چگونه فرانسه در بر داشت خود را در وسط یک coronavirus فاجعه

امانوئل پاکسازی افتتاح شد سفر رسمی خود را به ایتالیا, در فوریه. 26 با دو گونه بوسه برای نخست وزیر جوزپه کرد. سپس او برای 20 دقیقه دور از قیاس در خیابان های ناپل, حتی اگر, ایتالیایی, شیوع کروناویروس در حال حاضر خبر بزرگ وجود دارد.

در پاریس در مارس 9, روز همسایه ایتالیا قفل شده بود, پایین, پاکسازی رفت و قدم زدن با همسرش در شانزه لیزه گفتن مشتریان رستوران او می خواست به “ارسال پیام از اعتماد به نفس به اقتصاد است.”

در نگاهی به گذشته آن را مانند یک ایده عالی. فرانسه در حال حاضر در میان بدترین نمایشی کشور در دست زدن به شیوع.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و برتر جوزپه کونته آمد و در تماس نزدیک دو بار در طول نشست خود را در ناپل در اواخر ماه فوریه زمانی که coronavirus همه گیر شد اتفاق می افتند. پاکسازی نیز سوار بر یک از دور دست تکان دادن در خیابانهای شهر. (آسوشیتد پرس)

“در فرانسه رئیس جمهور فرانسه است که مانند یک پادشاه. او یک جمهوری خواه پادشاه می گوید:” متیو Magnaudeix یکی از فرانسه را بالا تحقیقی روزنامه نگاران. “این بسیار روشن آنها نمی درک چقدر مهم این وضعیت شد. این یک شکست کل سیستم. این یک شکست از قدرت اجرایی و به خصوص رئیس جمهور.”

گاهی اوقات رئیس جمهور به چالش کشیده شد. در فوریه. 28 مراجعه به یک بیمارستان او مواجه شد با یک دکتر در مورد چگونگی بیمارستان های دولتی به طور موثر به آتش مانند معروف نوتردام کلیسای جامع و مورد نیاز خود را به توجه فوری.

پاکسازی عقب رانده و گفت: “خوب, بنابراین من می توانید تعداد شما؟” دکتر به سرعت پاسخ داد: “اوه, بله, شما می توانید روی من حساب, اما در مقابل هنوز هم نیاز به اثبات رسیده است.”

قبل از اینکه طولانی, فرانسه درگیر در یک مقیاس کامل هیت بحران با بسیاری از موارد COVID-19 که بیمارستان ها و برخی از سالمندان مراقبت از خانه غرق شد با بیماران. (مارتین اداره/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

وجود دارد مقدار زیادی از خشم کارگردانی در دولت فرانسه در حال حاضر Magnaudeix می گوید.

“ما در واقع از دست دو ماه یا سه ماه و سه بسیار مهم, ماه, که در آن ما می تواند کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر از گرفتن بزرگتر و بزرگتر در فرانسه,” او گفت:. “بعد از همه که بیش از, دولت باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده ایم یا نه انجام می شود.”

این همه دولت گسل. در مارس 12, پاکسازی در نهایت رفت و در تلویزیون به او اعلام شد بسته شدن مدارس و تماس جسمی فاصله از آنجا که فرانسه در حال حاضر در جنگ با COVID-19.

روز بعد با آب گرفتگی به پاریس تراس و حیاط برای لذت بردن از آفتاب با دوستان و بستگان خود را. بسیاری از مردم به نظر می رسید بدون توجه به این احتمال که فرانسه می تواند به اشتراک گذاری ایتالیا وحشتناک سرنوشت.

متیو Magnaudeix یک روزنامه نگار با انتشار آنلاین Mediapart می گوید فرانسه در پاسخ به این بیماری همه گیر است که ‘یک شکست کل سیستم.’ (متیو Magnaudeix)

“ما تا به حال به عنوان مثال در ووهان در زیر چشم ما و پس از آن ما تا به حال به عنوان مثال در ایتالیا زیر چشمان ما” می گوید: دکتر کاترین هیل برجسته فرانسوی اپیدمیولوژی.

“به جای تفکر است که کسانی که نمونه مردم فقط برای بهترین امید و صحبت در مورد آنها ایتالیایی سناریو به عنوان اگر آن را یک وسترن فیلم های ساخته شده توسط ایتالیایی ها و یا چیزی عجیب و غریب. این مسخره! همان علل تمایل به عواقب است.”

