چگونه coronavirus بیماری همه گیر جهانی را تهدید می کند رشد

این COVID-19 اپیدمی شده walloped بازار سهام به یک درجه احساس نمی شود توسط سرمایه گذاران پس از بحران مالی گفت: فرد ایمبرت و Eustance هوانگ در CNBC. داو کاهش یافته است بیش از 3500 امتیاز در هفته گذشته و یا 12 درصد در حالی که S&P 500 با کاهش 11.5 درصد در بازار بدترین پنج روز ترمز ماشین از سال 2008. سهام صحنه تجمع روز دوشنبه اما پس از آن swooned دوباره به عنوان بیشتر شرکت ها از جمله مایکروسافت “صادر درآمد و درآمد هشدارهای.” این هفته فدرال رزرو در زمان فوق العاده ای گام ساخت اضطراری قطع در آن معیار نرخ بهره اما این حرکت موفق به متوقف کردن بازار را اسلاید. این حرکت سریع ویروس به شمار یک آزمون بسیار مهم برای 11 سال بازار گاو نر که “جان سالم به در بی سابقه تجارت, جنگ, یک سونامی فاجعه بار در ژاپن و یک تصادف شدید در قیمت نفت گفت:” مت اگان در سی ان ان. هزینه های مصرف کننده نگه داشته است که اقتصاد ایالات متحده شناور در طول جنگ تجاری با چین که ضعف اقتصاد جهانی است. با آمریکایی ها در حال آماده شدن برای سرپا ایستادن پایین مودی اقتصاددان ارشد برآورد احتمال رکود اقتصادی در نیمه اول سال 2020 در 40 درصد است.

“اقتصاددانان می گویند یک بیماری همه گیر به وضوح می تواند باعث رکود اقتصادی در ایالات متحده گفت:” بن Casselman در نیویورک تایمزاما ما هنوز وجود ندارد. آسیب را از این بیماری همه گیر است و عمدتا ضربه کارخانه ها و زنجیره تامین باعث کوتاه مدت افت در تولید و فروش است. مصرف کننده خرید می توانید ضربه محکم و ناگهانی از این نوع شوک — فقط به عنوان بلایای طبیعی تمایل به دنبال پشت سر هم از بازسازی است. “تا کنون شیوع کروناویروس به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک طوفان از مانند یک بحران مالی — اما که می تواند به سرعت تغییر.” این احساس می کند مانند یک وحشت گفت: Marcus Ashworth در بلومبرگ. بازار سهام را bull اجرا شده است “دیر” برای اصلاح “که تحویل داده شده است همه در یک بار.” بازار در نهایت منطقی شدت شیوع “و قبول کند که جهان می تواند به کسب و کار است.”

آن را که ساده نیست گفت: Thomas Gryta و راسل آدامز در وال استریت ژورنال. Coronavirus متفاوت است menace — دو-سر هیولا که “به سرعت در حال ضربه زدن عرضه و تقاضا است.” شیوع بیماری در آسیا و اروپا متوقف شده کارخانه “که بوسیله اسباب گردنده از همه چیز از گوشی های هوشمند به دارو.” و در طرف مصرف کننده هوا, سفر و گردشگری نمی خواهد فقط ضربه محکم و ناگهانی; بسیاری از برنامه ها را به سادگی لغو شده است. این قرار بود سال جهانی ارتجاعی پس از راکد 2019 برای بسیاری از جهان اقتصاد گفت: Eswar پراساد در نیویورک تایمز. در حال حاضر کسانی که گلگون پیش بینی ها منسوخ شده است. “Coronavirus قرار است اقتصاد جهان در حالت زنده ماندن.”

یک “تلاش هماهنگ شده” از فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی می تواند کمک به اقتصاد جهانی را از طریق گفت جسی پوند در CNBC. گلدمن ساکس’ اقتصاددان ارشد می گوید او انتظار دارد که ناشی از کوروناویروس “متوقف می شود فقط از یک رکود جهانی.” اما سرمایه گذاران باید واقع بینانه در مورد آنچه فدرال رزرو می تواند انجام دهد گفت: جاش برو در NYMag. نرخ پایین نمی خواهید برای مقابله با تعطیلی کارخانه و نه آنها رفتن به “وادار کردن مردم به رفتن به بازار.” به جای “مهم ترین نقش بانک های مرکزی بازی خواهد بود پس از این بیماری همه گیر عبور” حفر جهان از زیر و اقتصادی خرید اینترنتی.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>