چگونه آمازون محبوب در رایش سوم

در دهه 1930 یک جانور شناس با استفاده از بودجه از رژیم نازی به سفر را از طریق آمازون برزیل. سفر الهام گرفته از یک فیلم و یک کتاب و در پشت یک صلیب با یک صلیب شکسته در جنگل.

“آقای شولتز-Kampfhenkel یک نمونه درخشان از نسل مدرن. او در دهه بیست سالگی خود را صحبت می کند زبان های مختلف, یک, بیوگرافی, مشخص شده توسط پیروزی و در حال حاضر ساخته شده یک نام برای خود در اروپا علم جامعه است.”

این است چگونه Rio de Janeiro روزنامه گازتا de Noticias توصیف اتو Schulz-Kampfhenkel در 9 اوت 1935. این جوان آلمانی جانور شناس و جغرافی بود در مورد به کشتی سوار در سفر از طریق آمازون برزیل.

دولت آلمان تامین مالی این سفر همراه با آلمان-روزنامه برزیلی که منتشر شده اختصاصی در مورد Schulz-Kampfhenkel تجارب. وی در بخشی از نازی ها’ شبه نظامی سازمان: اس اس.

در مقاله خود “در آستانه پر شور اعزامی به Jari دره” Schulz-Kampfhenkel برجسته خود قرار دستاوردهای علمی و این واقعیت که او از سفر با هواپیما به مطالعه منطقه است. این نخستین سفر پژوهشی از این نوع او ادعا کرد.

رسانه های آلمان جشن سفر از طریق Jari دره در شمال برزیل با فقط به اندازه شور است.

Schulz-Kampfhenkel (r) next to the aviator Gerd Kahle as they left for the expedition from Berlin

شولتز-Kampfhenkel (r) در کنار هوانورد Gerd Kahle به عنوان آنها به سمت چپ برلین برای سفر

سفر به اتحاد آلمان و برزیل

از سپتامبر سال 1935 به مارس سال 1937 Schulz-Kampfhenkel سفر با هوانورد Gerd Kahle مهندس گرهارد Krause و آلمان-برزیل یوسف Greiner. بیست و یک محلی دستیاران نه تنها نشان داد که خارجی ها مسیر, اما آنها همچنین تاسیس تماس با جوامع بومی و جمع آوری اطلاعات در مورد منطقه جانوران جغرافیا و قوم.

سفر گسترش فرهنگی تبلیغات با توجه به آندره فیلیپه کندیدو دا سیلوا, یک مورخ با تحقیقات علمی بنیاد اسوالدو کروز. چرا که این اتفاق افتاد در زمانی که آلمانی ها آمریکایی ها و فرانسوی بودند مبارزه برای نفوذ در دولت برزیل و روشنفکران.

“سفر ادامه داد و به همراه برزیل و آلمان در یک دیپلماتیک و تجاری و نظامی و همچنین سطح علمی گفت:” سیلوا.

“اما آن را نمی جلوگیری از درگیری در سال 1938 از ایجاد دیپلماتیک پارگی و تنش است. این اتفاق در بخشی به دلیل (رئیس جمهور برزیل Getulio) وارگاس’ ملی و سیاست است که متوقف آلمان از تدریس در مدارس ممنوع و حزب نازی در کشور است.”

هزاران نفر از نمونه ها و یک صلیب شکسته

به عنوان او به دنبال Jari رودخانه به برزیل مرز با فرانسه, گویان, Schulz-Kampfhenkel جمع آوری شده در مورد 1,500 حیوانات نمونه که 500 به تنهایی بودند از پستانداران. او در بر داشت از 1200 قوم نگاری اشیاء از Aparai, Wayana و Wajãpi جوامع بومی در زمان بیش از 2500 عکس و فیلم برداری بیش از 2700 متر از 16mm فیلم.

او به اکثر این مواد به برلین موزه قوم نگاری و موزه تاریخ طبیعی.

در آمازون به ارث برده یک صلیب چوبی با یک صلیب شکسته که قرار داده شد در Greiner دفن سایت در سواحل Jari رودخانه. آلمانی-برزیلی درگذشت مالاریا در مراحل اولیه سفر در ژانویه 2, 1936.

