چگونه Michael Jordan و آخرین رقص صحبت کرد به یک ملت به شدت از دست رفته ورزش

Over این چند هفته گذشته آخرین رقص—از ESPN docuseries در مورد مایکل جردن و 1990s Chicago Bulls—ارائه کرده است

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

Over این چند هفته گذشته آخرین رقص—از ESPN docuseries در مورد مایکل جردن و 1990s Chicago Bulls—ارائه کرده است صاحب نظران بسیار مورد نیاز صحبت کردن نقاط جهان عمدتا عاری از واقعی ورزشی. قسمت پوشش داده شده است که خون دشمنی بین گاو و دیترویت پیستونز و به یاد می آورد زمانی که ستاره پیستون گارد نقطه Isaiah Thomas و هم تیمی های خود راه می رفت خارج از دادگاه و بدون تکان دادن مخالفان خود را' دست (قبل از از دست دادن در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی به شیکاگو) موجب بحث در مورد ورزشکاری.

دو هفته پیش این مجموعه مورد بررسی قرار اردن عدم مشارکت سیاسی; او معروف حاضر به حمایت از یک آفریقایی-آمریکایی نامزد در حال اجرا برای آمریکا کرسی های برگزار شده توسط محافظه کار جمهوری خواه جسی هلمز حرفه ای که مشخص شده بود با تکرار اتهامات که او نژادپرست است. آیا اردن سزاوار یک پاس برای عبور? هفته گذشته قسمت 7 از ده قسمت سری برخورد با اردن را سرزنش کردن از هم تیمی های خود جرقه بحث قابل توجهی در مورد رهبری: شما می توانید بهترین نتیجه را از همکاران خود را بدون اینکه یک حرکت تند و سریع? (اجماع: yes).

یکشنبه شب بسیار پیش بینی آخرین رقص آخر با این حال نمی دهد تا آنجا گریست برای پچ پچ فراتر از ورزش است. قسط نهایی شد, بسکتبال فیلم خوب در آن. دو قسمت پیاده روی بیننده از طریق شیکاگو را تحت قدردانی 1998 کنفرانس شرق نهایی سری در برابر ایندیانا پیسرز مربی لری پرنده که رفت به هفت بازی. پیسرز قرار داده و کاملا ترساندن در شیکاگو تقریبا پایان اردن فصل نهایی در شیکاگو در موعد مقرر.

ما همچنین پشت صحنه نگاهی به شیکاگو بازگشت به عقب NBA نهایی پیروزی بیش از یوتا جاز, hard-nosed تیم led با قدرت رو به جلو کارل "پستچی" مالون و کمک به شاه جان استاکتون در سال 1997 و 98. این فیلم به کنکاش زندگینامه رزرو شیکاگو گارد Steve Kerr. معمولا سه نقطه متخصص بازی در حدود 20 دقیقه در هر بازی نمی نیاز به یک تکه از زمان اختصاص داده شده به خود را backstory. اما کر کرده است heck از یک backstory; پدر مالکوم Kerr, ترور شد در حالی که خدمت به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه آمریکایی در بیروت در سال 1984 کر است دانشجوی سال اول فصل در دانشگاه آریزونا. کر نیز ضربه شات که مسجل سال 1997 عنوان برای شیکاگو است. و او در حال حاضر سرمربی طلایی رزمندگان امور خارجه. کلید زنی در Kerr کمک می کند تا این فیلم اتصال با طرفداران برای آنها Steph کاری رزمندگان نمی اردن گاو ممکن است خود را در شکل گیری تیم است.

آخر نمی رها کردن هر bombshells. اگر من برای یک, یا درک نمی کنند یا نمی به یاد داشته باشید که Dennis Rodman منفجر کردن یک عمل در طول سال 1998 نهایی به نظر می رسد در یک حرفه ای کشتی رویداد با هالک هوگان در دیترویت. Rodman دوست دختر, در زمان, Carmen Electra, ساخته شده یکی دیگر ظاهر در این مستند به بحث در مورد Rodman را "مسیر انحرافی" و ارائه می دهد فرصت دیگری به تصور مقدس جهنم که آشکار در رسانه های اجتماعی اگر یک فعلی NBA All-Star قلم شهر در طول نهایی به نظر می رسد در WWE Raw.

اردن شخصی, مربی تیم Grover در دست بود به شناور یک تئوری توطئه مطمئن شوید که به ساختار شکنی در روزهای آینده: او ادعا کرد در آخرین رقص که شب قبل اردن معروف "Flu Game" که در آن او به ثمر رساند 38 امتیاز در 5 بازی از سال 1997 نهایی پس از گذراندن روز پرتاب در تخت که پنج بچه نشان داد تا به ارائه اردن اواخر شب پیتزا در ایالت یوتا است. چیزی به نظر می رسید ماهی; آنفولانزا با توجه به این گفتن بود و در واقع مسمومیت غذایی از فاسد پیتزا احتمالا مشخصی توسط یک دسته از بچه ها تحویل/طرفداران موسیقی جاز.

هممم این داستان به نظر می رسد کمی بیش از حد راحت است. اگر اردن همراهان خیلی نگران شرایط اطراف تحویل, چرا به آنها اجازه دهید اردن خوردن آن ؟ سپس دوباره آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن یک مرد گرسنه به دور از اواخر شب پیتزا.

