چگونه مردم تقلید استادانه نقاشی راه اندازی یک جارو روند از ایتالیا به ایسلند

Sure, رسانه های اجتماعی پر شده از عکس های دوستان خود را از تازه کار, خورش, در خانه, خمیر ترش و موقت ماسک گردد در حالی که ماندن در منزل و با توجه به کوروناویروس. اما نگاه از نزدیک و شما پیدا کردن یکی دیگر از لایه ای از در خانه دروغ: صحنه reenacting نقاشی های معروف و عکس ها را در راه های خلاق. به عنوان روند همچنان ادامه دارد به گسترش آنلاین از شروع در ماه مارس با کمک رسانه های اجتماعی و چالش های پخش شده توسط موسسات از جمله موزه گتی ایماژ در کالیفرنیا و Rijksmuseum در آمستردام آن را تبدیل به یک خوش آمدید, حواس پرتی و منبع طنز برای مخاطبان و سازندگان به طور یکسان. قدم به عقب ویروسی Infinite رقص livestream کنسرت و قرنطینه memes; فشرده این شکل از بیان است که دنیای جدیدی از کار خلاق. در وسط تاثیر آن را حتی تبدیل به لنگر برای برخی از.

فقط کیار Grilli یک معلم در Università di Bari در مکرتا ایتالیا. Grilli مانند بسیاری در ایتالیا کار کرده است از راه دور. “این به من می دهد مقدار زیادی از زمان بیش از حد در واقع,” او گفت: زمان. او زندگی در یک آپارتمان دو اتاق با دوست پسر — “هیچ بالکن, هیچ باغ” — و پس از دو هفته او می گوید: او احساس “امپراتور.”

“یک روز درست قبل از ناهار رفتم تو اتاق خواب من و من تو را دیدم این sunbeam ورود به پنجره و کشش بیش از تخت من. اولین چیزی که من فکر کردم “چگونه من آرزو می کنم من می تواند بیرون رفتن!” اما نکته دوم شد هاپر.” که یک مرجع به ادوارد هاپر قرن 20 نقاش آمریکایی شناخته شده برای خود را دراماتیک و در عین حال مینیمالیستی صحنه از زندگی روزمره است.

“راه نور وارد اتاق آن تب و تاب بودن, خلق و خوی من این سکوت همه در اطراف. آن را [مانند نور از نقاشی] اما واقعی” Grilli گفت: از لحظه ای از الهام بخش است. پس از پیدا کردن لباس مناسب در گنجه خود را و جلب کمک از دوست پسر خود Grilli دوباره ایجاد هاپر “صبح یکشنبه” و به اشتراک گذاشته تصویر در Facebook.

“من فکر کردم که آن را نمایندگی قرنطینه-مانند وضعیت بسیاری از ما بدون استفاده از بسیاری از کلمات هشتگهای و یا شعارهای” او گفت:. دوستان مشتاق و Grilli در ادامه به ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی تحت نام “Quarantinart.” او در حال حاضر دارای بیش از ده ها عکس از بالا و در نظر دارد برای ادامه این پروژه به خوبی گذشته تاثیر coronavirus. “که من پیدا کردم چیزی که واقعا به من کمک می کند تا به آن لذت ببرید و در همان زمان بیان my creative side,” او گفت:.

کاترینا Karkazis یک استاد مردم شناسی در کالج بروکلین که از نظر اجتماعی منزوی در آپارتمان در شهر نیویورک به تنهایی برای حدود یک ماه به یک پروژه مشابه ارگانیک. “با بهداشت عمومی, پس زمینه من احساس مانند دولت فدرال با آنچه من فکر می کردم باید انجام شود که ایجاد اضطراب بسیار برای من,” او گفت: زمان در حالی که در پیاده روی روزانه در محله خود با سگ ابی, که همچنین شرکت ستاره در بسیاری از عکس های او.

“پس این است که کامل خروجی و حواس پرتی از غم و اندوه و خشم و از دست دادن و ترس است. آن را یک بار در طول روز که من احساس می کنم به طور کامل قادر به تمرکز است.” او به اشتراک گذاشته شده خود را در ماه مارس بر روی Facebook و مادر او آنقدر شیفته که او ارائه شده به پرداخت Karkazis به ارسال نگه دارید. “البته بدون” او گفت با خنده: “اما البته من قصد دارم برای انجام این کار برای او.” او افزود که شدت گرم پاسخ او بدست از دوستان او را متقاعد به آن را نگه دارید. “من خیلی احساس درماندگی. من یاد می دهد دانش آموزان من, و من می توانم این عکس مسخره است که مردم را به لبخند یا خنده برای یک لحظه. من فقط یک پیام از کسی با من صحبت نکرده به در سال است. من قصد دارم به گریه در حال حاضر.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

Karkazis آغاز شده reenacting به راحتی قابل تشخیص قطعات — گرانت وود “گوتیک آمریکایی” با ابی و یک mop ورمیر را “دختری با گوشواره مروارید” با یک ماسک به عنوان بخشی از headwrap — اما در حال تحول بوده است او کار گذشته سنتی اروپایی و غربی کانن به بازتاب خود سیاست است. او چشم در قطعه توسط کری مای Weems و Strumfi Wiley و متقاعد ابی به لباس به عنوان فریدا کالو. چالش: گرفتن عکس بدون سه پایه — و پیدا کردن تجهیزات مناسب. “آن احساس می کند مانند یک کار بسیار فنی و عملی مشکل است. آن را تقریبا مانند یک دستور غذا. من انرژی در تلاش برای انجام آن است. من آن را پیدا خنده دار,” او گفت: یادآوری با استفاده از دستکش های پزشکی به عنوان یک پایه برای جریان در یک نمونه.

