Coronavirus تا به حال سرایت اثر در بسیاری از جنبه های جهان اقتصاد, دست زدن به انواع بازارها از جمله صنعت گردشگری, سینما و حتی کانادا نرخ وام مسکن.

و به نظر می رسد مانند یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها نیز نیست ایمنی بدن به ویروس تاثیر قیمت قهوه سقوط این ماه — در حالی که ترس از یک بیماری همه گیر را در جهت مخالف

قیمت عمده فروشی دانه های قهوه عربیکا به کمتر از $1 ما یک پوند در نیویورک یخ ارز در این هفته بیش از 30 درصد جست و خیز کردن از جایی که آن را در پایان ماه دسامبر است.

چین یک بازیکن کوچک در جهانی صنعت قهوه, اما آن را به سرعت در حال رشد بازار می گوید کارلوس Mera, یک تحلیلگر کالاها با Rabobank. استارباکس و چینی رقیب Luckin هر کدام بیش از 4000 مکان در چین به همین دلیل است که هنگامی که دو زنجیره ای توقیف بسیاری از چینی فروشگاه ماه گذشته آن خبر بد برای کشاورزان قهوه جهان دور.

“اگر مردم نگران ویروس” Mera گفت: “آنها قطع خواهد شد در کافی شاپ ها” بنابراین آن را حس می کند کامل چرا که فقدان ناگهانی تقاضای کمک کرد ارسال قیمت های پایین تر.

راه طولانی پایین

که نشان می دهد چین تنها عامل در بازی.

بخشی از قهوه مشکل این است که آن را صرف بخش دوم 2019 در پاره افزایش به بالاترین قیمت در بیش از دو سال در فقط خجالتی از $1.40 ما یک پوند در ماه دسامبر. پس از آن قیمت بسیاری از دارایی ها از جمله نفت و سهام و دلار کانادا را فرو برد به عنوان سرمایه گذاران ریختن پول به پناهگاه های امن مانند طلا و اوراق قرضه و دلار ایالات متحده است.

قیمت قهوه را جاروب شده است تا در آن گسترده تر پرواز به ایمنی.

Luckin قهوه بسته شده است بسیاری از فروشگاه های آن در داخل و اطراف ووهان چین از شیوع آغاز شد. (جیسون لی/فردا نیوز)

تهدید بالقوه بیماری های همه گیر مانند coronavirus (2019-nCOV) ساخت راه خود را در سراسر جهان تمایل به آمار محصولات کشاورزی مانند قهوه و سخت گفت: Aakash دوشی سر از کالاها پژوهش در سیتی بانک در نیویورک است. او گفت: حتی اصلی محصولات زراعی مانند گندم و سویا در زمان ضربه در طول شیوع سارس در سال 2003.

“از یک دیدگاه کلان این واقعا نهفته كشاورزي به طور کلی,” او گفت:.

قهوه شده است و آمار به همراه تعداد زیادی دیگر غیر از کالاهای اساسی گفت: نه به خاطر آن است که به خصوص وابسته به بازار چین بلکه از آنجا که سرمایه گذاران می ترسند که اقتصاد جهان در حال رفتن به کم کردن سرعت.

قیمت قهوه اغلب می تواند فرار در زمان اقتصادی نامشخص و چند ماه گذشته در اقتصاد جهانی شده اند اما هر چیزی خاص.

استارباکس به توقیف حدود نیمی از آن چینی فروشگاه پس از وقوع آغاز شد از جمله این یکی در شانگهای مترو سیستم. (Qilai Shen/بلومبرگ)

“شروع سال 2020 است و مشغول geopolitcal تنش بین ایالات متحده و ایران و در حال حاضر coronavirus” گفت: Geordie ویلکس رئیس تحقیقات در لندن-بر اساس Sucden مالی. “در بسیاری از ریسک کردن احساسات در این دو داستان به تنهایی که نمی خواهید برای کمک به قیمت کالاها است.”

ویلکس گفت: در زمان محصول سال, او پیش بینی یک oversupply حدود پنج میلیون کیسه ارزش از دانه های قهوه عربیکا. با قیمت که در آن آنها در حال حاضر قهوه است که فروش پایین تر از هزینه تولید برای برخی از تولید کنندگان. این یک وضعیت است که بعید است به گذشته گفت: اما نگرانی در مورد کوروناویروس و وضعیت سال آینده محصول قطعا “یک ابر تیره بر بازار است.”

و آن ابر است تنها یکی از بسیاری از در طوفان کامل است که آمار جهانی قهوه در بازار در اوایل سال 2020 Doshi گفت.

“به نظر می رسد مانند coronavirus شد نی که شکست قهوه را,” او گفت: “اما برخی از نشانه هایی از ضعف در حال حاضر نشأت گرفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de