چگونه دموکرات منفجر #MeToo

این #MeToo جنبش به ارمغان آورده است به نور آرام اپیدمی آزار و اذیت جنسی و تجاوز رفتن نسل. فیلم مقتدر, معروف, مشاهیر و سیاستمداران دیده می شود فرصت های شغلی خود را در شعله های آتش پس از معتبر اتهام سوء رفتار جنسی. از آن شده است دردناک و طولانی سر رسیده حساب و شاید سپیده فقط سن.

در حال حاضر دموکرات ها را به یک سوراخ در جنبش با نامزدی احتمالی خود را از معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور. بایدن چهره معتبر اتهام جدی تجاوز جنسی اما دموکرات ها در حال شخم جلوتر بدون در نظر گرفتن. اگر او در واقع نامزد مقدار زیادی از کار #MeToo خواهد بود بازگشت.

بیایید بررسی نماید. الکساندرا تارا Reade بود بایدن کارمند در دفتر خود در 1990s و او به عنوان دقیق در کتی Halper پادکست در سال 1993 او می گوید بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار او را بوسید و نفوذ او را با انگشتان دست خود را در برابر او را — که به جرم تجاوز به عنف. هیچ کس دیگری شاهد حادثه و او می گوید: او مجبور شد از بایدن را چند ماه بعد.

در 2019, Reade گفت: کالیفرنیا روزنامه اتحادیه که بایدن به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او در چندین مناسبت های مختلف دیگران تا به حال شاهد بوده اما ذکر این تجاوز است. او بعدها گفت که رهگیری‘s رایان شوم که او در سمت چپ این بخش را به دلیل عدم اثبات. اما Reade را به کمک حقوقی غیر انتفاعی زمان است تا در ماه ژانویه این سال و به آنها گفت که این داستان تنها برای آنها به نوبه خود او را ظاهرا به دلیل بایدن بود که یک کاندیدای ریاست جمهوری. او همچنین گفت: گریم که او گفته بود مادرش او را برادر و دوست و کل داستان در زمان. گریم صحبت با دوست و برادر که تایید کرد که Reade به آنها گفت در سال 1993 و در حالی که مادر او را پس از درگذشت Reade گفت گریم که مادر او تا به حال به نام لری کینگ در سی ان ان نشان می دهد به درخواست برای مشاوره در مورد این حادثه. مطمئن شوید به اندازه کافی چند نفر بعد از حفر یک ماه اوت سال 1993 قسمت از نشان می دهد که در آن یک زن از سن لوئیس اوبیسپو (یک شهر کوچک که در آن Reade مادر زندگی می کردند) نامیده می شود. “من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن؟” “دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.” Reade تایید آن بود که او را مادر صدا در تماس است.

سپس در روز دوشنبه دو بیشتر زنان در رفت و رکورد به پشتیبانی Reade حساب. لورن سانچز که مشغول به کار با Reade در ایالت کالیفرنیا در مجلس سنا گفت: کسب و کار خودی‘s غنی McHugh که Reade به او گفت که در اواسط 1990s که او تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط سابق سی و حال از کار اخراج شده است زمانی که او شکایت کرده است. Reade سابق همسایه فیلم آموزش LaCasse (یک بایدن حامی راه) می گوید: Reade گفت: او در مورد اتهام تجاوز به عنف در جزئیات در مورد همان زمان. “من به یاد داشته باشید او گفت: در اینجا بود که این فرد که او مشغول به کار بود و او بت او” LaCasse گفت: McHugh. “و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار. و او قرار داده و دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را داخل کند.”

همه این باعث می شود برای یک مورد قوی است که Reade را ندارد تا داستان به سادگی به نزول بایدن انتخاباتی — و چرا خواهد او را تا ؟ (یک مطالعه نشان داد که غلط تجاوز جنسی اتهامات بسیار نادر و در حدود 2 تا 10 درصد از ادعا.) در حالی که حساب های او به مطبوعات تغییر کرده است که بسیار شایع در میان #MeToo داستان. قربانیان اغلب در تلاش برای آمدن به جلو در همه از شرم و یا ترس از واکنش و یا که نمی توان آنها را باور. اغلب قربانیان همچنان روابط خود را با مهاجمان و یا حتی شروع جدید به دلیل دستکاری های احساسی و یا اقتصادی اروپاست. در واقع یک زن است که می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, groped او در 1990s بعد مورخ او را برای چند ماه به امید او می تواند زمین او یک کار خوب. Reade خودش گفت: او نمی آمد به جلو در اوایل تا حدودی به دلیل مصیبت شده اند وحشتناک برای دختر جوان.

بعلاوه بایدن در حال حاضر شناخته شده به سابقه بودن وحشت زده در اطراف زنان — دست زدن به موهای خود و شانه, تکیه بیش از حد نزدیک به مشخصه-ناراحت کننده دختران و زنان طوری در اغلب در مکان عمومی, با دوربین های نورد. سیاستمدار لوسی فلرس نوشت: در سال 2014 است که زمانی که او نامزد حزب دموکرات برای نوادا معاون فرماندار در یک رویداد بایدن بوی موهایش را کاشته و “بزرگ آهسته بوسه در پشت سر من.” او میگردند: “من نمی توانستم حرکت می کند و من نمی تواند هر چیزی می گویند. من می خواستم چیزی بیش از به بایدن دور از من.”