مانند هفته گذشته هنگامی که ما می بینیم اردن پاره کردن در حالی که توضیح میدهد چرا در ذهن خود او تا به حال به فشار تیمی به منظور پیروزی در این مستند می رود راه طولانی به سوی انسانی یک ورزشکار که به نظر نمی رسد که همه انسان در حالی که تسلط خود را بازی. آخرین رقص که اجرایی تولید شامل دو نفر از اردن مدیران کسب و کار کاوش اردن در رابطه با گاس Lett سابق شیکاگو افسر پلیس که مشغول به کار در اردن جزئیات امنیتی. پس از اردن پدرش به قتل رسیده در سال 1993 اردن تکیه بر مردان مسن مانند Lett برای راهنمایی: اردن در تماس اند در وسط شب پریشان درباره مرگ پدرش و Lett خواهد درایو به اردن را به کنسول او.

در طول تاریخ و زمان آخرین رقص فصل از سال 1998 Lett مبارزه سرطان ریه و دریافت درمان شیمی درمانی: Lett را می گوید آن را اردن که به او هشدار داده است که چیزی با من بود و او با سلامت. اردن به Lett بازی توپ از بازی 7 پیروزی پیسرز 98; Lett درگذشت در نوامبر سال 2000.

آخرین رقص باعث می شود روشن است که در حالی که اردن نشانی از یک طرف شیرین او نمی خواهد اجازه دهید به برخی از کینه بروید. این سری به پایان می رسد با تعجب آنچه که می توانست تا به حال گاو شکسته نمی شود تا پس از سال 1998 فصل است. اردن را به وضوح هنوز هم irked که گاو رفت و به بازسازی حالت به جای سعی کنید برای آوردن بازیکنان کلیدی را برای یک شات در یکی دیگر از مسابقات قهرمانی. "این دیوانه چون من احساس ما می تواند برنده هفت, من واقعا بر این باورند که" اردن می گوید در این فیلم است. "ما ممکن است, اما انسان نه تنها قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول کند."

برخی از تاریخ بازنگری در بازی در اینجا: شانس Scottie Pippen برای مثال بازگشت به خریداران در تخفیف هنگامی که underpaid برای سال ها به نظر می رسد دور از ذهن است. Pippen همه زمان NBA اما برای همیشه در مایکل جردن سایه حتی در این فیلم; آخرین رقص است که ظاهرا در مورد گاو, اما اغلب در مورد اردن. نهایی قسمت صرفنظر از یکی از Pippen بهترین لحظات در یک گاو یکنواخت: در بازی 1 '97 نهایی صورت گرفت که در روز یکشنبه 1 ژوئن Pippen زمزمه شش واژه به "پستچی" مالون که تا به حال فرصت به یوتا دیر شود با یک جفت رایگان می اندازد. "پستچی نشانی تحویل در روزهای یکشنبه" Pippen به او گفت که او پا به خط. مالون پس از شنیدن یکی از حیله گر بیت از بحث زباله در تاریخ NBA از دست رفته هر دو ناپاک عکس. اردن و سپس آمار بازی-برنده در زنگ. (که به طور طبیعی در این سری).

در نزدیکی پایان این سری دست و پنجه نرم می کند با گسترده تر میراث اردن و گاو و خواستار یک رئیس جمهور سابق ایالات متحده—و دیرین گاو طرفداران—برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز است. "وجود بازیکنان بزرگی هستند که اصلا تاثیری فراتر از ورزش خود می گوید:" باراک اوباما ، "و پس از آن برخی چهره های ورزشی که تبدیل به یک بزرگتر فرهنگی نیروی. مایکل جردن کمک به ایجاد راه های مختلف که در آن مردم فکر آفریقایی-آمریکایی ورزشکار. راه های مختلف که در آن مردم را دیدم دو و میدانی به عنوان بخشی از سرگرمی کسب و کار. او یک سفیر فوق العاده نه تنها برای بسکتبال اما برای ایالات متحده در خارج از کشور به عنوان بخشی از فرهنگ آمریکایی فراگیر در جهان است. مایکل جردن و بولز تغییر فرهنگ است."

آخرین رقص وارد منحصر به فرد زمانی که به تماشای یک دلتنگ قطعه از هنر شد مراسم مشترک از ضرورت: با پلی آف NBA هنوز هم به حالت تعلیق در طول COVID-19 گیر reliving 1990s برای طرفداران بسکتبال است بهتر از هیچ بسکتبال در همه. اما چیزی وجود دارد بسیار مأیوس کننده در مورد دیدن این سری برای پنجمین مستقیم یکشنبه, تحت پوشش مانند یک رویداد بزرگ ورزشی در طول 11 p. m. Sportscenter که به دنبال هر جفت episodes. یا دانستن که ABC را وقف یک ساعت کامل از آن نخست-زمان پخش بلوک در شب سه شنبه به درجه یک "پس از رقص" ویژه توسط Stephen A. Smith. این برنامه به وعده دادن بینندگان یک "نگاه از درون" در این مجموعه و بازیکنان NBA خواهد شد بحث در مورد خود takeaways از نشان می دهد.

این صحبت می کند به چیزی بیش از فقط ESPN معمولی بیش از حد ترویج برنامه های خود را. واقعیت این است که مردم هنوز هم پس از جان گذشته برای ورزش حواس او را پرت است که آنها نه تنها به تماشای یک فیلم مستند در خدمت به عنوان یک پایه برای زندگی ورزشی. آنها را به تماشای یک "ساخت-از" خاصی در مورد این مستند در خدمت به عنوان یک پایه برای زندگی ورزشی.

آخرین رقص تحویل در وعده خود را به نگه داشتن مخاطبان مشغول و سرگرم است. اما من مشتاقانه منتظر به روز که در آن ما دیگر نیاز به یک تاریخ و زمان آخرین رقص.

نوشتن برای شان گرگوری در sean.gregory@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن