چگونه کره جنوبی کلوپ شبانه شیوع درخشان ناخواسته ویژه در جامعه تجاوز

منn خود را در اوایل 20s پس از خروج از مدرسه کسب و کار به دنبال جاه طلبی خود را از تبدیل شدن به یک هنرمند و مج

توسط PATRIS-FUN در 25 اردیبهشت 1399

منn خود را در اوایل 20s پس از خروج از مدرسه کسب و کار به دنبال جاه طلبی خود را از تبدیل شدن به یک هنرمند و مجری Heezy کیم یانگ کشیده شد به خارج-از-این-راه منطقه سئول Itaewon منطقه شناخته شده به عنوان انسان تپه دیرین پناهگاه برای تجاوز افراد در کره جنوبی است.

او در بر داشت یک محل که در آن او می تواند ارتباط برقرار کردن با دیگران بدون ترس از قضاوت یا تبعیض در حالی که کاوش راه برای ابراز تمایلات جنسی خود را از طریق هنر. منطقه ناهموار تپه در نزدیکی یک پایگاه نظامی ایالات متحده که در آن پس از تیره و روشن نشانه تحمل اسامی باشگاه های مانند ملکه و سوهو بازیگران در خیابان های رنگارنگ نور است.

امروزه کسانی که چراغ ها خاموش کافه ها و کاباره ها بسته هستند و معمولا وزوز در خیابان ها به نحو نامشخصی آرام پس از coronavirus خوشه ای با بیش از 130 مورد تابیده توجه ناخواسته در محله -- جرقه افزایش هوموفوبیا, فعالان می گویند.

کره جنوبی دولت در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن هر کسی که بازدید از موسسات در محله جرقه ترس است که این کشور کارآمد تهاجمی سیستم تماس با ردیابی می تواند به مردم که خواست و مخاطره محله وضعیت به عنوان یک احتیاط منطقه ای که در آن جامعه مردم می تواند خود را دارند.

هنرمند و کشیدن مجری Heezy کیم یانگ است که به شمار در یک عکس او نوشته شده به رسانه های اجتماعی زیر Itaewon شیوع کروناویروس. پیام در ماسک خود را تقریبا ترجمه: "هیچ نفرت بله همبستگی."
حسن نیت ارائه میدهد Heezy کیم یانگ

در حال حاضر به خوبی شناخته شده کشیدن مجری و هنرمند تجسمی, یانگ, 29 می گوید که این منطقه نشان دهنده یک نوع از باز بودن آن است که غیر ممکن است برای پیدا کردن جای دیگر در کره جنوبی.

"شما نمی تواند کاملا رایگان در مناطق دیگر به عنوان آزاد به عنوان شما می توانید در همجنسگرا هیل" یانگ می گوید. "مانند دست و یا شما نمی توانید انجام دهید که در هر نقطه دیگری است."

خبر از افزایش تعداد عفونت است وزن او. "من نگران دوستان و آشنایان نیست چرا که هر کس یک خانواده است که آنها را پشتیبانی," او می گوید.

تبلیغات یک استارک عزیمت به منطقه ای که به طور معمول با احتیاط پناهگاه برای LGBTQ مردم در کره جنوبی -- یک کشور است که در رتبه پایین در میان اقتصادهای توسعه یافته برای تجاوز پذیرش و که در آن بسیاری از را انتخاب کنید به نگه داشتن خود را جهت یابی جنسی خصوصی برای جلوگیری از تبعیض در محل کار خود و یا از خانواده های خود.

کره جنوبی در رسانه های شروع با تمرکز بر محله پس از مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد که 29 ساله است که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus بازدید از چند سال میلادی در این منطقه ممکن است 2. مقامات جمع آوری یک لیست از بیش از 5500 نفر که بازدید از باشگاه ها وجود دارد. به عنوان پنج شنبه, آنها تا به حال هنوز موفق به تماس با برخی از 2500 آنها.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

زمان این COVID-19 موارد به خصوص بد است. کره جنوبی رسما آرامش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل در مارس 6, و به نظر می رسد برای بدست کنترل از شیوع کروناویروس که در اواخر ماه مارس بود که بزرگترین در خارج از چین است. این کشور از 52 میلیون برنده ستایش دیگران در خارج از کشور برای آن سیستم گسترده تست و تماس با ردیابی. اواخر مارس مقامات آورده بود تعداد روزانه موارد را به تک رقمی—بدون نیاز به تصویب جامع مستند.

جشن کوتاه بود. تعداد روزانه موارد جدید—دو یا سه ده در اوایل این هفته است که هنوز هم بسیار پایین تر از صدها نفر از عفونت های جدید کره جنوبی گزارش شده در هر روز در اواخر فوریه و اوایل مارس اما کلاستر جدید باعث شده است که ترس آینده در یک زمان بسیاری از احساس این کشور شد و برگشت به حالت عادی.

افزایش تنش همه کاربران باشگاه در Itaewon شد نیاز به ارائه نام و اطلاعات تماس هر چند مقامات گفت: برخی از جزئیات بعدا ثابت نادرست یا ناقص است. عدم اطمینان در ردیابی همه را تکرار اوایل تشدید کره جنوبی شیوع زمانی که اعضای یک مرموز گروه مذهبی بودند متهم به امتناع از آزمایش می شود و در نتیجه گسترش ویروس—قبل از رهبران کلیسا موافقت به ارائه یک لیست کامل از اعضای.

