چگونه یک خانه سالمندان در فرانسه متوقف coronavirus از قتل سالمندان در مراقبت از آن

به عنوان coronavirus scythed از طریق خانه های پرستاری برش یک مسیر مرگبار, والری مارتین قول داد به خودش که داستان متفاوت خواهد بود در خانه او اجرا می شود در فرانسه.

عمل او در زمان برای متوقف کردن رمان کروناویروس که باعث COVID-19 از آلوده کردن و کشتن آسیب پذیر و افراد مسن در مراقبت از او بود و هر دو شدید و موثر: مارتین و کارکنان خود را قفل شده خود را با 106 ساکنان.

برای 47 روز و شب کارکنان و ساکنان Vilanova خانه سالمندان در حومه شرق مرکزی شهر لیون منتظر از coronavirus طوفان هم در حالی که COVID-19 کشته و دهها هزار نفر از مردم در خانه های دیگر در سراسر اروپا از جمله بیش از 9,000 در فرانسه.

“من گفتم:” نه نه من. من ساکنان هنوز خیلی برای زندگی,'” مارتین در مصاحبه ای گفت:. “من نمی خواهم این ویروس به کشتن آنها را زمانی که آنها را از طریق بسیار بوده است.”

روز دوشنبه مارتین و 12 و همکاران که ماند در خانه برای مدت کامل به پایان رسید خود را قرنطینه با آغوش جشن و آواز و با نشاط بخشی, پیروزی: COVID-19 آزمایش های انجام شده بر ساکنان و کارکنان همه منفی است. مراقبان که با نام مستعار خود را “با خوشحالی محدود” در سمت چپ در یک کاروان از خودروهای joyously بوق شاخ و عنوان برای reunions خانواده ها حیوانات خانگی و خانه است.

ما موفق شد. هر روز, هر ساعت یک پیروزی بود.– والری مارتین

“ما موفق” مارتین گفت. “هر روز, هر ساعت یک پیروزی بود.”

در حالی که COVID-19 کشته شدن مردم توسط ده ها تن در برخی از خانه های دیگر مارتین گفت: آنجا بودند فقط چهار مرگ و میر در Vilanova در طول خود را مستند و که هیچ یک به نظر می رسد شده اند مربوط به ویروس. متوسط سن ساکنان در خانه 87 و مرگ و میر نمی شد غیر منتظره, او گفت:.

در این عکس ارائه شده توسط Vilanova خانه سالمندان نشان می دهد ساکنان پوستر خواندن ‘با تشکر از شما برای همه چیز” در 27 آوریل در Corbas مرکزی فرانسه است. پرسنل پرستاری مراقبت در خانه تصمیم 45 روز پیش که به جای قفل ساکنان در اتاق خود را به عنوان دولت خواست کارکنان خود را قفل خود را در خانه با ساکنان. این خانه تا به حال صفر ویروس موارد تا کنون. (والری مارتین/آسوشیتد پرس)

‘یک تیم فوق العاده’

زیرا کارکنان و ساکنان قفل شده بودند در کنار هم Vilanova ندارد برای محدود مردم را به اتاق خود را مانند خانه های دیگر برای محافظت از آنها را از خطر ابتلا به عفونت در آورده از خارج. که امان ساکنان تنهایی است که دردناک برای دیگران. Vilanova مجاز ساکنان به ادامه معاشرت و به دست آوردن هوای تازه خارج است.

آن زندگی را نجات داد. کامل کامل است. من نوک کلاه به آنها.– Gilles Barret, پسر, از 95 ساله ساکن

پسر 95 ساله ساکن توصیف کارکنان به عنوان “فوق العاده تیم” گفت: آنها را نجات داد مادر خود را توسط محافظ خود را از ویروس ها و نگه داشتن روح او حتی برگزاری جشن برای تولد او در آوریل 17. Gilles Barret گفت: خانه روزانه Facebook, پست, اخبار, عکس ها و ویدئوها نیز “چنین آسایش است.”

“این زندگی را نجات داد” او گفت:. “کامل کامل است. من نوک کلاه به آنها.”

سازمان دیده بان | بومی نوجوان حرکت به اتاوا بازنشستگی اقامت برای کمک به سالمندان:

“من آنها را در نظر بگیرید تقریبا مانند به عنوان خانواده دوم گفت: Makhena Katerie رنکین Guérin. ‘اوراق قرضه که آن را بسیار با ارزش به من.’ 7:26

مارتین گفت که او نمی خواست ساکنان خود را به احساس می کنم مثل “زندانیان” است که آن را نمی خواهد احساس حق به او داشتند او ادامه داد: برای آمدن و رفتن از خانه در حالی که آنها را محروم از آزادي خود در فرانسه مستند در محل پس از 17 مارس است.

ساکنان محدود به اتاق خود را به مدت دو روز در آغاز در حالی که کارکنان به خانه تمیز کردن کامل و ثابت کرد که “یک فاجعه” مارتین گفت.

“در دو روز ما در حال حاضر شاهد افرادی که آغاز شده و دیگر تمایل به خوردن, افرادی که نمی خواهید برای دریافت, افرادی که گفت:” چرا شما شستن من ؟ آن را بی معنی’,” او گفت:.

در این عکس ارائه شده توسط Vilanova پرستاری در خانه, پرستار کار می کند با ساکنان در داخل این تاسیسات در آوریل 22. (والری مارتین/آسوشیتد پرس)

همیشه با هم

در همه 29 از 50 پرسنل داوطلب برای اقامت آوردن بالش کیسه خواب و لباس در 18 مارس برای آنچه که آنها در ابتدا فکر کردم ممکن است در سه هفته باقی بماند اما آنها که پس از آن تصمیم به گسترش است. کارکنان دیگر آمد از خارج به کمک و نگهداری می شدند به غیر از ساکنان و ساخته شده به پوشیدن ماسک و دیگر اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از عفونت.

مراقبان خواب بر روی تشک بر روی زمین است. مارتین خواب در دفتر او. یکی از داوطلبان در سمت چپ 10-ماه-پیر کودک در خانه است. تیم شمارش روز بر روی یک تخته سیاه مشخص شده اند: “همیشه با هم با قلب.”

“این سخت بود گفت:” مراقب ونسا رابرت. اما نیز وجود دارد لحظات “کل شادی گرفتن هم در این شب عشقبازی ریختن بمب های آب در هر یک از دیگر.”

مارتین گفت: اولویت در حال حاضر برای کنسول جدا گربه فانتا. و یکی از عجیب ترین لحظات این مستند صعود به ماشین او و شنیدن همان لحن در سی دی پلیر — Limp Bizkit را ماموریت غیر ممکن soundtrack — که او تا به حال شده است گوش دادن به زمانی که او پارک شده در هفت هفته قبل از آن.

“این یک بیت مانند ورود به یک تعطیلات اردوگاه” او گفت:. “زندگی یک مستند با 130 مردم بسیار با ارزش است.”

پرستاران ترک Vilanova خانه سالمندان در روز دوشنبه پس از صرف 47 روز و شب با 106 ساکنان برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (Laurent Cipriani/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>