چگونه روسیه شیوع کروناویروس شد یکی از بدترین

Russian ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کاسته مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 30 برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حتی به روسیه می شود در اروپا جدید hotspot برای عفونت است. با بیش از 250 ، 000 موارد به عنوان از آوریل 15, روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر در جهان است.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به این کشور در مارس 11, پوتین گفت که برخی از بخش ها را به کار بازگشت از روز بعد هر چند محدودیت های زیادی رویدادهای عمومی در سراسر کشور می ماند. هر کس نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش در مغازه ها و حمل و نقل عمومی. هنوز بسته در مسکو به نمایندگی مجاز و فروش ماشین, غیر-فروشگاه های مواد غذایی آرایشگری و بسیاری دیگر از بخش خدمات و کسب و کار. اما برخی از کسانی که کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی در روسیه و استان های دیگر.

ساکنان هنوز هم نباید ترک خانه خود را مگر اینکه به فروشگاه محل کار و یا راه رفتن سگ و باید دیجیتال اجازه به سفر. مناطق منحصر به فرد او گفت: می توان از چپ به تصمیم می گیرید که آیا برای حفظ قوانین در محل و که این امر می تواند یک محتاط “گام به گام” خروج. “ما یک فرآیند دشوار و جلوتر از ما با هیچ جایی برای اشتباه,” او گفت:.

در سراسر اروپا و کشور به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده پس از یک کاهش در تعداد ثبت عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر. اما پوتین اعلام در مورد پایان دادن به مستند آمد به روسیه ثبت یک رکورد 11,000 عفونت های جدید در آوریل 11.

چگونه بسیاری از موارد روسیه داشته باشد ؟

اولین محلی مقاربتی—موارد نمی آورد در توسط روس ها از بازگشت از خارج از کشور—تایید شد در 15 مارس. پس از آن اعداد را به شدت افزایش یافت به 252,245 موارد و 2,305 مرگ و میر به عنوان 14 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. روسیه در حال حاضر دومین شماره از ثبت عفونت در جهان پس از آمریکا “در این کشور هنوز به اوج خود رسیده می گوید:” کریستوفر جری مدیر از روسیه و شرق اروپا تحصیل در مدرسه جهانی و مطالعات منطقه ای در دانشگاه آکسفورد.

اما روسیه غیر منتظره ای کم مورد مرگ و میر به میزان 0.9 درصد نسبت به 6 درصد در ایالات متحده و 14.4% در انگلستان همواره مورد سؤال بوده است توسط کارشناسان.

با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط ایسنا در تاریخ 11 مه ملی مرگ و میر می تواند بیش از 70 درصد بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد. تجزیه و تحلیل از همه علت مرگ و میر — مرگ ناشی از بیماری یا مضر قرار گرفتن در معرض — در مسکو و روسیه دومین شهر سن پترزبورگ نشان داد که وجود دارد 2,074 مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل در مقایسه با میانگین تاریخی بیش از پنج سال گذشته. رسمی COVID-19 مرگ و میر در این دو شهر اختصاص فقط 629 در همان دوره ترک 1,444 مرگ و میر حساب نشده. اگر این رقم شامل ملی coronavirus مرگ و میر به عنوان از آوریل 11, این امر منجر به 72 درصد افزایش در تعداد مرگ و میر.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین بستری شده در مارس 7 که تعداد واقعی عفونت در پایتخت حداقل سه برابر بیشتر از رقم رسمی. مسکو—پایتخت این کشور شهر و حمل و نقل عمده hub—توسط کانون روسیه شیوع حسابداری برای بیش از نیمی رسمی این کشور تایید موارد و مرگ و میر. نخست وزیر میخائیل Mishustin و پوتین, سخنگوی دیمیتری Peskov در میان کسانی که در بیمارستان با ویروس.

آناستازیا نیست سر از روسیه را داد از پزشکان ادعا می کند این ویروس بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. “برخی از بیمارستان ها نمی تست بیماران مبتلا به ذات الریه برای coronavirus و کسانی که همیشه شامل تشخیص مثبت در آمار. آنها ترس از نیاز به آن را گزارش,” او می گوید. “تصویر واقعی از جمعیت” او می افزاید. در ژانویه سال 2020 پنومونی موارد در مسکو رسید و 37% در سال در سال افزایش آن نیست معتقد شده اند ناشی از کوروناویروس.

