تیاو در تابستان 2016 شد یک زمان برای حزب دموکرات است. هیلاری کلینتون هواداران عصبانی بودند که برنی ساندرز گرفته بود چندان طولانی به تن اولیه. ساندرز هواداران عصبانی بودند که کلینتون به نظر می رسید بی اعتنا از ساندرز’ جنبش است. این یک تابستان خروشد منجر دموکراتیک کنوانسیون مشخص شده توسط چشمگیر اعتصاب توسط ساندرز نمایندگان.

چهار سال بعد جو بایدن می خواهد برای جلوگیری از تکرار کنید. تا کنون از او متوقف ساندرز شتاب و برنده اصلی بایدن ارائه کرده است یک سری از نمادین شاخه زیتون به مترقی چپ از یک بازی دوستانه و حمایت های تصویری با ساندرز به اتخاذ برخی از الیزابت وارن ایده های. سمت چپ پهلو حزب به نظر می رسد به طور فزاینده ایالات پشت بایدن: 87 درصد از رای دهندگان که گفت ساندرز شد انتخاب اول خود را در حال حاضر می گویند که آنها برنامه ریزی برای رای بایدن در حالی که تنها 4 درصد می گویند آنها نمی به گفته نیویورک تایمز/سینا نظرسنجی. در میان وارن آرا شمارش شد 96-0.

بایدن بزرگترین حرکت به سمت ساندرز پایه بود و تشکیل یک سری از وظیفه نیروهای کارکنان با کارشناسان منصوب بایدن و ساندرز اردوگاه توصیه هایی را به صورت رسمی دموکراتیک پلت فرم. از سیاست دیدگاه این توصیه ها به این معنی نیست خیلی: آنها باید مورد پذیرش بایدن کمپین و تصویب شده توسط نمایندگان حزب دموکرات و سپس هر دو توسط کنگره تصویب و یا اجرا شده توسط یک بایدن کاخ سفید قبل از آنها در واقع تبدیل شدن به یک واقعیت است. اما وحدت نیروهای وظیفه نمایندگی زیرک حرکت سیاسی است که به نظر می رسد به کمک متحد جنبش مترقی پشت وزش نامزد ساخته شده پل بین این دو جناح قدرتمند و خنثی ترین بایدن از مخالفان دولت که از سمت چپ.

شش وظیفه نیروهای—در آب و هوا, مراقبت های بهداشتی, مهاجرت, آموزش و پرورش, اقتصاد و جنایی-عدالت-اصلاحات—ملاقات برای هفته ها مذاکره و سیاست برای توصیه به بایدن مبارزات انتخاباتی و حزب دموکرات که شنبه منتشر شد. موقعیت را نشان دهنده یک تغییر جهت به سمت چپ برای بایدن در چند مسائل عمده اما چیزی نزدیک به کامل در آغوش ساندرز دستور کار مترقی. در عین حال ترقی خواهان در حزب می گویند که این تلاش به تنهایی ساکت خشم در سمت چپ و تشویق بسیاری از فعالان پیشرو به نگه داشتن آتش خود را—حداقل تا بعد از انتخابات.

“شما در راه است که کلینتون تیم درمان بسیاری از برنی هواداران وجود نداشت و توسعه آن بود: “ما به شما ضرب و شتم, خفه شو و در خط” می گوید: “عبد El-Sayed, یک ساندرز قائم مقام که زد برای فرماندار میشیگان در سال 2018 است. “وجود واقعی فروتنی به بایدن در اردوگاه گفت:” اجازه بدهید ایده ها از هر دو اردوگاه و دموکراتیک ما پلت فرم بهتر است.'”

بسیاری از توصیه ها تقسیم تفاوت بین ساندرز’ مواضع و بایدن را در حالی که اجتناب از مترقی buzzwords مانند “مدیکر برای همه” و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” تبدیل شده اند که فعال شعار. برای مثال آب و هوا, نیروی کار, همکاری-ریاست سابق وزیر خارجه و نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز توصیه می شود ایجاد یک آب و هوا سپاه به استخدام کارگران جوان برای حفظ اراضی عمومی و ارائه انرژی پاک و مجموعه ای بلند پروازانه اهداف جدید برای دستیابی به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای. آن را ایجاد یک محیط زیست عدالت صندوق برای سرمایه گذاری در جوامع کم درآمد از رنگ صدمه توسط میراث آلودگی است. اما آن را متوقف کوتاه خواستار سبز معامله جدید است. و فقط یک روز پس از توصیه هایی منتشر شد بایدن گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی در پنسیلوانیا که “fracking نمی شود در خرد کردن بلوک.”

در ضمن مراقبت از سلامت نیروی کار توصیه می شود یک تقویت عمومی گزینه ای است که به طور خودکار ثبت نام آمریکایی های کم درآمد و پیشنهاد دادن مدیکر توانایی مذاکره هزینه های مواد مخدر برای همه آمریکایی ها اما متوقف کوتاه از تماس برای مدیکر برای همه است. آموزش و پرورش نیروی کار توصیه می شود رایگان pre-K برای همه سه و چهار ساله به عنوان به خوبی به عنوان کمک درسی رایگان, عمومی, کالج برای خانواده های ساخت کمتر از $125,000 یک سال است. اما آن را نمی رفتن تا آنجا که ساندرز’ برنامه جهانی برای مهد کودک و یا دانشگاه آزاد.

“ما نمی قادر به طرزی جادویی تبدیل جو بایدن به برنی ساندرز می گوید:” Analilia الله مهاجرانی ملی سابق مدیر سیاسی برای ساندرز کمپین کمک کرد که نظارت بر این ، “اما در مسائل متعدد است که عمیقا تاثیر طبقه کارگر مردم در سراسر این کشور وجود دارد ،

چهار ترقی خواهان که به شرکت در نیروی کار فرآیند سرسخت ساندرز هواداران گفت: آنها آمدند دور تحت تاثیر قرار با بایدن کمپین و بیشتر متعهد به کمک به او برنده است. چندین گفت: آنها شگفت زده برای پیدا کردن زمینه های مشترک با تاسیس بیش از ارقام بایدن بال از نیروهای وظیفه.

“من واقعا تشویق چگونه روشن آنها مورد حمایت خود می گوید:” Varshini Prakash یک رهبر طلوع جنبش و یکی از ساندرز انتصاب به محیط زیست نیروی کار گفت: از بایدن محیط زیست ایران ، “من انتظار نیست که چگونه بسیاری از بایدن نیروی کار اعضا خواهد بود همچنین مشابه در یک صفحه.”

“با وجود همه اعتیاد به مواد مخدره ما نیست دور از هم در تمام زمانی که آن را واقعا پایین آمد به قرار دادن با هم یک محیط زیست خوب برنامه” پژواک تشکر. همین McEachin یکی از بایدن را منصوب به آب و نیروی کار.

تفاوت Prakash گفت: عمدتا در مقیاس و جزئیات: او می خواست به نیروی کار برای قرار دادن سخت تر اعداد بر تعداد آب و هوا شغل آن را ایجاد کنید و یا مقدار آن را سرمایه گذاری و او می خواست جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای جلوگیری از سوزاندن سوخت های فسیلی است. Prakash گفت که او نیز heartened توسط شخصی توسعه بسیاری از بایدن تیم آب و هوا انتصاب. او گفت که کری یک نقطه مطمئن شوید که او احساس گنجانده شده است و حتی او را به نام بخش خصوصی به مطمئن شوید که او احساس او شنیده می شود.

بالا ساندرز متحدان گویند وظیفه نیروهای راه های هوشمند شامل مترقی رهبران هنوز پرستاری خشم از ساندرز ” از دست دادن. “من نه از طرفداران این معاونت در دستور کار است اما این یک حرکت هوشمند توسط او به یک دست باز و نا امید زمانی که مردم مخالف می گوید:” یکی از عالی رتبه سابق کارمند در ساندرز’ 2020 مبارزات انتخاباتی. “آن را خلع سلاح در مقایسه با آنچه که ما با آن مواجه هستند در ’16.”

هنوز ساندرز مشاور می گوید: اگر بایدن انتخاب شده است و از آن زمان برای تصمیم گیری در پرسنل و اولویت “این رفتن به یک ماجراجویی.” و یا به عنوان Prakash آن قرار می دهد: “روز بعد از او انتخاب شده است و بعد ما را حتی سخت تر در مورد آنچه ما می خواهیم آنها را به انجام.”

—با گزارش Lissandra ویلا

نوشتن به شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de