چگونه نیوت گینگریچ گذاشته و زمینه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه

یکs جمهوری خواهان آماده شدن برای حزب خود کنوانسیون در این تابستان ما را ببینید اجتناب ناپذیر سر خاراندن را در

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

یکs جمهوری خواهان آماده شدن برای حزب خود کنوانسیون در این تابستان ما را ببینید اجتناب ناپذیر سر خاراندن را در محل مورد چگونه رهبران حزب به راه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود خواهد داشت پانل از صاحب نظران در تلویزیون بی وقفه بحث که چرا "استقرار" failed to hold back the renegades—جمهوری خواهان که حاضر به رعایت هر هنجارهای جمهوری خواهان که در حال حاضر به پاره کردن موسسات و جمهوری خواهان که تقریبا هیچ علاقه ای به حکومت. چگونه بود آن را به آنها را بپرسید که حزب از لینکلن اجازه خود را برای تبدیل شدن به حزب از مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل توسط رئیس جمهور و سناتور میچ مک کانل و آزادی حزبی?

ما این تجربه به تازگی هنگامی که وزیر امور خارجه سابق کالین پاول اعلام کرد که او را برای رای دادن به بایدن. در نیویورک تایمز به ما آموخته است که "تعداد فزاینده ای از برجسته جمهوری خواهان در حال بحث تا چه حد به در آشکار است که آنها نمی خواهد به عقب و انتخاب مجدد او—و یا حتی ممکن است رای برای یوسف رضا بایدن, جونیور, presumptive دموکراتیک نامزد." اوایل داستان گنجانده شده است با این ادعا که رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ممکن است پشتیبانی نمی مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند سخنگوی خود را به سرعت اعلام کرد که این بود "به طور کامل ساخته شده است."

که کل گفتگو استوار بر یک اسطوره که مرتدان گرفته اند و ایران با. حقیقت این است که آنها تا چند دهه پیش. در 1980s "حزب Gatekeepers"—ارشد مقامات منتخب و حزب هایی که تا به حال بیشترین نفوذ در درون حزب—ساخته شده Faustian مقابله با سوختگی-down-the-house ماوریکس که برای همیشه لطفا برای تغییر شخصیت ، تا زمانی که تحلیلگران روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که وجود دارد هیچ مدرسه استقرار جمهوری خواه دیگر هرگز ما را در درک آنچه در ایران تبدیل شده به هسته اصلی آن است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است outlier. او مناسب است مناسب برای, مدرن, حزب جمهوری خواه.

این همه آغاز چهل سال پیش با رونالد ریگان در انتخابات به عنوان رئیس جمهور در سال 1980 بود که هر دو هیجان انگیز و خسته کننده برای اعضای جوان این حزب است. با پیروزی انقلاب محافظه کار خود رسیده بزرگترین لحظه از پیروزی در نهایت به دست آوردن و نگه داشتن اهرم قدرت است. اما همچنان دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان را که وضع موجود پس از سال 1954 ثابت یک مانع برای دستیابی به اهداف خود.

که زمانی که گرجستان کنگره نیوت گینگریچ وارد تصویر. منتخب در سال 1978 گینگریچ وارد واشنگتن مشتاق به لرزش. او استدلال کرد که اگر ایران همیشه می خواستم به شکست دموکرات ها, آنها نیاز به در آغوش smashmouth سبک تعصب آن حول ترور شخصیت نقض هنجارها و پاره کردن حاکم بر موسسات. "اگر شما آنها را آموزش چگونه به تهاجمی و مقابله" گینگریچ نوشت: به خانه رهبر اقلیت رابرت میشل "شما افزایش توانایی های خود برای مبارزه با دموکرات ها بر روی زمین است." اگر توافق نمی شد تهاجمی تر آنها همیشه باقی می ماند در حد مرگ. به ترویج چشم انداز خود را گینگریچ سازمان یافته یک گروه همفکر محافظه کاران به نام محافظه کار فرصت جامعه (COS).

تشنه قدرت رهبران حزب در زمان معامله است. Gatekeepers دعوت بمب-ثرورس به معبد در سال 1984 با Camscam شیرین کاری که در آن کنگره جمهوریخواهان ایستاده بود در مقابل C-SPAN دوربین و متهم دموکرات بودن ضعیف در دفاع. خانه قوانین تصریح شده است که این دوربین تنها می تواند نشان دهد که فرد صحبت کردن. پس از بینندگان نمی تواند ببینید که اتاق خالی بود این نگاه به C-SPAN بینندگان مانند دموکرات ها تا به حال هیچ پاسخ. رابرت میشل شناخته شده به عنوان یک گارد جمهوری خواه که تمرین مدنیت و bipartisanship مجاز گینگریچ و متحدان خود را به این سخنرانی را به عنوان او آن را متوجه خواهد زخم شهرت دموکرات. زمانی که سخنران نکته اونیل شدت انتقاد کرد در برابر گینگریچ با سفارش این دوربین های تلویزیونی به پان به اتاق خالی, خانه, جمهوری خواهان شروع به پریدن کرد در این فرصت به او یک مستبد که قوانین شکست به شرم اقلیت ، حزب منتشر شد گزارش تلاش برای اثبات گینگریچ نقطه با نمونه های بی شماری از دموکرات ها نقض قوانین به صورت برهنه حزبی قدرت. فاسد دموکراتیک اکثریت تبدیل به یک موضوع اصلی برای همه خواهان.

