چگونه کره جنوبی شیوع کروناویروس کردم تا به سرعت از کنترل خارج

اتوبوس و مترو در سئول به طور معمول شلوغ کره جنوبی سرمایه غیر منتظره ای آرام در روز دوشنبه و رسانه های اجتماعی پر شد با پست های با برچسب “کار از خانه.” کره جنوبی کار برخی از طولانی ترین ساعت در جهان و شرکت ها تمایل به اخم در اجازه دادن به کارکنان برای ارتباط از راه دور.

این شدید خروج از کنوانسیون های فرهنگ سازمانی هستند نشانه ای از چگونه کشور تقلا به سرعت گسترش رمان coronavirus.

این کشور مقامات بهداشت عمومی باید برای گذشته چند روز گزارش شدید افزایش در تعداد موارد در اینجا با 161 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن مجموع تعداد 763 با 8,725 افراد تحت آزمایش تشخیصی. هفت کره جنوبی مبتلا به این ویروس به نام COVID-19, فوت کرده اند. این کشور از 51 میلیون نفر در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از coronavirus موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است.

در یک جلسه بعد از ظهر دوشنبه Jung Eun-kyeong رئیس کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نام در کره جنوبی به منظور محدود کردن هر گونه فعالیت در فضای باز و خودداری از اینتر-شهرستان سفر می کند.

او و دیگر مقامات کره جنوبی باقی مانده به ظاهر آرام اما رو به رشد وجود دارد حس ترس است که با هر یک از این گذشته چند روز آوردن یک افزایش شدید در تعداد موارد وقوع COVID-19 ممکن است رسیدن به اپیدمی سطوح با دولت داشتن از دست رفته فرصت برای آن داشته باشد.

در حالی که بسیاری از موارد در کره جنوبی متمرکز در جنوب شرقی شهر دائگو 150 مایل از سئول پایتخت, یکشنبه نیز به ارمغان آورد و نگران کننده اخبار است که موارد نیز گزارش شده در گوانگجو یک شهرستان در جنوب و جزیره ججو خاموش سواحل جنوبی افزایش ترس از گسترده تر گسترش ویروس.

در خیابان های کره جنوبی شهرستانها بوی مواد ضد عفونی کننده آویزان در هوا به عنوان خدمه منتشر—پاشش مواد شیمیایی به معنای کشتن عوامل بیماری زا. تقریبا تمام پله های مترو ایستگاه ها و کافی شاپ در حال حاضر ضد عفونی کننده دست در دسترس در ورودی. چند نفر پیمودن مترو تقریبا همه چادری در ماسک و حرکت با احساس وحشت زده و عصبی ضرورت.

در مرکز وقوع است Shincheonji کلیسای عیسی مسیح غیر عادی گروه مذهبی مستقر در Daegu. بیش از نیمی از کره جنوبی coronavirus موارد مرتبط به Shincheonji عضو و بیش از 9000 عضو هستند در قرنطینه دولت گفته است.

پس از باقی مانده بیشتر سکوت از آنجا که شیوع Shincheonji ارسال شده یک ویدیو پاسخ به وب سایت خود را در روز یکشنبه. در این ویدئو یک مرد شناخته شده به عنوان Kim Shi-دوشنبه گفت: کلیسا در حال انجام است همه چیز ممکن است به منظور محدود کردن گسترش ویروس از جمله تعلیق عملیات در آن کلیساها. او خواسته است که افراد و رسانه ها خودداری از انتشار غلط و یا اطلاعات تایید نشده در کلیسا.

“ما همراه با سایر کره ای ها هستند که قربانیان این شیوع” کیم گفت.

پس از شیوع Shincheonji تحت موشکافی شدید به عنوان یک زن که کره جنوبی در رسانه در حال حاضر خواستار یک “سوپر پخش” گزارش حاضر به آزمایش می شود برای COVID-19 با وجود داشتن علائم نشان داده شده. کلیسا شده است یک موضوع ترسناک شیفتگی در کره جنوبی حداقل از سال 2007 هنگامی که عمده پخش فرار یک فیلم مستند در گروه و شیوه های آن از جمله ادعاهای Shincheonji رهبر, Lee Man-hee بود جاودانه.

ترکیبی از گروه کدورت و سفارشی از جمع آوری به صورت شلوغ و مشتاق عبادت خدمات می تواند حاوی ویروس سخت تر کارشناسان گفته اند.

“Shincheonji اعضای پنهان که آنها هستند به طوری که دوستان و حتی اعضای خانواده خود را نمی دانم که آنها متعلق به کلیسا. در حال حاضر دولت قادر به تماس با صدها نفر از Shincheonji کاربرانی که با حضور Daegu کلیسا” گفت: Ji-il Tark یک استاد الهیات در بوسان پروتستان دانشگاه.

