چگونه 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انتخاب خواهد شد

حتی اگر شما در حال تماشای بزرگ Schoolhouse Rock! روز شنبه صبح یک فرصت خوب وجود دارد شما در پیدا کردن روند انتخاب ریاست جمهوری نامزد کمی گیج کننده است.

متاسفانه هیچ جاذب آهنگ یا anthropomorphized قانون به توضیح تفاوت بین اصلی و یک حزبی اما آنها جدایی ناپذیر به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

از آنجا که presumptive 2020 نامزد جمهوری خواه خواهد بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیایید تمرکز بر دموکرات ها که نه تن از نامزدهای رقابت برای این حزب نامزدی به عنوان نوادا قفقاز در فوریه. 22.

در اینجا نگاهی به چگونگی دموکرات ها را در انتخاب یک نماینده در طول چند ماه آینده به صورت خاموش در برابر تهمت در ماه نوامبر.

دقیقا مقدماتی و قفقاز?

مقدماتی و قفقاز هستند دو راه که در آن ثبت نام رای دهندگان در هر یک از 50 ایالات متحده — به عنوان به خوبی به عنوان ناحیه کلمبیا, ایالات متحده آمریکا سرزمین و دموکرات در خارج از کشور — تعیین که نامزد آنها می خواهند به نمایندگی از این حزب در انتخابات ریاست جمهوری.

در حالی که هر دو مقدماتی و قفقاز در خدمت همان هدف تعیین چگونه بسیاری از متعهد نمایندگان یک نامزد برنده در هر ایالت یا قلمرو (بیشتر در مورد آنها را بعد از هر مسابقه دارای خود را به قوانین منحصر به فرد و ویژگی های.

تماشا کنید: CBC را آدرین Arsenault شکسته شدن انجمن فرایند

آیووا قفقاز هستند شطرنج, اما آنها کمی پیچیده است و آنها در مورد انتخاب یک قهرمان. آدرین Arsenault توضیح می دهد: 1:36

قفقاز هستند تجمعات برگزار شده توسط حزب که در آن شرکت کنندگان در بحث انتخابات محاسن و انتخاب مورد نظر خود را نامزد. پس از اولیه شمارش آرا گرفته شده است رای دهندگان حمایت از نامزدها که به دست آورده کمتر از 15 درصد — حداقل آستانه کسب متعهد نمایندگان — رایگان برای تغییر حمایت خود را به نامزدهای دیگر و یا رفتن به خانه.

مقدماتی ساختار مشابه به انتخابات عمومی که در آن مردم برای رای مورد نظر خود را نامزد دولت در اجرای انتخابات برای تعیین چگونه بسیاری از متعهد نمایندگان هر نامزد را بدست آورده است.

قوانین به صورت مقدماتی و قفقاز می تواند از ایالت به ایالت متفاوت با برخی محدود به ثبت نام دموکرات و دیگران باز به هر ثبت نام رای دهندگان. هر دولت مسئول تعیین این که کدام سیستم برای استفاده و اکثر متحده را رها قفقاز به نفع مقدماتی.

آیووا, اما طول می کشد غرور خاص خود در قفقاز و وضعیت به عنوان اولین مسابقه در انتخابات سال است. مورد در نقطه: آیووا توله کوچک لیگ بیس بال تیم مستقر در Des Moines به طور خلاصه شد آیووا قفقاز در ماه اوت گذشته و عینک مخصوص لباس و کلاه به مناسبت.

آنچه متعهد نمایندگان?

متعهد نمایندگان در حال اختصاص داده شده به نامزدها بر اساس نتایج مقدماتی و قفقاز و در نظر گرفته شده برای منعکس کننده میزان حمایت از نامزدها باید به این حزب نامزد.

تعدادی از نمایندگان اختصاص داده شده به هر یک از دولت است که بر اساس یک فرمول است که عوامل موثر در آن تعداد آراء حزب دموکرات نامزد دریافت شده در طول سه قبلی انتخابات ریاست جمهوری و تعدادی از کالج انتخاباتی رای خود اختصاص داده در انتخابات آینده با توجه به سبز مقالات یک وب سایت است که به دنبال نتایج حاصل از ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

(CBC)

در طول مقدماتی و قفقاز, نامزدهای رقابت برای 3,979 متعهد نمایندگان که رای آنها را در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در تاریخ 13-16. اگر یک نامزد امنیت اکثریت 1,990 متعهد نمایندگان و یا بالاتر از او و یا او را باید پشتیبانی لازم را به امن نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در میلواکی است.

در حزب دموکرات مقدماتی و قفقاز متعهد نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت. به عنوان مثال: اگر دولت 100 متعهد نمایندگان و نامزد برنده 60 درصد از آرا را در قفقاز یا اولیه نامزد می شود 60 متعهد نمایندگان که رای آنها در این کنوانسیون. حداقل در صد نامزد نیاز به واجد شرایط برای نمایندگان متعهد است 15.

کالیفرنیا است که بیشتر متعهد نمایندگان برای grabs در 415 پس از نیویورک (274) تگزاس (228) و فلوریدا (219) به عنوان تنها کشورهای دیگر با بیش از 200 نفر از نمایندگان.

چه مدت این روند را ؟

اولین قفقاز برگزار می شود در آیووا در فوریه. 3 به دنبال مقدماتی نیوهمپشایر در فوریه. 11 نوادا قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29.

سپس در مارس 3, 15 مقدماتی و قفقاز را — که بسیاری از آنها تعداد زیاد نمایندگان برای grabs در چه تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان فوق العاده سهشنبه (دموکرات ها در خارج از کشور آغاز می شود که در روز بیش از حد و اجرا می شود تا مارس 10).

سه شنبه امکانات در مسابقات:

 • Alabama.
 • آرکانزاس است.
 • کالیفرنیا.
 • کلرادو است.
 • مین است.
 • ماساچوست است.
 • مینه سوتا است.
 • کارولینای شمالی.
 • Oklahoma.
 • تنسی است.
 • تگزاس.
 • ایالت یوتا است.
 • ورمونت.
 • ویرجینیا.
 • ساموآی آمریکا است.

توجه زیادی قرار داده شده است که در آن نامزد ظهور از سه شنبه با یک سهم عمده ای از در دسترس 1,357 نمایندگان. اما مقدماتی و قفقاز در سراسر بقیه مارس حساب 1,091 نمایندگان و شامل مهم متحده مانند فلوریدا و اوهایو و میشیگان و ایلینوی که باید عامل به شدت به آن نامزد شکستن و دور از بسته.

باقی مانده مسابقات برگزار خواهد شد بیش از چند ماه آینده تا زمانی که کنوانسیون ملی دموکرات ها.

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز چپ و میلواکی شهردار تام برت نان تست پس از شهر اعلام شد به عنوان میزبان 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون. (کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ)

هنگامی که آیا نامزدها شروع به حذف کردن ؟

نتایج در آیووا و نیوهمشایر — اول ابتدایی — خوب شد پيش بينی کننده موفقیت و یا مبارزه در انتخابات گذشته با نمایش ضعیف را وادار به پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

اما بزرگ دموکراتیک زمینه این سال می تواند تغییر است که با بیش از نامزدها به احتمال زیاد به ماندن در طریق سوپر شنبه.

پس از آن وجود دارد این موضوع از نمایندگان. اگر یک نامزد قطره از نژاد پس از واریزی نمایندگان آن نمایندگان می تواند رای را در اختیار خود در این کنوانسیون. اما یک برداشت نامزد ممکن است حمایت از نامزد دیگری اساسا انتقال نمایندگان.

چه اتفاقی می افتد در کنوانسیون ملی دموکرات ها?

نمایندگان رای خود را مربوطه نامزدها در کنوانسیون و یک نامزد مشخص می شود.

در یک تغییر قابل توجهی از سال 2016 انتخابات unpledged نمایندگان — همچنین به عنوان شناخته شده superdelegates — نمی خواهد رای گیری در اولین انتخابات در این کنوانسیون. به 770 superdelegates انتخاب دموکراتیک officeholders — سناتورها و اعضای کنگره فرمانداران مقامات حزب — که بخشی از هر یک از دولت هیئت اما نه متعهد به رای دادن بر اساس نتیجه یک دولت نامزدی مسابقه.

اگر بیش از یک رای گیری مورد نیاز است برای تعیین یک نامزد همه نمایندگان رای خواهد داد و برای تعیین این حزب را انتخاب کنید. این سناریو این است که شناخته شده به عنوان یک رقابت کنوانسیون; در هر بعدی رای اکثریت 4,745 مجموع نمایندگان (2,373 یا بیشتر) مورد نیاز است را به نفع نامزدی.

پس از آن همه که سمت چپ است که مبارزه در برابر تهمت مناظره های تلویزیونی و انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3 — باید سرگرم کننده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>