به عنوان coronavirus موارد در چین همچنان رو به افزایش این کشور به رهبری در حال آمدن است تحت بررسی برای پاسخ خود را. مقامات متهم شده اند پوشش شیوع هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده است.

چین بالا حاکم بر بدن دفتر سیاسی کمیته ایستاده بود و غیر منتظره ای خود-انتقادی در روز سه شنبه پس از نشست ویژه پرداختن به شیوع کروناویروس.

“وقوع یک آزمون مهم چین سیستم و ظرفیت برای راهبری و ما باید در مجموع تجربه و قرعه کشی یک درس از آن” خواندن بیانیه ای از جلسه پخش از تلویزیون دولتی.

این کمیته به ریاست رئیس جمهور چین همچنین با انتقاد از “کمبود” در این کشور بهداشت و درمان و مدیریت بحران سیستم.

این اظهارات نادر پذیرش گناه از چین حزب کمونیست است که شناخته شده تر برای پوشش یو پی اس از خلوص و صداقت.

به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت و مرگ و میر افزایش روزانه, چین رهبری و سیستم رو یک آزمون بزرگ است. همچنین شواهدی وجود دارد که پکن شده است به صورت شفاف در شیوع ویروس به عنوان آن می خواهد مردم را به این باور.

بیشتر بخوانید: ووهان طبیب: ‘بسیاری از عفونت ها از آمار رسمی نشان می دهد’

مقامات در مقابل واقعیت

زونگ اتباع یک دکتر که به افشای دولت چین را پوشش تا از شیوع سارس در سال 2003 بود که به تازگی ساخته شده سر از تحقیقاتی ویژه پنل کمک ملی کمیسیون بهداشت در مقابله با جریان شیوع کروناویروس.

هفته گذشته زونگ گروه صادر خوش بینانه پیش بینی: موارد coronavirus خواهد اوج “در عرض یک هفته” و سپس شروع به فروکش.

روشن شده است که زونگ را پیش بینی نادرست بود. به عنوان چهار شنبه, فوریه 5 تعداد موارد بیش از 24,000 و در حال افزایش است. تعداد مرگ و میر نزدیک به 500 بسیاری از آنها در مرکز چین است.

و وجود دارد به طور بالقوه دهها هزار نفر مشکوک به عفونت است که تشخیص داده شده اند و در چین با توجه به این سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان.

Coronavirus سرپوش گذاشتن ؟

Coronavirus شیوع تست کیش شخصیت ساخته شده در اطراف رئیس جمهور یازدهم که بر اساس آن حزب زیردستان با احتیاط عبور از اخبار بد بر روی مافوق.

هفته گذشته شهردار ووهان ژو Xianwang گفت: رسانه ای که از شهرستان به مدیریت بحران بود “نشده است به اندازه کافی خوب” و اضافه کرد که اطلاع رسانی عمومی در مورد اول coronavirus موارد تا به حال به تاخیر افتاده است برای هفته ها با توجه به “مقررات دولت.” به خواندن بین خطوط: ژو نیاز به اجازه از پکن است.

بیشتر بخوانید: آلمان: ‘ناقص’ coronavirus مطالعه گسترش اطلاعات غلط

گزارش های جدید نیز به نور آمده در مورد چگونه دولت های محلی در هوبئی استان سعی در سرپوش گذاشتن بر شیوع در ماه دسامبر.

یک مثال که به تازگی ظاهر درگیر یک دکتر در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران خود در رسانه های اجتماعی در ماه دسامبر در مورد مرموز سارس-مانند ویروس است که او از دیدن در بیماران است.

پس از آنکه مقامات در ووهان تا پیام های خود را به او و همکارانش هشدار داده بودند برای جلوگیری از “پخش شایعات” شد و به طور موقت بازداشت شده اند.

چند هفته بعد از آن گزارش شد که دکتر که سعی کردم به صدا هشدار دهنده بوده و شما با coronavirus.

و یک مطالعه اخیر بودجه توسط چین وزارت علوم در انتقال از coronavirus منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که “انسان به انسان انتقال رخ داده بود در میان تماس نزدیک” به عنوان اوایل به عنوان اواسط دسامبر 2019.

اما در مراحل اولیه شیوع کمی وجود دارد اطلاعات در مورد ویروس و هیچ احتیاطی هشدار مشترک با چینی ها ، سال جدید قمری آماده سازی ادامه داد و خطرناک بسیار مسری ویروس شروع به گسترش کرد.

بیشتر بخوانید: Coronavirus? چگونه برای گفتن نیست سرماخوردگی یا آنفولانزا

یک ناراضی عمومی

در حال حاضر که گرانش از شیوع کروناویروس روشن تبدیل شده است بسیاری از چینی ها به ویژه نسل جوان هستند و بی سر و صدا در انتقاد از کشور در داخل حکومت استبدادی تحت ریاست جمهوری یازدهم.

“من 100% مطمئن است که حزب کمونیست کادر نیست گزارش اخبار از شیوع ویروس به دلیل آن را خراب کرده اند شانس خود را از بودن ترویج” گفت: یک مرد جوان در یک کافه در پکن.

“افرادی مانند من که فقط می خواهید بهترین ها را برای کشور ما نمی تواند آشکارا صحبت کنه. یک روز ما شروع به پرسیدن چرا ما نمی تواند دسترسی به اطلاعات سانسور آنلاین است.”

Google, Facebook و رسانه های بین المللی که در حال حاضر در چین مسدود شد همه آزادانه در دسترس از 10 سال پیش. اطلاعات در مورد شیوع است که تنها در چین در دسترس از طریق غیر قانونی VPN, نرم افزار, که همچنین می تواند تعطیل در اختیار مقامات.

ادامه مطلب: نظر: رها کردن تاج-نژاد پرستی در برابر مردم چین

مشکل در پشت “فایروال بزرگ’

چینی بازرسان بازی عصبی موش و گربه بازی با کاربران در پشت “فایروال بزرگ.” برای مثال منفی تفسیر تحت یک کمیته بهداشت و درمان زندگی می کنند جریان خواهد بود به سرعت پاک شده است.

با وجود پکن تلاش برای کنترل این روایت بسیاری از مردم اظهار نظر در رسانه های اجتماعی چینی است که آنها اعتماد ندارند اطلاعات در coronavirus آمدن از مقامات و متهم به مقامات بی پاسخ.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus می تواند تقویت چین

برای مثال فرماندار هوبئی استان جلب کرد موجی از انتقادات در رسانه های اجتماعی چینی برای fudging تعداد محافظ ماسک صورت در یک کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: یک روزنامه نگار که 10.8 میلیارد ماسک تولید شده بود.

پس از او تحویل داده شد یک ورق آمار او اصلاح خود است که تعداد واقعی بود 1.8 میلیارد دلار است. چند دقیقه بعد او مجبور به اعتراف است که تعداد صحیح از ماسک بود و در واقع تنها 1.8 میلیون.

“این جای تعجب نیست که این ویروس قادر به پخش با چنین نیروی” اظهار نظر یک کاربر در چین نسخه از توییتر و Weibo.

رئیس جمهور یازدهم است به نام “قوی تر هدایت افکار عمومی” در چین است. و بزرگتر بحران بیشتر مقامات را امتحان کنید و کنترل پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de