در کوتاه مدت به عنوان ناتان رابینسون استدلال می کند در امور جاریدر حالی که این اتهام می تواند هرگز ثابت است و معتبر. همانطور که من نوشت: در ماه مارس 2019 بایدن “اتحاد #MeToo نوشته شده بیش از همه به او.”

در حال حاضر یکی می تواند استدلال که Reade است که به احتمال زیاد گفتن حقیقت اما بایدن هنوز هم ارزش نامزدی. یکی می گویند مثلا که پلت فرم خود را خیلی خوب است که دموکرات ها را به سادگی باید به دنبال راه های دیگر این زمان. اما به قول جورج اورول است که نوع استدلال است که “بیش از حد دردناک برای بسیاری از افراد به صورت” — و آن را دموکرات ها شبیه سرسام آور منافقان داده شده که چگونه آنها را پیچیده خود را در گوشته #MeToo.

در عوض دموکراتیک پارتیزان آیا تا کنون سعی به از بین بردن خود را ناهماهنگی شناختی با شک و تردید در داستان و یا حمله به Reade. در نیویورک تایمزمیشل گلدبرگ استدلال کرد که در حالی که این اتهام نمی تواند برکنار از دست Reade را ستایش از ولادیمیر پوتین و تغییر داستان نیز شک و تردید در داستان او. جوآن والش آمد و به همان نتیجه گیری در این کشور: “او اتهام علیه بایدن نمی شوی به بررسی دقیق.” بن کوهن روزانه گفتگوی بورسی رفت و بیشتر در امتداد خطوط همان, گفت اتهام شد “سقوط از هم جدا” بود و او تقریبا قطعا دروغ است. (به طور عادلانه در تمام این مقاله نوشته شده بود قبل از آخرین همخوانی داستان بیرون آمد و در زمان نوشتن گلدبرگ حداقل ابراز نارضایتی کرده اخبار است.)

این وضعیت بسیار شبیه به یکی از جمهوری خواهان به عهده گرفت در پاسخ به اتهامات علیه, پس از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در سال 2018 است. آنها با حمله به تمامیت مدعی کریستین Blasey فورد nitpicked داستان و رد آن را تا به حال اتفاق افتاده است. آن را شرم آور یک قسمت. اما شایان ذکر است که آنچه بایدن است, متهم است, اگر هر چیزی حتی بدتر از Kavanaugh داستان. Kavanaugh 17 سال داشت هنگامی که او گفته parejo پایین دوخته فورد و سعی کردم به لباس خود را خاموش. در حالی که افتضاح افراد زیر سن قانونی به طور کلی در قبال عادی دادستان زیرا آنها به طور کامل مسئول بزرگسالان است. بایدن در مقابل یک هوشیار بسیار قدرتمند 50 ساله, ایالات متحده سناتور هنگامی که او گفته و مرتکب جرم خود — و بر خلاف Kavanaugh او متهم است که در واقع تجاوز به Reade.

این استراتژی موثر از #MeToo است برای ایجاد یک هنجار اجتماعی در سراسر سوء رفتار جنسی. از آنجا که سیستم عدالت کیفری است بنابراین بدیهی است که موفق به جلوگیری از سوء استفاده های اجتماعی تحریم می تواند تا شل. افشای و مجازات قدرتمند افرادی که بهره برداری از موقعیت خود را به آزار و اذیت و حمله به دیگران ممکن است دیگر نخبگان فکر می کنم دو بار.

این پیشرفت خواهد بود به شدت تضعیف اگر دموکرات ها را انتخاب کنید و به دنبال گذشته بایدن این اتهامات به دلایل سیاسی. جمهوری خواهان در حال حاضر اساسا اخراج تجاوز جنسی اتهامات علیه خود را co-پارتیزان را از دست; اگر دموکرات ها همین کار را برای رهبر حزب خود آن را به انجام یک معامله بزرگ به حرکت ما را به قبل از#MeToo گذشته هنگامی که بیش از حد بسیاری از مردم نگاه راه دیگر در نقض حقوق بشر متعهد توسط سیاستمداران قدرتمند. یکی نمی تواند ایجاد گسترده سیاسی هنجار در برابر سوء رفتار جنسی اگر این موضوع تبدیل به یک حزبی فوتبال برای هر دو طرف.

چه تر است, این داستان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سلاح در انتخابات عمومی — یا به اخراج و حتی بیشتر متعدد اتهامات علیه خود و یا برای حمله به بایدن به عنوان درنده و یا هر دو. آن را با عنوان جرم جنایی غیر مسئولانه از بایدن اصلی مخالفان برای حمله به او با شور و نشاط در این موضوع است.

اما آن را خیلی دیر نیست. هر چند همه مخالفان خود را کاهش یافته است بایدن هنوز به طور رسمی نامزد شده است. او هنوز هم می تواند رها کردن برای خوب و ترتیب برای کسی که دیگری را به خود نمایندگان. یا دموکراتیک ایجاد می bull پیش با یک آسیب دیده و نالایق نامزد که حریف را gleefully بهره برداری خود را بی شرمانه نفاق و به طور چشمگیری مجموعه فمینیستی باعث می شود آنها ادعا می کنند به این باور. آن را به آنها.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>