتماعی پیش رو به دلیل “بیماری همه گیر را در بهداشت عمومی و پیامدهای اقتصادی آن مسئول به کرنش و روابط بین دولت و شهروندان به خصوص که در آن خدمات بهداشتی و درمانی دست و پنجه نرم; حفظ نظم عمومی می تواند ثابت کند به چالش کشیدن زمانی که نیروهای امنیتی در حال نامعقول و جمعیت به طور فزاینده ای نا امید با دولت در پاسخ به این بیماری است.”

بسته چقدر عمیق و چقدر بد اقتصادی خرید اینترنتی می شود ناآرامی می تواند بر کشورهایی که ممکن است ضربه coronavirus به خصوص اگر دولت تصور را به سنن و بحران است.

“یکی از دلایل بیشتر به نگرانی است COVID-19 روشن بالقوه به از بند باز کردن بیگانه احساسات به ویژه در کشورهای بزرگ با جوامع مهاجر” این گزارش گفت:.

که de Kerchove گفت, را به واکنش در برابر مهاجران و پناهندگان بیشتر و خواهد آمد در زمانی که دولت های غربی به طور کامل قفل شده است و شنا کردن در دریایی از بدهی های جدید و دلچسب با خود بیکار توده ها.

او گفت که او شگفتی: “چه کسی می خواهد به یک لعنتی در مورد آنچه در سوریه است ؟ هیچ کس در مورد مراقبت از آن است. ترکیه و روسیه می تواند به جنگ بروید یا نه.”

Marius Grinius اتاوا سفیر سابق ویتنام و 12 سال کهنه نیروهای مسلح گفت: او شگفتی چه مدت کشورهایی مانند کانادا قادر خواهد بود برای حفظ خود به کمک های خارجی بودجه و این که آیا وجود خواهد داشت حمایت سیاسی در خانه برای کمک به کشورهای دیگر است.

چنین برداشت خواهد باز کردن راه برای اقتدارگرا متحده برای گسترش نفوذ خود است.

“خلاء پر بودن توسط هر کسی به غیر از چین و خود را شریک جدید روسیه” او گفت:. “من فکر می کنم که بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>