پس از آن آمد 1988 انتخابات ریاست جمهوری است. در تابستان سال 1988 گینگریچ حال راه اندازی یک سری از اتهامات اخلاقی در برابر بلندگو جیم رایت تگزاس از حزب دموکرات این ادعا که او "فاسد ترین" سخنران در تاریخ این نهاد است. اگر چه بسیاری از قانونگذاران فکر نمی کنم خیلی به اتهامات دیگر از لغزش در قضاوت است که مشترک در میان بسیاری از اعضای کنگره معاون رئیس جمهور و جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد George H. W. Bush ترویج رسوایی به مردم در طول مبارزات انتخاباتی خود. از جان گذشته برای پاسخ دادن به نامزد دموکرات ماساچوست فرماندار مایکل Dukakis بود که حمله به "sleaze عامل" در دولت ریگان, بوش انتخاباتی مشاور لی آتواتر متقاعد رئیس خود را به شروع به صحبت کردن در مورد رایت. "من تعجب می کنم اگر مایکل Dukakis و جسی جکسون ملحق خواهد شد من در تماس برای مجلس نمایندگان به انتصاب یک دادستان ویژه برای نگاه به خود مشکلات" بوش گفت: در طول یک کمپین توقف در نیوجرسی "شروع با مجلس." بوش بالا گینگریچ انتخاباتی به خط مقدم سیاست حزب. ماه پس از بوش در زمان, دفتر, زیر جهت اد رولینز کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد که در سال 1990 midterms رایت خواهد بود "هدف شماره 1 است."

در حالی که mudslinging بود که همیشه بخشی از انتخابات آتواتر کسی بود که در زمان این هنر به پایین ترین نرخ های جدید. مانند گینگریچ او مایل به می گویند و انجام فقط در مورد هر چیزی به منظور پیروزی. در حالی که گینگریچ بالا تعصب بیش حاکم در هر نوبت در آتواتر همین کار را با مبارزه. هر چه هزینه های ما موسسات و توانایی حکومت پس از آن می شود اگر نتیجه این بود حزبی پیروزی.

به عنوان یک نتیجه از مبارزات انتخاباتی خود در برابر بلندگو خواهان انتخاب گینگریچ به خود اقلیت شلاق در مارس 1989. در یک خیره کننده ناراحت در برابر اد Madigan ایلینوی در مورد حزب نگهبان گینگریچ برنده با یک ائتلاف وسیع است. حتی میانه رو مانند Olympia Snowe مین رفت و در برابر خود میانه رو سیاسی وضع به توانمند سازی گینگریچ زیرا آنها معتقد بودند او در مسیر خود به قدرت است. گینگریچ "دارای چشم انداز برای ساخت یک حزب اکثریت و قدرت و جاذبه به انجام آن توضیح داد:" کانکتیکات نانسی جانسون متوسط که تعجب بسیاری با حمایت از او. هنگامی که او امن رای گینگریچ رسما بخشی از رهبری تیم. "مقابله محافظه کار برنده این حزب ندارد. 2 پست" blared لس آنجلس تایمز تیتر. جسارت این تحولات وقتی پرسیده شد که تا چه حد او را در مبارزات انتخاباتی به نفع خود کنترل خانه رولینز گفت: "من به شما قول می دهم امروز که من نمی سرقت, قتل, دروغ تقلب و یا غارت, اما دیگر از آن, من فکر می کنم فقط در مورد هر چیزی می رود."

آوریل و مه سال 1989 آخرین ماه از گینگریچ انتخاباتی برای پایین آوردن سخنران رایت شد قابل توجه برای کمی فاصله وجود دارد بین جمهوری خواه به رهبران و گینگریچ. رهبری پشتیبانی گینگریچ با ترویج یک مقیاس کامل حمله در راه است که آمریکا خود را حفظ قدرت از طریق شیوه های فاسد و دستکاری در قوانین. اگر چه وجود دارد برخی از عنصر حقیقت به این واقعیت است که دموکرات حکومت کاپیتول هیل با یک دست قوی که نمی ضروری حزبی پاسخ که پاره پاره از هم جدا نهادها و هنجارها به نقطه ای که آنها جبران ناپذیر است. این یک انتخاب است که ایران ساخته شده است. اکثر ارشد جمهوری خواهان تا آن زمان اجتناب بود چنین مسیر. زمانی که چهره های پدید آمده که به دنبال این سبک مانند سناتور جوزف مک کارتی در 1950s آنها در نهایت بررسی می شود و نه از بالا به رهبری است. هنگامی که رایت سخنرانی معروفش را در این طبقه از خانه خود را ارائه استعفای گینگریچ gloated در notepad مطلب: "باید به خوبی انجام می دهند در کار من آنها را پس از من می آیند مثل این."

همیشه از جمهوری خواهان باز درب به گینگریچ حزب جمهوری خواه شده است هرگز همان. گینگریچ پیشگام این نوع از اشک پایین موسسات تعصب که در آن از ضرورت حکومت همیشه ثانویه است که در ادامه به تعریف حزب به این روز است. این درایوهای مقامات منتخب به طور مداوم مرزهای آنچه مشروع است به نام جنگ پارتیزانی.

حزب gatekeepers از گذشته باز درب به همه از این. در سال 2020 نه تنها می تواند به اصطلاح "استقرار" نیست مرتدان از مرتدان را تبدیل به استقرار. اگر وجود دارد هر گونه استقرار ارقام سمت چپ احساس می کند که تردیدی در مورد تهمت ریاست جمهوری بیشتر خواهد شد پرتاب آن نگرانی های گذشته به دلیل گینگریچ و مغلوب ساختن پیشی جستن کمک کرده اند حفظ قدرت خود.

در صورتی که محاسبه تغییرات این است که Trumpism در نهایت پیدا کردن خود را در زیر آتش داخلی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب