چگونه برنی ساندرز است که کار را به نفع خود بیش از سیاه و رای دهندگان

نینا ترنر است که نشستن در یک اتاق پشت یک برنی ساندرز زمینه دفتر آشغال با کمپین ادبیات و کوکی ها. آن روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه و سابق ایالت اوهایو سناتور تازه کردن یک ساعت و نیم رانندگی از طریق قلب از دولت است. وجود دارد با صدای بلند گروهی از حامیان خارج از انتظار برای شنیدن ترنر را در مورد انقلاب به او معرفی Sanders 2020 دموکراتیک اولیه frontrunner.

اگر شما به دنبال Sanders, شما می دانید که ترنر یکی از کمپین ملی شرکت, صندلی, یک ستاره در حرکت است. او به طور مداوم خواسته برای selfies. جمعیت فریاد که آنها او را دوست دارم (و او آنها را دوست دارد بیش از حد!). او یک استعداد برای وضعیتی وخیم در مخاطبان بدون در نظر گرفتن که در آن او است. و او نقش مهمی در سازماندهی مبارزات انتخاباتی تلاش در کارولینای جنوبی که در سال 2016 ساندرز خرد کردم هیلاری کلینتون به خصوص در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی که اکثریت رای دهندگان دموکرات در اینجا.

“تفاوت اصلی بین زمان گذشته و این زمان است که زمان” ترنر به من می گوید. “من می توانم 100% تضمین ما می رویم به انجام این کار بسیار بهتر از در سال 2016 و من معتقدم که ما باید یک شات برای برنده شدن در این دولت است.”

پس از برنده بیشترین آرا در سه متحده نظرسنجی ها نشان می دهد که ساندرز است که به احتمال زیاد به از دست دادن در اینجا به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. اما ساندرز اردوگاه سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی است. سناتور دهکدهای زیادی را صرف این هفته مبارزات اینجا به امید یک نمایش قدرت در کارولینای جنوبی است که خود را سیاسی ریتم کمک خواهد کرد را که مورد ساندرز به خوبی می تواند در هر نقطه و به خصوص زمانی که خیلی از این پرونده علیه او مبتنی بر این درک است که کسی به سمت چپ به عنوان او نمی تواند ساخت متنوع ائتلاف مورد نیاز را به نفع خود.

زمانی که سندرز اولین بار بود برای ریاست جمهوری در سال 2016 او انتقاد نمی دانستند که چگونه برای اتصال با رای دهندگان و تلاش برای غلبه بر مزیت کلینتون تا به حال با به رسمیت شناختن نام. او قطع شد و توسط Black Lives Matter معترضان (هر چند خود را عملیاتی مانند ترنر توجه داشته باشید که همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری قطع شد توسط جنبش). در کارولینای جنوبی او را از دست داده به کلینتون با 47 امتیاز. خروج نظرسنجی نشان داد که او موفق به کسب تنها 14 درصد از آرا در دولت یک نتیجه است که آهسته حرکت او تا به حال بیرون آمدن از آیووا و نیوهمپشایر. او در نهایت اعتراف کرد که مبارزات انتخاباتی خود را به حال شده است “بیش از حد سفید است.”

این چرخه وضعیت متفاوت است. ساندرز متعهد به ساخت “چند نژادی, multigenerational جنبش است.” او متنوع خود را در کمپین ملی کارکنان ملاقات با زندگی توجه نمایندگان آغاز کرده است در یک کمپین نوسان از طریق جنوب به رهبری مردم فقیر فعالان کمپین و اولویت بندی HBCU را در مبارزات دانشجویی سازماندهی تلاش.

این همه کمک کرده ساندرز افزایش حمایت در میان رای دهندگان سیاه چه اندازه از سود خود را باقی می ماند یک سوال باز است. نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز است معلق در هوا در حدود 20% در کارولینای جنوبی, اما او هنوز هم نشدم بایدن در میان رای دهندگان سیاه. اخیر Monmouth University نظرسنجی به حال بایدن در 45 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار در دولت و ساندرز در 13 ٪ در یک زمینه بسیار بزرگتر از 2016. در نوادا یکی از ورودی های نظرسنجی ها نشان داد او تا به حال موفق به کسب 28 درصد از رای دهندگان.

پیشرفت آمده است در پی حضور مداوم در دولت است. ترنر گفت: ساندرز ساخته شده است که حداقل 16 سفرهای خود را شمارش نیست قوی حضور قائم مقام. “شما می توانید مانند چهارگانه است که برای من,” او می گوید.

ترنر شده است یکی از ساندرز’ برجسته ترین ملی عملیاتی و یک مشاور مورد اعتماد. چرا که او را, او نیز قادر به کمک به پر کردن شکاف بین ساندرز و رای دهندگان که او را رد کرد در سال 2016. در گفتگوی ما او قرار داده شده و تاکید بر داشتن معتبر مردم در این زمین ساخت در مورد او. برخی از این او را قادر به انجام کار خودش را مانند یک op-ed که به نظر می رسد تحت byline ماه گذشته با این استدلال که بایدن به حال “خیانت” سیاه و رای دهندگان.

سال گذشته در آغاز مبارزات انتخاباتی قرار دادن تبلیغات در رادیو و روزنامه و رسانه ها که مخاطبان عمدتا سیاه و سفید برای ترویج کمپین حوادث. ساندرز’ تمایل به دیدار با مردم آنها هستند که در آن برخی از تجارت های بزرگ و تظاهرات برای صمیمی تر حوادث متوجه شده توسط مردم محلی. “شما می توانید ببینید یک تلاش هماهنگ و من فکر می کنم که این یکی از دلایلی است که او شده است قادر به قرار دادن فشار در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در کارولینای جنوبی می گوید:” کارولینای جنوبی حزب دموکرات صندلی Trav رابرتسون. “به نظر می رسد ساندرز کمپین تا به حال توانایی نه تنها یاد بگیرند که از سال 2016 است اما اقتباس شده و آنها را اجرا کرده ایم این تغییرات است. من فکر می کنم آن را با بهره گیری او بسیار است.”

در حوادث در کارولینای جنوبی این هفته ساندرز است درنگ در مورد مسائل مانند عدالت کیفری اصلاحات. “ما نمی خواهیم به زندگی در یک کشور است که بیشتر مردم در زندان بیش از هر کشور دیگری در روی زمین است. بیش از 2 میلیون نفر در زندان نامتناسب آفریقایی آمریکایی لاتین و بومیان آمریکا” ساندرز گفت: در یک رالی پنج شنبه شب در Wofford کالج در دانمارک. “همین دلیل است که ما در حال رفتن به سرمایه گذاری در افراد جوان در مشاغل در آموزش و پرورش است. نه بیشتر زندان و حبس. این هزینه پول بیشتر برای نگه داشتن کسی در اینجا در زندان نسبت به ارسال آنها به دانشگاه کارولینای جنوبی است. من می خواهم به جای ارسال آنها به دانشگاه از نگه داشتن آنها در زندان است.”

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

دزیره گلد اسمیت 34 ساله از سنکا با اشاره به نظر به عنوان مثال از ساندرز با تمرکز بر روی یک موضوع که همه نامزدها خواهد بود. “من فکر می کنم او ساخته شده یک تغییر” زرگر که پشتیبانی ساندرز در سال 2016 اولیه می گوید: پس از ساندرز رویداد. یکی دیگر از رای دهندگان Daquane جانسون در Wofford اشاره به ساندرز’ تاریخچه از اعتراض در حقوق مدنی جنبش به عنوان یک دلیل او دوست داشت او را.

البته هیچ رای گیری جمعیتی یکپارچه. مانوئل کشیش, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پیش بینی ساندرز را انجام دهد بهتر است با جوان, سیاه رای دهندگان در ایالات مانند کالیفرنیا از او در کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان تمایل به اطلاعات بیشتر محافظه کار در مقایسه با. “این خانه آن را محافظه کارانه تر آن را بیشتر کلیسا رفتن آن می آید از یک حقوق مدنی سنت است که بخشی از جنوب و آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به فکر می کنم در مورد رفتن با یک سنتی نامزد” کشیش می گوید.

آن را نیز یک اشتباه استدلال Briahna شادی خاکستری ساندرز کمپین ملی دبیر مطبوعاتی به فرض که یک رای گیری جمعیتی مانند سیاه و رای دهندگان تنها در مورد مراقبت از مسائل است که آنها را تحت تاثیر قرار. کمپین موفقیت او می گوید: شده است در “اتصال در سطح سیاسی” و بحث در مورد مسائل سیستمیک است که که بسیاری از آمریکایی ها در پشت.

حتی اگر سود خود را در کارولینای جنوبی از چهار سال پیش تبدیل به افزایشی روشن است که ساندرز موفق به برنده شدن بیش از سیاه و فعالان در این سال در راه است که قابل توجه نسبت به سال 2016. یکی از بنیانگذاران سیاه زندگی ماده Patrisse Cullors شرکت تایید شده ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. ساندرز استدلال Cullors نشان داده است تمایل به تکامل است. “او دگرگون شده او منتقل شده است و او واقعا تصمیم گرفت که او را برای رفتن به ایستاده در سمت راست از تاریخ” Cullors گفت: MSNBC.

و البته ساندرز’ موفقیت تا کنون تنها می تواند کمک کند. “من فکر می کنم مردم شروع به دیدن او را به عنوان برنده کسی است که می تواند ما را به تمام راه را به کاخ سفید می گوید:” ایالتی کارولینای جنوبی در کنگره عاج Thigpen که تایید Sanders. “هر کسی دوست دارد یک برنده بنابراین این واقعیت است که او برنده در هر سه متحده فقط برای اکثر مردم است که نشانه خوبی است. اما حتی فراتر از برنده من فکر می کنم پیام خود را آغاز کرده است به طنین انداز با مردم است.”

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>