چگونه صاحبان کسب و کار کوچک هستند با هم متحد شدند برای انطباق با طول Coronavirus همه گیر

یکfter دو سال از برنامه ریزی آشپز هلن Nguyen برنامه ریزی شده بود برای باز کردن اولین رستوران سایگون اجتماعی در اواسط ماه مارس در مرکز شهر نیویورک است. سایگون اجتماعی, اما هرگز شانس برای شام به لذت بردن از آن ویتنامی مواد غذایی راحتی در فرد قبل از coronavirus همه گیر ضربه زدن, آوردن با آن دولت و شهرستان موظف تعطیلی از رستوران ها و کافه ها.

“به عنوان یک صاحب رستوران و نسبتا جدید به این شهر وجود دارد مقدار زیادی از کار سخت و فداکاری است که ساخته شده فقط برای رسیدن به این نقطه” Nguyen زمان می گوید. “ما تا به حال به جمع شدن همه این کار ارائه می دهد که ما تا به حال فقط داده چون ما دیگر دائم یا ارائه فرصت به آنها ارائه شده است. ما خیلی نزدیک بودند و پس از آن تا به حال به یک گام به عقب است.”

در حالی که Nguyen استفاده اولیه روز پس از خاموش شدن به انتقال رستوران او به takeout تنها او به زودی در بر داشت که یک جامعه از restauranteurs در محله خود است که نه تنها مشترک نگرانی خود را, اما می خواستم برای کمک به یکدیگر — و دلیل خوب است. بر اساس یک نظرسنجی که توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی, “43 درصد از کسب و کار باید به طور موقت بسته و کسب و کار – به طور متوسط – کاهش کارکنان خود تعداد 40 درصد نسبت به ماه ژانویه است.”

در حالی که آن را آسان فرض کنیم که رقابت ممکن است به طور پیش فرض پاسخ در آنچه که ممکن است اول جهانی و رکود اقتصادی در طول عمر ما برخی از صاحبان کسب و کار کوچک هستند با تکیه بر ضرب المثل قدیمی است که آنها قوی تر با هم در تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود و جوامع سالم و امن است.

برخی از کسب و کار پیدا کرده اند آنها شانس بهتری برای زنده ماندن با انگیزه به فروشگاه محلی برای حمایت از هر یک از دیگر. Nguyen تماس گرفته شد سام Yoo آشپز و صاحب طلایی شام در یک رستوران در نزدیکی و در محله چینی ها, به بخشی از “خوب هود معامله” $35 در حال حاضر فروخته کارت پانچ ایجاد شده توسط او و Moonlyn Tsai, آشپز-صاحب Kopitiam که تشویق پایه مشتری خود را برای حمایت از رستوران های محلی. پس Nguyen رستوران تا به حال باز نشده است (که همچنین مانع او از بودن قادر به دریافت PPP وام برای کمک به اجاره یا هزینه های نیروی انسانی) که یکی از پنج کسب و کار برجسته به عنوان بخشی از کاپوت خوب معامله نه تنها به رستوران او دید اما آن را نیز کمک به او در پیدا کردن پشتیبانی در میان صنعت همسالان هنگامی که او به آن نیاز ترین.

“من تا به حال ندیده سام قبل از این بیماری همه گیر من همیشه شنیده ام بسیاری از چیزهای شگفت انگیز طلایی در مورد کسی که شام میخورد و تیم او” نگوین گفت. “اما او خود منابع و معرفی من به دیگر افراد همفکر در جامعه شده است چنین تجربه ای شگفت انگیز و یک کمک بزرگ از نظر پشتیبانی. اگر چه ما در حال رفتن را از طریق واقعا دوران سخت در حال حاضر آن را نیز آوردن بسیاری از مردم در این محله است که من هرگز تا به حال فرصت برای دیدار با این صمیمی سطح.”

Nguyen and Yoo به تنهایی نیست. در حالی که کسب و کارهای کوچک باید ضربه سخت شده توسط اثرات این بیماری همه گیر برخی از صاحبان پیدا کرده اند که قدرت در اعداد در طول این زمان نامشخص نه تنها می تواند کمک به نگه داشتن کسب و کار خود را شروع کرد, اما نگه داشتن روحیه.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

“یکی از چیزهایی که در مورد یک بحران است که آن را از خلاقیت و نبوغ کودک و نوجوان و به طور معمول همکاری و باور نکردنی سخاوت می گوید:” جنیفر DaSilva بنیانگذار و مدیر شروع به فکر می کنم بزرگ, کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی در شهر نیویورک با تمرکز بر کمک به کارآفرینان از جوامع محروم. “هنگامی که مردم با هم کار می کنند, آنها قادر به انجام بیشتر, بنابراین من فکر می کنم این تغییر کرده است و همه به ارمغان آورد بسیاری از ما به هم نزدیک است. مردم باید به محوری آنها باید به فکر می کنم خلاقانه تر آنها را به فکر می کنم بیشتر مشترک پس از این است که مردم را وادار به آن فضایی که در آن چیزهایی که خوب به انجام قبل از در حال حاضر ضروری است.”

برای Landon فرگوسن مالک پایتخت بستنی در Oklahoma City, OK, باندهای همراه با دیگر صاحبان کسب و کار کوچک به دلیل همه گیر منجر به یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری در دسترس نباشد. پس از فرگوسن تا به حال به تعطیل خود را در مغازه بستنی او و همکاران او متوجه شد که بسیاری از خرده فروشان محلی از جمله کسب و کار خود را ممکن است به عنوان در دسترس به مشتریان عادی. بعد از طوفان مغزی آنها آمد تا با شهرستان که امکانات تجارب مختلف مانند “تاریخ شب داخل” یا “درمان Yo “خود” با اجناس مختلف از فروشندگان محلی.

مشتریان در سراسر کشور می توانید سفارش جعبه که از ویژگی های کالا است که طیف وسیعی از محلی مخلوط قهوه به جواهرات دست ساز تمام منابع عمده از فروشندگان در شهر اوکلاهما و Tulsa, Olka.. پس آنها راه اندازی کسب و کار در ماه گذشته بیش از 1,500 شهرستان جعبه فروخته شده اند ساخته شده است که فرگوسن و همسالان خود در نظر بگیرید ادامه سرمایه گذاری پس از همه گیر.

“ما می خواستیم برای دریافت خلاق و فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند در خدمت جامعه در طول این و teaming تا با دیگر کسب و کارهای محلی ساخته شده آن را آسان تر برای مشتری قادر به پشتیبانی بیش از یک کسب و کار در یک زمان” فرگوسن گفت. “این کاملا کمک کرد تا فروش ما و کمک به ما در حالی که ما درها کاملا بسته در حال حاضر.”

برای دیگران ایجاد یک جامعه قوی به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک است در مورد ارائه منابع و آسیب های کسب و کار. زمانی که این بیماری همه گیر دستورالعمل ضربه دنور فرهنگی صنایع دستی شکلات موسس و صاحب Damaris Ronkanen تا به حال فقط باز یک کافه و کارخانه شکلات در شهرستان وستوود محله; او را انتخاب کرد به کافه و خرده فروشی در اواسط ماه مارس برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. پس از صحبت کردن با دیگر صاحبان کسب و کار کوچک در جامعه Ronkanen که در حالی که کسب و کار او تا به حال شانس بهتری در بقا (او به تازگی دریافت PPP وام) نبود منابع کافی بودن به کارگردانی واقعا کوچک “microbusinesses” (نه تحت کارکنان) که او می دانست و یا برای کسب و کار است که دیگر نمی تواند کار جدید همه گیر دستورالعمل مانند یک محلی کامیون مواد غذایی.

او می خواست برای ایجاد یک پلت فرم ساخته شده است که همه از او همکار کسب و کار در دسترس تر و قابل, مهم نیست چقدر کوچک به طوری که او ایجاد افزایش وستوود جمعی با کمک Re:چشم انداز محلی غیر انتفاعی. جمعی می دهد هر یک از کسب و کارهای کوچک فضایی برای فروش محصولات خود را آنلاین برای وانت یا تحویل ساخت آن آسان برای مشتریان به ایجاد نظم برای کسب و کار های متعدد در یک بار. Re:چشم انداز نیز آغاز شده یک وعده غذایی برنامه با جمعی است که در استخدام برخی از کسب و کارهای کوچک را به وعده های غذایی رایگان برای جامعه فراهم می کند که حمایت مالی برای کسب و کار و باعث می شود مواد غذایی سالم و رایگان و در دسترس در طول زمانی که این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از مردم با مشکلات اقتصادی.

“این واقعا در مورد آینده با هم با تکیه بر هر یک از ما خود شبکه است که ما در حال حاضر برای ایجاد آگاهی بیشتر در مورد هر یک از دیگر کسب و کار برای کمک به درایو پشتیبانی بیشتر به کل جمعی” Ronkanen گفت. “ما واقعا قوی جامعه محلی در اینجا در در وستوود و اکثر کسب و کار است که همه بخشی از این همه لاتینی, کسب و کار, بنابراین واقعا فقط مایل به نگه داشتن پول در جامعه ما داشتن جامعه ما هنوز هم احساس پشتیبانی یک اولویت است.”

و در حالی که با هم کار ممکن است نه حل دراز مدت مسائل است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد با توجه به COVID-19 (بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط Facebook هفته گذشته یک سوم از کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر بسته شده دوباره باز پس از همه گیر) در حال حاضر برای کمک به یکدیگر و دیگران است که به برخی از این روحیه تقویت و برخی از سرمایه را نگه دارید برای یک روز دیگر.

برای Yoo and Nguyen خوب هود معامله نیز منجر به همکاری نزدیک با Tsai غذایی تلاش های امدادی قلب از شام که با ارائه وعده های غذایی, بسته های مراقبتی و آرامش یادداشت به افراد مسن و آسیب پذیر در چینی. Yoo تا به حال در ابتدا به Tsai به ایجاد خوب هود معامله بعد از دیدن پست های خود را در مورد کمک های مالی برای تلاش های امدادی و پیشنهاد همکاری برای متحد کردن کسب و کار در محله خود و برای انجام کاری برای جامعه. در حال حاضر اگر چه خوب هود مقابله پانچ کارت های فروخته شده یو Tsai Nguyen و دیگران هنوز در حال کار با هم برای مراقبت از جامعه خود را با ساخت وعده های غذایی برای قلب از شام.

“اگر این پوشش نقره ای در این ابر خاکستری من احساس می کنم مثل من و بعد فورا رفت واز نزدیک [به آنها] — همه ما به طور مداوم بررسی کنید در هر یک از دیگر, ما به شما رها کردن هر یک از دیگر خاموش یک خانواده غذا و مواد غذایی به یکدیگر مطمئن شوید که هر کس خوب” Yoo گفت. “در حال حاضر ما در حال کار با هم از طریق سیستم عامل های مختلف.”

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>