سفر نیز ساخته شده Schulz-Kampfhenkel معروف است. او راه اندازی 1938 دانلود فیلم Rätsel der Urwaldhölle (رمز و راز از جنگل جهنم) چاپ یک کتاب محبوب با همین نام و سازماندهی یک نمایشگاه.

اختصاص یک برنامه ریزی برای تهاجم

برخی بر این باورند سفر کرده بود راز ماموریت طراحی و برنامه ریزی برای حمله و اشغال Guyanas از طریق شمال برزیل — اما مورخان دور انداختن این نظریه است.

با توجه به هولگر Stoecker از دانشگاه هومبولت در برلین Schulz-Kampfhenkel شد یک رژیم نازی متخصص به برزیل پس از آمازون سفر.

همین دلیل است که در سال 1940 رهبر اس اس هاینریش هیملر از او پرسید که به نظر او در یک برنامه به ضمیمه Guyanas ارائه شده توسط نویسنده و ماجراجوی هاینریش Peskoller.

گرفته شده توسط تعجب Schulz-Kampfhenkel اختصاص Peskoller ایده گفت که او فکر کرده بود از یک طرح مشابه در طول سفر خود را. او در حال حاضر آن را به خود برتر “به زودی.”

“این نمونه برای Schulz-Kampfhenkel به مناسب ایده های دیگران برای ترویج خود گفت:” Stoecker برجسته که این طرح ایجاد شد راه پس از آمازون سفر.

هیچ شواهد تجربی اثبات می کند که این سفر در خدمت به قرار دادن با هم یک تهاجم طرح با توجه به Stoecker.

تعداد زیادی از بازاریابی کمی علم

آلمانی ها سازمان یافته بسیاری از دیگر اعزامی به برزیل در رایش سوم بود. محققان در زمینه های گوناگون در بازدید از مناطق مختلف در سراسر کشور از جنوب ایالت پارانا به شمال ایالت آمازون.

در میان این مسافران هانس Krieg بود که مدیر مونیخ موزه جانور شناسی, محققان موسسه بیماری های مناطق گرمسیری در هامبورگ گوستاو گيمسا و ارنست Nauck و همچنین ornithologists آدولف اشنایدر و هلموت بیمار است.

“آلمانی اعزامی بيشترين متعدد پس از آنهایی که در آمریکا گفت:” سیلوا با استناد به اعداد توسط شورای Fiscalization هنری و علمی اعزامی است.

اما Schulz-Kampfhenkel را اعزامی بود و تا حد زیادی محبوب ترین است. است که به دلیل تبلیغات آن دریافت شده توسط مطبوعات و همچنین فیلم و کتاب که منتشر شد پس از این سفر.

Indigenous people stand in front of a big cross with a swastika at the burial site of Joseph Greiner

مردم بومی ایستادن در مقابل عبور در سایت دفن یوسف Greiner

“این کار با تاکید بر شگفتی این ماجرا پیشگام روح و فتح ‘آخرین نقطه سفید بر روی زمین'” گفت: سیلوا. “این است که چگونه او در توصیف این سفر در متنوع روایات در تلاش برای به تصویر کشیدن این منطقه به طور کامل ناشناخته جدا شده از تماس با جامعه غربی است.”

“Schulz-Kampfhenkel فعال بازاریاب های خود را بزنند. او همیشه با ارزش تجاری سفرهای خود در رسانه ها گفت:” Stoecker.

علمی صحبت اعزامی اضافه شده و مواد فراوان به یک مجموعه را کمک به هر اکتشافات جدید. شولتز-Kampfhenkel حتی تجزیه و تحلیل نمونه او بازگشت به آلمان و یا نوشتن هر مقاله علمی در مورد سفر.

“Schulz-Kampfhenkel نیست که هر علمی بهره” گفت: Stoecker. “او نه انگیزه را از اکتشافات اما ظاهرا این سفر به او کمک کرد تا خود را ترویج حرفه ای و شبکه در محافل سیاسی در موسسات علمی در موزه.”

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>