واحد مراقبت های ویژه تحت الشعاع

اریک Maury یک مراقبت های ویژه پزشک در Hôpital Saint-Antoine در پاریس وجود دارد گفت: بیش از هزاران مراقبت های ویژه بیماران در فرانسه از آن سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند. (اریک Maury)

مطمئن شوید به اندازه کافی عواقب وارد شده اند. یک موج جزر و مدی از COVID-19 بيمار است و قریب به اتفاق در فرانسه بیمارستان.

مراقبت های ویژه دکتر اریک Maury برآورد وجود دارد از 5000 تخت ICU در فرانسه.

“در واقع وجود دارد بیش از 7000 بیماران نیاز به ICU بنابراین ما در واقع بیشتر بیماران از فرانسه می تواند درمان در ICU, تخت,” او گفت:.

روز یکشنبه تلفات صدر 14,000.

فرانسه در پاسخ به این کمبود با شگفت انگیز بسیج با سرعت بالا قطار و هواپیما به حرکت بيمار از اشباع بیمارستان در پاریس و بخش شرقی کشور به کمتر شلوغ بیمارستان ها در مناطق دیگر و حتی کشورهای دیگر است.

“آنها فرستاده بیماران به آلمان به سوئیس به لوکزامبورگ به دلیل [سیستم] غرق شد,” Maury گفت. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران به مراقبت از وجود دارد و نه بیشتر ICU, تخت, بدون هواکش.”

این مقایسه به کشورهای دیگر هستند شگفت آور است. در حالی که فرانسه مشهور است به یکی از بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان همسایه آلمان انجام شده پنج برابر سرانه تعداد COVID-19 انجام شد. در حال حاضر فرانسه شش برابر سرانه تعداد از مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

یک زن حامل برخی از خرید خانه در مارسی در جنوب فرانسه فقط در سراسر کشور پس از حبس اقدامات آمد به اثر در 17 مارس است. (AP Photo/دانیل کول)

فرانسه ادعا می کند به طرز مشکوکی پایین تعداد موارد تایید شده اما اپیدیولوژی مانند تپه آن را باور ندارد.

“من تخمین می زنند این است که شما باید به ضرب و ارقام منتشر شده توسط چیزی مانند 50 بنابراین یک شکاف عظیم” او گفت:.

سازمان دیده بان | COVID-19 فاجعه در فرانسه:

این اطمینان بیش از حد نشان داده شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به عنوان همسایه ایتالیا رفت و به مستند شامل COVID-19 شد و به دنبال آن عدم توجه به فاصله فیزیکی توصیه و منجر به کشنده ترین شیوع در جهان است. 6:05

وجود دارد یک رسوایی در فرانسه هنگامی که معلوم شد که بسیار مورد بحث ذخایر از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی به مراتب کوچکتر از وعده داده شده. پاکسازی تور یک ماسک خط تولید و بیشتر وعده داده شده بودند در راه است.

مراقبت های ویژه پزشکان مانند Maury وجود دارد که می گویند هیچ نشانه ای از امداد رسانی نشده است.

“آنچه من به دولت این است که اگر هیچ حفاظت از ما در حال رفتن به مراقبت از بیماران,” او گفت:. “این ممکن نیست به انجام این کار است.”

به حالت عادی بازگشت ؟

حتی به عنوان فرانسه در پرواز است بیماران به کشورهای دیگر دولت اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به حالت عادی.

کارشناسان مانند تپه شک که ممکن است بدون یک افزایش بزرگ در تست.

“نیمی از آلودگی ناشی از افراد که نمی دانند آنها عفونی,” او گفت:. “وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در فرانسه که مثبت هستند در حال حاضر. چگونه می توانم به شما آزادی قرنطینه? شما واقعا باید برای شروع تست انبوه به مرتب کردن افرادی که مسری هستند و آنها را کنار گذاشته است.”

و مانند کانادا و فرانسه تکان دهنده ای نسبت بالایی از مرگ و میر در خانه های سالمندان.

یک مرد اجرا می شود در جلوخان از کلیسای Sacre-Coeur در بالای تپه Montmartre در طول یک سلول در سراسر کشور برای مقابله با کروناویروس جدید. (AP Photo/Thibault کامو)

آن چیزی است که پاکسازی به نظر نمی رسد برای دیدن آینده در مارس 6, زمانی که او پیوست میز شام در پاریس سالمندان اقامت و نمی توجه به فاصله فیزیکی.

امروز تعدادی از سالمندان که فوت کرده اند از COVID-19 در فرانسه است که تقریبا 5,000. مرگ در خانه سالمندان هستند شاید تکان دهنده ترین عنصر فرانسه از آنجا coronavirus رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>