در تاریخ 2 آوریل نیست و همکاران او بازداشت شدند توسط پلیس به صورت یک شب در حالی که ارائه دنده محافظ به یک بیمارستان در خارج از مسکو متهم به نقض خود انزوا قوانین. “آن سرسام آور است که مقامات روسی به نظر می رسد به ترس از انتقاد بیش از کشنده COVID-19 همه گیر” گفت: ناتالیا Zviagina سازمان عفو بین الملل روسیه مدیر.

“آنها می خواهند به سکوت و توقف فعالیت های من. دولت نمی خواهید برای تبدیل شدن به یک قهرمان” نیست می گوید.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

چگونه است که پوتین و دولت او در پاسخ?

روسیه در ابتدا برای پاسخ سریع به شیوع کروناویروس در چین است. کرملین خود را بسته 2,500 مایل طولانی مرزی با چین در ژانویه 30 و راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری در اوایل فوریه برای تخلیه اتباع از ووهان کانون چین COVID-19 شیوع. ثبت تعداد coronavirus موارد باقی مانده تحت 120 تا مارس 17, زمانی که پوتین گفت: “این وضعیت به طور کلی تحت کنترل است.” بین پایان ماه ژانویه تا پایان مارس “بسیار کمی انجام شد و برای مقابله با این بیماری همه گیر می گوید:” جری.

“در آغاز ماه مارس من به دولت نوشت و به آنها بگویید ما نیاز به آماده سازی ما نیاز به تامین کادر پزشکی با PPE در غیر این صورت آنها خواهد مرد. بسیاری از پزشکان قابل درک آنچه که آمدن ما به تماشای آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا. ما تا به حال زمان برای آماده سازی” نیست می گوید.

حتی به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش یافت, پوتین بارها اصرار داشت که این وضعیت “تحت کنترل است.” کارشناسان می گویند که او به نظر می رسد در نظر گرفتن یک حد مرگ در مدیریت این بیماری همه گیر در یک حرکت غیر عادی در روسیه متمرکز نظام سیاسی که در آن قدرت متمرکز در رئيس جمهور. او عقب نشینی به کشور محل اقامت در خارج از مسکو در ماه مارس خروج از فرمانداران محلی برای تصمیم گیری در چه محدودیت هایی را به شما معرفی.

ادامه مطلب: از کجا پوتین ؟ رئیس جمهور روسیه باقی می ماند از چشم به عنوان Coronavirus اقتصاد بازدید

“شده است وجود دارد یک اصل تمرکز زدایی از فرماندهی است که در سمت چپ مسئولیت و حاشیه خطا به مقامات محلی و به کرملین و قطعا نه به پوتین می گوید:” متیو Boulegue یک محقق در روسیه و اوراسیا برنامه در لندن فکر می کنم تانک چتم هاوس.

پوتین به تعویق افتاد و در تاریخ 25 مارس در سراسر کشور رای در این کشور اصلاحات قانون اساسی که برنامه ریزی شده بود برای مارس 22 با استناد به نگرانی های ایمنی. از ابتدای سال مجلس کار کرده است در یک سری از اصلاحات است که اجازه می دهد پوتین به ماندن در قدرت فراتر از پایان ترم جاری در 2024.

رئیس جمهور روسیه تصویب رتبه بندی آمار کم تاریخی از 59 درصد در ماه آوریل بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده آوریل 6 توسط کمیسیون مستقل انتخابات سازمان Levada مرکز از 69 درصد در ماه فوریه است. Levada همچنین گفت در ماه آوریل که بیشتر پاسخ دهندگان به روسیه مورد تایید مقامات محلی’ اقدامات علیه coronavirus از آنها از پوتین.

پوتین شده است بسیار “نگران محبوبیت خود را رتبه بندی” پیش از این به تعویق افتاد, عمومی رای به اصلاحات قانون اساسی که می تواند در حفظ او در قدرت فراتر از پایان ترم جاری در سال 2024 می گوید Boulegue. “او در تلاش است برای ایجاد یک منطقه حائل در اطراف او برای هر گونه انتقاد و نارضایتی عمومی. آن را خیلی زود به بگویید که چگونه این بیماری تاثیر می گذارد پوتین محبوبیت در بلندمدت اما بعید است به خارج شدن از این بیماری همه گیر صدمه ندیده است.”

در ضمن سوبیانین شهردار مسکو پدید آمده است به عنوان یک چهره برجسته در مبارزه با ویروس. او محدودیت های قرار داده شده در این شهرستان در مارس 30, سختگیرانه تر از کسانی که در شهر نیویورک بسته شدن تمام پارک ها و غیر ضروری رستوران ها و فروشگاه ها. پس سوبیانین سرب رهبران حدود 20 مناطق تا کنون ساخته اند آن را اجباری برای ساکنان به ماندن در خانه.

چرا موارد در ادامه به افزایش است ؟

این مستند معرفی شد خیلی دیر کارشناسان می گویند. در زمان آن را در آورده بود “این ویروس در حال حاضر گرفته شده نگه دارید در مسکو مشابه به انگلستان در راه” جری می گوید.

فقیر تست در اوایل کور مقامات در پیگیری تا چه حد این ویروس در حال گسترش جری می گوید. در فوریه و مارس تست رژیم بود “ناکافی” او می گوید. “وجود دارد بسیار پیچیده و دشوار سه مرحله تست رژیم که درگیر ارسال آزمون به سیبری غربی و انتظار چند روز برای نتایج. مردم می توانست حامل ویروس برای یک هفته یا بیشتر بدون دانستن نتایج آزمون” جری می گوید.

با رعایت این مستند نیز “نسبتا کم” تا حدودی به دلیل مخلوط پیام است که روسیه در حال دریافت, می گوید جری. “این قطعا بسیار کمتر از مورد نیاز بود برای متوقف کردن ویروس از گرفتن نگه دارید” او می افزاید. بیش از 70 ، 000 نفر از مسکو و سن پترزبورگ بودند رزرو برای بازدید از مناطق دیگر توسط هواپیما و قطار در سراسر کشور در طول مدت تعطیلات ماه مه (14 آوریل تا مه 12) با وجود اقامت در خانه سفارشات. در حالی که پروازهای بین المللی شد مبتنی با چند استثنا در مارس 27, پروازهای داخلی همچنان به کار (هر چند تقاضا به شدت کاهش یافته است).

روسیه به تازگی مقیاس coronavirus تست با پوتین گفت: در تاریخ 11 مه که 170,000 آزمون در حال انجام روزانه. این سوال بیش از پايايی آزمون باقی می ماند. مسکو وزارت بهداشت منتشر شد بیانیه ای در تاریخ 7 مه گفت که آزمون استفاده می شود در سراسر کشور شده اند به اشتباه نشان می دهد که مردم در اواخر مرحله از coronavirus ها بیماری ها رایگان.

در آغاز شیوع بیماری وجود دارد “نابجا غرور و تکبر است که این بیماری همه گیر نمی خواهد رسید و روسیه به طور جدی می گوید:” جودی Twigg, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع. به عنوان عفونت اعداد در روسیه به بیش از 27000 در مارس 1, کرملین به فروش می رسد دنده محافظ و هواکش به آمریکا باعث انتقاد در خانه. “ما جمع آوری پول در سراسر کشور برای خرید, برای حفاظت از پزشکان و مقامات ما فروش تجهیزات حفاظت شخصی به آمریکا چه مسخره” به پزشکان داد مستقل اتحادیه های کارگری وابسته به مخالفان پوتین توییتی در 2 آوریل. کمتر از دو هفته قبل کرملین فرستاده 122 نظامی پزشکان و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), پنکه, موبایل و ضد عفونی دستگاه در یمن برای کمک به ایتالیا.

در همین حال نیست می گوید که حتی در مسکو به اندازه کافی وجود ندارد PPE. “برخی از پزشکان را مجبور به پوشیدن ماسک برای تمام روز زمانی که آنها باید آن را تغییر دهید در هر دو یا سه ساعت. و البته آنها در حال گرفتن حمل و نقل عمومی به خانه. آنها در حال مبارزه با آتش بدون حفاظت,” او می گوید.

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تجهیزات باید منجر به بالا نرخ انتقال در داخل بيمارستان در میان بیماران و پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان. یک گروه حمایت از پزشکان روسیه به تازگی راه اندازی آنلاین “در سوگ” لیست از سلامت کارگران که درگذشت از coronavirus. لیست نام 190 نفر به عنوان از آوریل 14, جوانترین فرد که 26 سال است. “این غم انگیز است. و آن را ندارد به این باشد که راه” Twigg می گوید.

مقامات منطقه ای به طور ناگهانی با توجه به سطح بی سابقه ای از مسئولیت را نیز بیمار شده-مجهز به مدیریت بحران است. “از آنها استفاده می شود به دست چنین وظایف. آنها مشخص نیست در مورد منابع آنها می توانند با استفاده از زمانی که سیستم های سلامت در حال عرضه است. PPE نشده تحویل داده شده است به بیمارستان که واقعا به آنها نیاز دارید.” جری می گوید.

سیستم بهداشت و درمان در برخی از مناطق خارج از مسکو شده اند در تلاش برای مقابله با افزایش موارد می گوید جری. اگر چه روسیه به یک نرخ بالاتر از تخت بیمارستان سرانه نسبت به غرب و اروپا و بسیاری از تجهیزات پزشکی است که از تاریخ او می گوید. “حتی در جایی که وجود دارد مراقبت های ویژه امکانات این سوال که آیا آنها باید نیروی کار را به مدیریت آن می گوید:” جری.

“در برخی از مناطق که به عنوان نقاط داغ وجود دارد عدم وجود متخصصان قرار دادن بهداشت و درمان کارگران تحت فشار عظیم” Twigg می گوید. او می گوید: بیمارستان ها ساخته شده اند درخواست در رسانه های اجتماعی برای کمک به از بیهوشی تنفسی درمانگران و دیگران. “آنها هستند بسیار در تقاضا در بعضی از نقاط به نقطه که در آن سیستم از جان گذشته است برای آنها” او می افزاید.

Twigg اشاره به موارد سه پزشک که افتاد از بیمارستان ویندوز در روسیه ظرف دو هفته در آوریل و مه به عنوان نشانه ای از فشار شدید است که بهداشت و درمان کارگران مواجه شده اند.”این پزشکان احتمالا خودکشی از همه فشار و استرس,” او می گوید.

چرا پوتین روسیه برای آغاز کاهش آن مستند?

انگیزه اصلی برای گرفتن این تصمیم به بازگشایی زندگی عمومی شد, اقتصادی, تحلیلگران می گویند. دو سوم از روس ها هیچ صرفه جویی مالی با توجه به مارس 2019 بررسی توسط Levada ساخت آن ضروری تر به مردم بازگشت به کار.

“روسیه در تنگه وخیم اقتصادی می گوید:” Boulegue. در یک کشور که در بخش انرژی باعث می شود تا دو سوم از صادرات افت قیمت نفت و گاز را مطرح کرد یک تهدید واقعی به مردم و معیشت. کارشناسان در حال حاضر پیش بینی بدترین رکود اقتصادی در یک نسل. پوتین خود اذعان 24 آوریل که روسیه در حال حاضر چهره بزرگتر بحران اقتصادی از سال 2009 رکود جهانی. به عنوان او اعلام کرد کاهش محدودیت پوتین گفت که بیکاری در حال حاضر دو برابر و به 1.4 میلیون نفر است. به عنوان بسیاری از هشت میلیون نفر می تواند در سمت چپ بدون یک کار با توجه به سابق وزیر دارایی الکسی Kudrin.

روسها که در حال حاضر در بر داشت خود را از کار باید کمی به حال مراجعه به حمایت مالی از دولت است. بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی و روسیه و نه پرده برداری از یک عمده بسته برای حمایت از افرادی که از کار. دولت ها از نظر اقتصادی نجات بسته به میزان 2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده می آید به حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی. روسیه در حال حاضر تهیه یک سوم بسته و وزیر مالیه آنتون Siluanov گفته است که مقدار واقعی حمایت دولت در 6.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

آنچه در آینده برای روسیه ؟

چالش های مهمی پیش رو نیست حداقل برای سیستم بهداشت عمومی است که در زیر افزایش فشار است.

Twigg بیشتر نگران مناطق خارج از مسکو و از جمله برخی از شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک و مناطق روستایی است. “آنها تحت بودجه تحت کارکنان و تحت مجهز شده است. این یک داستان است که هنوز هم در حال تحول می گوید:” Twigg. اما عدم وجود یک مستند خواهد بود “یک مانع عمده برای صرفه جویی در زندگی در پایان” جری می افزاید.

برای Boulegue این بیماری همه گیر نشان داده است تناقض از پوتین 20 سال’ تحکیم قدرت. “روسیه شکننده است قدرت است نه اقتصادی و نه به معنی توانایی اجرای دقیق مستند. همه گیر نهایی تست استرس است.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>