با توجه به نگرانی از حرکت جدید از این ویروس را در کره جنوبی دولت است و تاخیر در افتتاح سال تحصیلی جدید. Itaewon عیاشان نیز تبدیل به اشیاء بی اعتنایی.

یک روزنامه Kukmin Ilbo, دست آورد, انتقاد مقالات است که با استفاده از زبان تصویر می کشد گی مردان به عنوان قاعده و مستعد ابتلا به رفتارهای پرخطر جنسی. فعالان استدلال کرد که روزنامه بی ارزش برجسته که اولیه موضوع بررسی شیوع بازدید کرده بود, گی باشگاه در تلاش برای به هم بزنید تا همجنسگرا ستیزی.

کره جنوبی از سازمان عفو بین الملل محکوم مقاله در بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: چنین گزارش "foments ننگ و ضد همجنسگرایان احساسات."

وضعیت برگ کره جنوبی دولت به اعتصاب تعادل ظریف. این کشور را موفقیت در مقابله با کروناویروس مورد نیاز شهروندان برای صرفنظر کردن مدرک از حریم خصوصی اجازه می دهد دولت به حرکات خود را از طریق تلفن همراه داده ها و سپس افشای آن جنبش با یا بدون رضایت. دولت منتشر شده بسیار دقیق اطلاعات در مورد حرکات هر یک از شناخته شده coronavirus مورد. مقامات در حال حاضر به دنبال یک راه برای ادامه چنین ردیابی در حالی که مراقب باشید که سهوا افشای اطلاعات است که می تواند منجر به همسایگان و همکاران یادگیری فرد آلوده بازدید یک گی بار.

"گرایش جنسی است مربوط به ویروس-پيشگيري و چنین افشا می تواند نقض حقوق مربوط به حریم خصوصی. اگر اطلاعات مانند که افشا می شود چرا که هر کسی رو به جلو آمده و اعتراف است که آنها را به بازدید آن مکان گفت:" کیم وو جو استاد در این بخش از بیماری های عفونی در دانشگاه کره Guro بیمارستان در سئول.

همجنسگرایی غیر قانونی نیست در کره جنوبی اما آشکارا گی چهره های نادر است.

در روز سه شنبه Hong Seok-چون یک بازیگر و شخصیت تلویزیونی است که اعتبار به کره جنوبی برای اولین بار آشکارا گی, افراد مشهور, عمومی وزن در تشدید وضعیت ارسال یک عکس از Itaewon در Instagram و بردبار کسی است که به صرف زمان در این منطقه از اواخر تست کنید.

"در حال حاضر زمان به شجاع" هنگ نوشت. "من بهتر از هر کسی می دانم که نگرانی بیش از تفرج اما در حال حاضر آنچه مهم است این است که سلامت و ایمنی ما خانواده ها و جامعه است."

هنگ کردن یک مثال از چگونگی تجاوز کره جنوبی هستند که با هم متحد شدند. روز سه شنبه برای ارائه کمک به مردم نیاز به حمایت ائتلافی از گروه های مدنی کره جنوبی اعلام کرد راه اندازی یک خط برای کسی که می خواهد به آزمایش ناشناس. "اجازه دهید به صورت یک جامعه جدید در میان یک بحران و حمایت از یکدیگر" این گروه در بیانیه ای گفت.

تجاوز کره جنوبی که به همکاران و اعضای خانواده را تماشا کرده اند با اضطراب به عنوان آنها نسبتا کوچک و با احتیاط جامعه به طور ناگهانی garnering ملی آغاز شد. کاباره ها با نام مثل تنه, H. I. M و فیل صورتی که قبلا شناخته شده تنها به چند, هستند, اخبار ملی.

"در حال حاضر این معروف ترین باشگاه ها در کره جنوبی می گوید:" کیم گی 30 ساله از ساکنان سئول که خواست که تنها نام خانوادگی خود را استفاده می شود چرا که او را به خانواده اش و یا کارفرما.

کیم احساس می کند که جامعه رشد کرده است به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر بحران. "من نگران نباشید در مورد کسانی که میله بسته شدن. و حتی اگر آنها نزدیک دیگر میله و باشگاه باز خواهد بود."

او در حمایت از دولت تماس ردیابی برنامه و امیدوار است Itaewon شیوع خواهد بود یک نقطه عطف برای تجاوز کره ای ها. "رسانه ها را قاب برای گزارش جامعه تجاوز شده است به احساسی," او می گوید. "در حال حاضر زمان برای اقدام برای دفاع از خودمان از نفرت است."

با وجود تنش های جاری در سال های اخیر کره جنوبی LGBTQ, جامعه گرفته, مراحل از Itaewon سایه. نسبت به شروع کار خود را یانگ هنرمند و کشیدن مجری می یابد و فرصت های بیشتر برای نشان دادن کار خود را در مکان های جدید و همکاری با غیر LGBTQ هنرمندان.

"چیزهایی که قطعا بهتر از آنها پنج یا ده سال پیش. در حال حاضر من می توانم باز کردن به مردم نسبتا آسان تر از اکثر مردم بیشتر فکر باز و لازم نیست که هر گونه تعصب" او می گوید.

او احساس می کند که در حال انجام واکنش در پاسخ به تجاوز افراد در حال رشد ، "در حال حاضر ما در حال آواز و قابل مشاهده وضعیت ما بالاتر است و در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد."

یانگ همچنین نگران است که با آب و هوای بی اعتمادی ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام, این دستاوردهای در حال حاضر در خطر و گفت: "من نمی خواهم همه چیز را که ما به دست آورده ام برای از بین برود."

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب