کیم جونگ سازمان ملل متحد است و بیشتر وقت خود را صرف به عنوان رهبر کره شمالی در حال توسعه بزرگتر و پیشرفته تر از سلاح های هسته ای. در این سال او ممکن است سعی کنید به آنها را سخت تر برای پیدا کردن با قرار دادن آنها در زیر دریا.

اخیر کره شمالی گزارش شعار جدید زیردریایی و آن آزمایش یک موشک بالستیک طراحی شده برای راه اندازی از یک سوخت حدس و گمان است که زیر ممکن است “جدید سلاح های استراتژیک” کیم وعده داده شده به پرده این سال است. در حالی که مانند یک کشتی احتمالا پر سر و صدا باشد و قادر به ولگرد دور از ساحل بدون اینکه دنبال آن ممکن است به اندازه کافی برای خدمت به کیم نیاز دارد.

حتی یک زیردریایی کمین کردن شبه جزیره کره فراتر از زل زل نگاه کردن از ماهواره را به برنامه ریزان نظامی آمریکا خطرناک تهدید جدید را در نظر بگیرید در صورت هر گونه جنگ است. و برای کیم هر چیزی که باعث می شود آن را سخت تر برای ایالات متحده به تصور یک جنگ واقعی در کار او به ارمغان می آورد و نزدیک به یک هدف است که به اشاره پدرش به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یک کشور هسته ای.

“در شرایط جنگ, برنامه ریزی, ایالات متحده آمریکا کره جنوبی و ژاپن نیاز به زیراب تهدید هسته ای به طور جدی و برنامه ریزی برای جنگ ضد زیردریایی احتمالات” گفت: Ankit پاندا کمکی ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی و نویسنده کتاب آینده “کیم جونگ سازمان ملل متحد و بمب: بقا و بازدارندگی در کره شمالی.”

کیم نگه داشته است جهان حدس زدن پس از حمایت در Dec. 31 گفتار به ساخت قوی تر بازدارنده هسته ای. اگر چه یک “سلاح استراتژیک” می تواند شامل همه چیز از پیشرفته موشک بالستیک قاره پیما به چندین کلاهک بر روی کامپیوتر کاربر و قوی تر از بمب اتمی این رژیم مخفی علنا گفت که ساخت بزرگ “تلاش” به گسترش موشک حمل ناوگان زیردریایی.

راه اندازی یک هسته ای-سلاح قادر به زیر خواهد ارائه روشن ترین تصویر و در عین حال از کیم تلاش برای تقویت زرادخانه خود را با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 2018 ادعا که کره شمالی “دیگر” مطرح شده یک تهدید هسته ای. حتی قبل از موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن به “کار نسبت به تکمیل denuclearization” کیم تا به حال نشان داده توانایی های خود را برای ساخت هیدروژن بمب و موشک قادر به حمل آنها به هر شهر در ایالات متحده آمریکا

سراسیمگی از کوتاه برد آزمایش موشکی سال گذشته نشان داد این رژیم پس از پیشرفت به سوی توسعه سوخت جامد موشک است که آسان تر برای مخفی کردن سریع تر برای استقرار و سخت تر برای رهگیری. در میان کسانی بود submarine-launched ballistic missile که پرواز 910 کیلومتر (565 مایل) به فضا در Oct. 2 دادن آن برآورد افقی محدوده مورد 1,900 کیلومتر است.

که می تواند همه از کره جنوبی و ژاپن با هم خانه را به حدود 170 میلیون نفر از جمله برخی از 80,000 نیروهای ایالات متحده در محدوده یک زیردریایی مخفی کردن کره شمالی به سواحل شرقی است. وجود دارد یک کشتی می تواند پنهان کردن در میان دیگران از ناوگان کشور از 60 به 80 کوچکتر زیردریایی ترک متحدان مطمئن نیستید که اگر هر, هستند, هسته ای مسلح است.

کره شمالی فرستاده تازه یادآوری است که آن را آماده برای جنگ با ژاپن هشدار آن مورتال دشمن در رسانه های دولتی گزارش اواخر سه شنبه گفت که “آن را به سقوط به ورطه تباهی” اگر آن را تلاش می کند به انعطاف پذیری نظامی خود را ممکن است.

معاون دریاسالار جان هیل رئیس سازمان دفاع موشکی آژانس ابراز اعتماد به نفس در متحدان توانایی مقابله با یک ایران مسلح به زیردریایی پس از آخرین SLBM آزمون. “ما نیاز به نگه داشتن یک چشم بر روی آن و در ادامه به ارزیابی که به مطمئن شوید که معماری در محل برای مقابله با آن” تپه گفت: یک مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی مطالعات جمع آوری و در ماه اکتبر.