خلاقیت مورد نیاز — و این واقعیت است که شما لازم نیست که خاص هنر مواد را به این پروژه ها اتفاق می افتد — یک دلیل بزرگ چرا آن بوده است چنین آمار جهانی می گوید: یکی دیگر از خالق هالی Bess Kincaid یک معلم هنر در هرسنبرگ Va., و رئيس جمهور از ویرجینیا آموزش هنر انجمن.

Kincaid مدرسه بسته برای سال در مارس 23 همان روز او راه اندازی یک “#ArtEdPortraits” چالش در رسانه های اجتماعی. او ایده خود را در یک Facebook گروهی از 9,000 معلمان هنر همه در تلاش برای کشف کردن که چگونه به آموزش هنر به دانش آموزان از راه دور و بسیاری از آنها آن را برداشت. “من این کمی لبخند در جعبه پیام روزانه از دانش آموزان که در حال reenacting آثار هنری و بازی و پیدا کردن شادی — فقط با چیزهایی که آنها را در اطراف خانه,” او گفت: زمان. Kincaid خود خلق قرعه کشی در واکنش به شرایط coronavirus; او ساخته شده یک شاگال از یک توده ای از لباس های شسته شده, کشیده, در اشتیاق موضوع اندرو شرکت wyeth “کریستینا جهان” در حالی که رسیدن به سمت مدرسه اش در حالی که با خیال راحت در یک راه دور و با استفاده از یک آی پد به جای یک صفحه طراحی به ما منعکس جدید تکیه بر روی ویدئو چت در “زن جوان نقشه کشی” توسط ماری دنیس Villers.

“در زمانی که ما شاهد خیلی در اخبار و رسانه ها است که می تواند ما دانش آموزان و بزرگسالان به طور یکسان چه راهی بهتر از به بازگشت به دوران کودکی خود و بازی تظاهر — و کسی که دیگری را برای چند دقیقه است؟” Kincaid پرسید.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

هر سه از این سازندگان در بر داشت راه خود را به این پروژه از طریق خود انگیزه. اما آنها به تنهایی نیست. هشتگهای مانند #BetweenArtandQuarantine و #Tussenkunstenquarantaine کمک به سازماندهی ارسالی از سراسر جهان است. یکی از محبوب ترین حساب های جدید اختصاص داده شده به این شکل از بیان است @covidclassics که در آن یک گروه از هم اتاقی پست مفصل شهربازی کلاسیک کار می کند. الکس Akesson یک نویسنده مستقل مستقر در ریکیاویک ایسلند اتفاق افتاده است بر یکی از عکس های خود را از طریق Facebook و الهام گرفته شده بود برای به اشتراک گذاشتن در توییتر در مارس 28. توییت رفت, ویروسی, racking تا بیش از بیش از یک چهارم از یک میلیون لایک بر روی تصویر از یک جفت نما به عنوان Arnolfini را “ازدواج پرتره.”

Akesson در حال حاضر اقدام به عنوان یک تقویت کننده سیگنال در ادامه برای به اشتراک گذاشتن هنر است که می آید راه خود را. “گنج باز کرده بود,” او گفت: زمان برای پیدا کردن عکس ها آنلاین. “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن هنر و ادبیات که من می توانم و خوراک من بود پر از بی کفایتی و مرگ است.”

انسان درایو به تعامل با فرهنگ نشده کاهش یافته اما با نهادهای فرهنگی بسته در سطح جهان است که تمایل آشکار در یک راه جایگزین. “مردم در سراسر جهان در حال بازگشت به هنر است. باید آن را به معنی چیزی” Grilli گفت. “البته این یک راه برای مبارزه با خستگی اما آن را نیز کمک می کند تا شما را به اتصال به بیان ناراحتی خود را.”

به عنوان یک معلم هنر, Kincaid می داند که هنر اساسا شفا; به همین دلیل آن مهم است که به نگه داشتن آن حتی در قرنطینه. “پروژه های دیگر احساس می کنم مثل یک هدیه به من” Karkazis گفت: از دیدن حرکت رو به رشد. Grilli تا به حال بیشتر تحت اللفظی را: “من فکر کردن در مورد تبدیل موندریان ترکیب به دستور العمل به عنوان decompositions. من یک مکزیکی به سبک سالاد برای ناهار; من ممکن است سعی کنید و ببینید اگر چیزی به ذهن من می آید” او گفت:. “در یک معنا این است که اگر هنر است که تغذیه شما است.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>