چگونه coronavirus انداخته است نرخ بهره در نظر دارد از پنجره بیرون را

بانک مرکزی در حال بیدار شدن از خواب به طور چشمگیری بازرسی و نگهداری انتظارات در مورد نرخ بهره به عنوان coronavirus که در چین آغاز شده و در حال حاضر خزنده در سراسر جهان بازنویسی برنامه های خود را به عنوان به سرعت به عنوان ویروس گسترش می یابد.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی که وجود دارد بهتر است از یک دو سه احتمال کاهش نرخ بهره بانک مرکزی کانادا به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه آینده زمانی که کانادا در بانک مرکزی آماده است به فاش کردن آن تصمیم گیری بعدی در نرخ بهره. هر کس معتقد است این یک چیز مطمئن است اما احتمال می رود تا به عنوان بیماری گسترش می یابد.

در شروع سال شانس کانادا برش نرخ آن در نشست ماه مارس به سختی یکی در 20. حتی یک هفته پیش شانس از یک برش به سختی یکی از شش. اما قبل از این بود که ویروس است که باعث COVID-19 شروع به گسترش آن در سراسر جهان آلوده بازارهای در همه جا با چیزی تقریبا به عنوان خطرناک به عنوان پاتوژن خود: ترس.

کانادا و آمریکا بازارهای سهام در اصلاح خاک معنای کاهش بیش از 10 درصد است. زنجیره تامین در شرکت های فن آوری مانند اپل شده اند مختل به عنوان کارخانه های چینی تعطیل ساختن آن غیر ممکن است برای تولید کنندگان به پایان رسید محصولات به بازار است.

خطوط هوایی خود را دیده اند فروش بلیط غوطه به عنوان مصرف کنندگان تصمیم به ماندن در خانه. کسب و کار در سراسر جهان در حال لغو کنفرانس ها و رویدادهای دیگر است که نیاز مردم به دیدار چهره به چهره. و اگر coronavirus گسترده می شود در اینجا بسیاری از کسب و کار را به مبارزه با کمبود کارگران و لوازم.

همه چیز مساوی مرکزی بانک ها افزایش نرخ بهره در زمانی که آنها می خواهند برای خنک کردن اقتصاد بیش از حد گرم. آنها را زمانی که آنها می خواهند برای تحریک اقتصاد است که نیاز به کمی گرم است.

در مواجهه با این پتانسیل از یک بیمار اقتصاد به دلیل coronavirus بانک های مرکزی در سراسر جهان انتظار می رود سعی کنید به سیل سیستم خود را با پول ارزان به این امید که این ضربه در بازو اقتصاد نیاز دارد تا بهتر شود.

چین و برزیل و روسیه و اتحادیه اروپا و اندونزی و هند و مکزیک را همه قطع در ماه های اخیر.

ایالات متحده می تواند نرخ پایین تر

به طور معمول در زمان عدم اطمینان سرمایه گذاران گله به ایمنی نسبی از اقتصاد ایالات متحده. اما بزرگترین اقتصاد جهان نیز در حال رفتن به برخورد با گسترش coronavirus. و با وجود کاهش نرخ سه بار در سال گذشته از آن سیستم ایمنی بدن به روند نسبت به نرخ پایین تر است.

معامله گران در حال قیمت گذاری موثر در 100 درصد شانس U. S کاهش نرخ بهره در ماه آینده, و وجود دارد, شانس 50/50 تا دو بیشتر کاهش پس از آن.

یک عابر پیاده گذشته یک هیئت مدیره الکترونیکی نمایش نمودار نوسانات اخیر ژاپن Nikkei در خارج از یک کارگزاری در توکیو. Coronavirus پدید آمده است که در خارج از چین در ماه های اخیر است wreaked با ویران کردن اقتصاد در سراسر جهان است. (پدیده ایوبی/فردا نیوز)

کسانی که شانس سه بار به عنوان بالا به عنوان آنها به تازگی به عنوان جمعه قبل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب معاون رئیس جمهور مایک پنس به سر بهداشت عمومی تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی فدرال رزرو شده است در زنگ برای ماه است که به آن فکر می کند زمینه ای اعداد در اقتصاد آمریکا قوی هستند و گفتن سرمایه گذاران به انتظار هر مطلب کاهش نرخ مگر اینکه چیزی شدید اتفاق می افتد.

واکنش به کروناویروس نشان می دهد چیزی است که قطعا. حتی اگر فدرال رزرو است که تمایل به نشستن تنگ است تحت فشار برای انجام کاری به خاطر به دنبال مانند آن در حال انجام چیزی.

“بانک فدرال تمایل به داده های وابسته ممکن است تسلیم به تمایلات بازار” جان هیل یک نرخ بهره استراتژیست در BMO Capital Markets آن قرار داده است.

می رود که برای کانادا بیش از حد. در حالی که بسیاری از اقتصاددانان که به مطالعه روند در بانک مرکزی کانادا در انتظار بانک برای ایستادن پت هفته آینده تقریبا نیمی از آنها فکر می کنم این بانک باید برش بر اساس یک نظرسنجی که توسط سایت مقایسه نرخ Finder.com.

تولید ناخالص داخلی کانادا دلیل دیگری برای کاهش

برت خانه در Scotiabank در میان آنها است. “تماس با ما برای این است که برای دو کاهش در سال 2020 است که ما شده ایم گفت: از ماه اوت سال گذشته” او در مصاحبه ای گفت:. که در تماس بود و بر اساس زمینه ای ضعف در اقتصاد چیزی بود که از عهده جمعه تولید ناخالص داخلی انتشار است که نشان داد رشد اقتصادی کاهش به کمترین رقم در نزدیک به چهار سال در پایان 2019.

“و این بود که همه قبل از coronavirus,” او گفت:.

از آنجا که تماس بیش از 40 بانک های مرکزی در سراسر جهان منتقل شده به کاهش نرخ بهره او اشاره می کند. “اگر هر چیزی کانادا شده است یکی از tardiest به [کاهش] حزب است.”

دیگران نمی شوید coronavirus خواهد بود به اندازه کافی برای وادار کردن بانک به عمل نشده است. “اگر چه ما فکر می کنیم یک درجه خاصی از کاهش موجه است دو کاهش قیمت تا پایان سال 2020 به نظر می رسد تا حدودی غیر واقعی” CIBC را اقتصاد تیم گفت: در یک یادداشت این هفته است.

بانک فکر می کند یک برش در حال آمدن است اما احتمالا تا جلسه بعدی در ماه آوریل است.

“ما تمایلی به مداد-در اضافی برش به عنوان ما نمی دانیم که چه مدت در ارتباط قطعیت خواهد داشت” CIBC گفت.

شری کوپر اقتصاددان ارشد با ملک وام مراکز می گوید: وحشت در بازار سهام در حال حاضر نشان می دهد که بانک مرکزی تحت فشار است به انجام چیزی حتی اگر آن را فقط به خاطر انجام کاری.

“هیچ یک از این خوب است برای روانشناسی یا اقتصاد” او گفت:.

“بانک مرکزی کانادا در دیدار چهارشنبه آینده و واضح است که آزادی مطبوعات خود را به آدرس این مسائل است. بعید است بانک کاهش نرخ بهره در پاسخ به در مارس 4, اما اگر, اقتصادی, اختلال, ادامه, کاهش نرخ می تواند آینده تا اواسط سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>