کره شمالی در حال حاضر به طعنه ساخت یک زیردریایی است که ممکن است قادر به حمل موشک جدید, انتشار عکس در جولای کیم بازرسی یک کشتی بزرگ در حال ساخت است. عکس ها به نظر می رسد برای نشان دادن یک نسخه اصلاح شده از دیزل-الکتریکی Romeo-کلاس کشتی که شامل حدود یک سوم از مردم کره را به ناوگان نیروی دریایی گفت: یوسف دمپسی لندن-بر اساس تحقیقات مرتبط برای دفاع نظامی و تجزیه و تحلیل در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

کره شمالی به دست آورد هفت Romeo-کلاس زیردریایی از چین در اواسط دهه 1970 و شروع به تولید آنها در داخل کشور از کیت تا سال 1995 با توجه به مطالعه انجام شده توسط طرح تهدید هسته ای. نسخه جدیدتر به نظر می رسد به یک بزرگ “دریانوردی” — بالاترین قسمت کشتی — به جای حدود سه پرتاب موشک لوله دمپسی گفت.

ویژه داستان
در داخل شرکت مشغول کار بر روی یک واکسن Coronavirus
محققان بالقوه میانبر است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن

کره شمالی تصور می شد در حال توسعه شده است یکی دیگر از زیردریایی پیشرفته است که سلاح های کارشناسان لقب Sinpo C. تا کنون تحلیلگران شده اند قادر به تایید وجود آن با استفاده از در دسترس عموم منابع دولتی گزارش های رسانه ها و یا تصاویر ماهواره ای.

اصلاح رومئو طراحی نشان می دهد کره شمالی تعهد به بهره برداری محدود از مواد آن می توانید به دست آوردن تحت سخت تحریم های بین المللی برای جبران نظامی مزایای استفاده از آن بسیار ثروتمند رقبا در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا کشور ناوگان زیردریایی — در میان بزرگترین در جهان — شده است یک بخش کلیدی این استراتژی است.

بسیاری از کره شمالی زیردریایی در حال کوچکتر صنایع دستی “طراحی شده برای اخلال در دریای خطوط دراز معادن حمله عروق سطحی و کمک به واحدهای عملیات ویژه’ نفوذ” با توجه به یک کاغذ سفید از کره جنوبی وزارت دفاع. سئول متهم از جمله یک کشتی برای شلیک اژدر که در آن غرق ناوچه چئونان در سال 2010 کشته شدن 46 — یک ادعا را تکذیب کرد توسط کره شمالی.

که بسیار متفاوت از ماموریت نیروی دریایی ایالات متحده را بسیار بزرگتر هسته ای-صفحه ویرجینیا کلاس زیردریایی حمله است که می تواند به نشستن بی سر و صدا غوطه ور کردن یک دشمن ساحل تا آن زمان به پرتاب موشک از آن ده و راه اندازی لوله. کره شمالی نیروی دریایی نیازی به سرمایه گذاری که تا کنون به عنوان یواشکی یا حمل به عنوان بسیاری از سلاح.

“سناریو از کره شمالی زیردریایی خزنده را به اقیانوس آرام با یک هسته ای با قابلیت موشک های بالستیک در هیئت مدیره ممکن است تخیل اما آن را کمی پایه ای در واقعیت” گفت: پاندا از فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

ارزش واقعی در یک هسته ای زیردریایی ممکن است در آن بالقوه برای تقویت کیم موقعیت در مذاکرات با ایالات متحده هر پیشرفت به سوی یک معتبر تر سلاح هسته ای را افزایش می دهد هزینه های هر رهبری آمریکا اقدام نظامی را کاهش می دهد و واشنگتن اهرم به سمت از بین بردن — به جای کاهش یا دربندی — خود زرادخانه هسته ای.

کره شمالی خود را می بیند زیردریایی به زیر آب مکمل به زمین-بر اساس موشک حمل و نقل است که آن را نشان داده است با افزایش اثربخشی در سال های اخیر گفت: دمپسی از موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک. آنها فقط نیاز به یکی دیگر از پلت فرم به تقسیم توجه آمریکا و کره جنوبی فرماندهان نظامی.

“هدف از ارائه اولیه در دریا قابلیت های هسته ای این رویکرد می تواند کافی” دمپسی گفت. “همه آنها نیاز به انجام است برای جلوگیری از شناسایی” او گفت: “به طوری که آنها می توانید راه اندازی خود موشک است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de