“این ممکن است دردناک و دشوار است به افشای آنها Shincheonji اعضای زیرا این بدان معناست که آنها به دروغ عزیزان خود را به طوری که این امکان وجود دارد که آنها می توانند اقامت در معرض خطر عفونت است که ترسناک ترین سناریو” او گفت: زمان.

آموزه های Shincheonji نیز ممکن است اعضای کمتر به احتمال زیاد به ورزش احتیاط در به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس. “گروه کاملا مرموز و فریبنده است. آنها قطعا بر این باورند رهبر خود را جاودانه است و آنها تقریبا وعده زندگی ابدی” گفت: پیتر دیلی انگلیسی استاد در یک دانشگاه در سئول و ردیاب غیر متعارف فرقه های مذهبی.

به عنوان شیوع بدتر از یک گروه کر در حال رشد از منتقدان را تقبیح کرده اند کره جنوبی دولت را از دست داده و این ویروس را متهم کرده که دولت پرزیدنت ماه Jae-در عدم شناخت خطرات ناشی از کوروناویروس.

“Coronavirus وضعیت چرخید و خارج از کنترل به عنوان رئیس جمهور بود و فرو رفته در خوشبینی کرد و گفت که وقوع نمی خواهد آخرین طولانی” جناح راست چوسان Ilbo روزنامه نوشت: در سرمقاله خود افزود: “اگر ما نمی تواند جلوگیری از ویروس های کل کشور را در معرض خطر.”

Kim Seung-dong, یک سیاستمدار مخالف در دائگو برگزار شد اعتراض های عمومی در روز جمعه brandishing نشانه آن است که در ادامه با برخی از مبالغه “هر کس در Daegu در حال مرگ است از ‘ماه Jae-in Virus.'”

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

“این دولت باید پاسخگوی عدم پاسخ اولیه به coronavirus” کیم نوشت: در Facebook صفحه.

بسیاری از آن انتقاد کرده است honed در دولت تصمیم به ممنوعیت تمام اتباع چینی از ورود به کره جنوبی. یک درخواست برای انجام درست آن در سایت دفتر ریاست جمهوری در حال حاضر بیش از 760,000 امضا. آن را در کره جنوبی دولت به دنبال نمونه ای از کره شمالی و مهر و موم کردن مرزهای خود.

چین و کره جنوبی را بزرگترین شریک تجاری و برخی از منتقدان را متهم به ماه از عدم محافظت از بهداشت عمومی به دلیل ترس که جامع ورود ممنوع خواهد دلگیر دولت چین. در مقابل تایوان را ممنوع کرده است تقریبا تمام مسافران از سرزمین اصلی چین در حالی که هنگ کنگ را به حال تعلیق درآورد ترین گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی.

در روز یکشنبه ماه مطرح شده کره جنوبی, عمومی هشدار به بالاترین سطح خود و خواست مقامات دولتی را به قوی ترین اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

یک دلیل عمده برای افزایش سریع در تایید coronavirus موارد نسبی است باز بودن و شفافیت کره جنوبی به جامعه است. “تعداد موارد در کره جنوبی به نظر می رسد بالا حداقل در بخشی به دلیل این کشور بالا تشخیصی قابلیت مطبوعات آزاد و دموکراتیک پاسخگو سیستم. تعداد بسیار کمی از کشورها در منطقه باید همه کسانی که به” گفت Andray آبراهامیان یک پژوهشگر در دانشگاه جرج میسون کره جنوبی.

روز شنبه وزارت امور خارجه مطرح شده در آن سفر مشورتی برای کره جنوبی به سطح 2 توصیه اتباع ایالات متحده “ورزش افزایش احتیاط” در کشور با اجتناب از تماس با افراد بیمار و غالبا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. در اواخر ماه ژانویه وزارت امور خارجه مطرح آن مشاوره برای چین به بالاترین سطح “سفر نیست.”

کسانی که در حال حاضر در مناطق آسیب دیده از کره جنوبی چاره ای اما برای وفق دهند. Jung Tae-حداقل یکی از تعجب کرده بود مربوط به سال اول دانشگاه به تعویق افتاد به دلیل نگرانی از ویروس و گرایش روز لغو شد. “دوستان و خانواده در حال صحبت کردن در مورد این ویروس به طور مداوم و نه بسیاری از مردم در خیابان ها به طور کلی” یونگ می گوید.

“هر کسی که در خارج با پوشیدن یک ماسک و فروشگاه در حال محدود کردن فروش خود از ماسک و یا آنها خارج از بورس و برخی از فروشگاه های بزرگ بسته هستند اما همه چیز خیلی طبیعی است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>