چگونه یک “ملکه آینده در آموزش’ پیدا کردن صدای خود را

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را هفته ای دوبار دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.


زمانی که با مشخصات بالا عضو خانواده سلطنتی در زمان به نوبه خود او را در یک پادکست روز دیگر شنوندگان شنیده ام صدایی است که ممکن است نا آشنا به نظر می رسید.

مطمئن کیت, دوشس کمبریج, تا به حال یک موقعیت برجسته در رویال امور پس از ازدواج او را به شاهزاده ویلیام در سال 2011. اما او به ندرت مورد مصاحبه برای پخش. پس از آن آمد به عنوان چیزی از تعجب هنگامی که او ظهور تا پشت میکروفن برای خوشحال کردن کودک مبارک پادکست در انگلستان

اما کیت, چت به راحتی با پادکست میزبان برای نیم ساعت یا بیشتر در مورد چیزی که تبدیل به یک شور و شوق برای او — رشد کودک در اوایل. مادر سه پاشیده پادکست با چند اطلاعات شخصی — که او سعی hypnobirthingکه او نیست “شادترین باردار مردم است.”

به عنوان شادی بخش به گفتگو ممکن است به نظر می رسید آن را نیز منعکس قابل توجهی تکامل کیت ساخته شده است که پس از پیوستن به خانواده سلطنتی.

“در اخیر, پادکست, دوشس کمبریج نشان داد در انواع راه او چه مقدار است مطرح شده و بازی خود را پس از او ازدواج شاهزاده ویلیام نزدیک به یک دهه پیش” رویال شرح حال Sally Bedell Smith گفت: از طریق ایمیل.

“او به طور قابل توجهی بهبود مهارت او در صحبت های عمومی است که در آغاز یک مصیبت به او.”

کیت در Giovanna فلچر مبارک مادر مبارک عزیزم پادکست. (کاخ کنزینگتون از طریق آسوشیتد پرس)

او همچنین نشان دادن اعتماد به نفس است که می آید از ماه از مطالعه یک موضوع است و خواهد بود — تمرکز اصلی او گفت: Bedell Smith.

“و او مایل به فاش کردن اطلاعات شخصی در تلاش برای کمک به مادران جدید اما توقف خجالتی oversharing. در این راه او است که ‘مدرن’ بدون اینکه خود آگاهانه ” مترقی.'”

پادکست تنها یکی از چندین بالا مشخصات گردش برای کیت بیش از چند هفته گذشته و کشیده شده اجتناب ناپذیر حدس و گمان در مورد درجه که او ممکن است پله به عنوان خانواده سلطنتی معاملات با خروج از شاهزاده هری و مگان.

“اگر چه کیت بالا مشخصات درگیری بیش از هفته گذشته برنامه ریزی شده ماه در پیشبرد آنها برجسته جدید سطح دید و نامزدی که رسانه ها وسواس با هری و مگان تمایل به تحت الشعاع قرار دادن” گفت: Bedell Smith.

کیت به نظر می رسد در یک پلاروید با ساوانا ویلر-Waddison 4 و برادرش لوقا 10 به هنگام بازدید از یک کارگاه خلاق در Evelina لندن بیمارستان کودکان در Jan. 28. (توبی ملویل/آسوشیتد پرس)

در چند ماه گذشته وجود داشته است عناوین مختلف در اطراف همان موضوع در حال ظهور — که کیت پله تا بازی ضربه او گام که به خود او.

آخر هفته گذشته تلگراف بود گزارش چگونگی “دوشس کمبریج می یابد و صدای او را a down-to-earth مادر سه.”

تا آنجا که این نقش برجسته یک تکامل برای کیت او تاسیسات نسبتا امن زمین. ارائه پشتیبانی برای پدر و مادر و مراقبان و ترویج اهمیت اوایل دوران کودکی توسعه حمل نسبتا کم خطر از جنجال.

و کسانی که به دنبال آیات تکان دهنده از پادکست هنوز هم دنبال می شود.

“برای اینکه کاملا صادقانه آن را بسیار شیرین و مطلوب” روابط عمومی کارشناس علامت Borkowski گفت: در مصاحبه ای از لندن است. “وجود دارد هیچ چیز زیادی در آن است.”

شاید در برخی از راه است که جای تعجب نیست.

ملکه الیزابت بازديد باغ با کیت و شاهزاده ویلیام در چلسی گل نشان می دهد در لندن در مارس 20, 2019. (جف Pugh/آسوشیتد پرس)

کیت به طور کامل آگاه او یک “ملکه آینده در آموزش” Bedell Smith گفت.

“با راهنمایی همسرش ملکه پرنس چارلز و مشاوران متخصص, [کیت] به طور کامل درک می کند که او یک تعهد مادام العمر است که خواستار خویشتن داری و خود نظم و انضباط.”

ملکه Bedell Smith گفت: تا به حال امید زیادی برای کیت از لحظه ای که او وارد صحنه.

“او به وضوح تحقق آن امیدوار است امروز.”

چه می کنن ؟

شاهزاده هری و بازدید مگان کانادا خانه در لندن در ژانویه. 7 در برای تشکر از گرم کانادا مهمان نوازی و حمایت از آنها در طی های اخیر اقامت در کانادا. (دانیل Leal-Olivas/گتی ایماژ)

بیش از یک ماه پس از زمین لرزه اعلام به رفتن راه خود را, جزئیات بیشتر پدید آمده در مورد چگونه شاهزاده هری و مگان را در واقع ترک رده بالای خانواده سلطنتی.

پس از بازگشت از کانادا به انگلستان برای یک تپش از درگیری بیش از چند هفته آینده آنها را به طور رسمی پایان وظایف سلطنتی خود را در 31 مارس است. ارسال بر روی وب سایت خود را اواخر جمعه گذاشته جزئیات خود را برای انتقال جریان از یک جلسه در ملکه Sandringham و مستغلات در ماه گذشته.

کمتر اما روشن است که چگونه آنها را به ایجاد راه خود را به عنوان آنها به دنبال استقلال مالی و کار در ساختمان نام تجاری خود را.

حدس و گمان بوده است و در حال اجرا شایع به خصوص به عنوان گزارش ظهور از جلسات مختلف ظاهر یا اتحاد آنها ممکن است قابل توجه در ایالات متحده آمریکا

وجود دارد یک ظاهر منحصر به فرد JP Morgan رویداد در میامی که در آن وجود دارد چند دیگر مشخصات بالا افراد مشهور در آن حضور داشتند. هری نیز ممکن است در بحث با بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس در مورد احتمالا یک سخنرانی در سلامت روانی و نظامی.

آنچه آنها در حال انجام است که واقعا تعجب نشان می دهد Borkowski.

“آنها سر در گم اگر آنها سر در گم اگر آنها نمی. این یک راه بسیار دشوار است آنها را به حرکت در حال حاضر. آنها باید برای رسیدن به برخی از استقلال اقتصادی,” او گفت:.

“اگر شما می خواهید به مجموعه ای از این سفر و شما در حال رفتن به تغییر جهان راه اندازی یک بنیاد ایجاد یک جنبش … شما رو به جمع آوری مقدار زیادی از پول است. شما نیز برای شروع به کار در اتاق از نفوذ است.”

هری می دهد یک سخنرانی به عنوان Meghan گوش در طول سفر خود را به میز عدالت یک سازمان غیر دولتی در شهرستان Nyanga در شهر کیپ تاون در سپتامبر. 23, 2019. (دیوید هریسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

در انگلستان شده است وجود دارد قابل توجه بازجویی از برخی رسانه ها در محله مورد اتحاد آنها به نظر می رسد در تلاش برای ایجاد. برخی از آن شده است بسیار مهم است.

“تا آنجا که رسانه ها می خواهند به هم بزنید تا منفی چه هستند آنها به معنای انجام دهید؟” Borkowski گفت.

و کسانی که شنیدن آنها صحبت می کنند و در درگیری ممکن است پیدا کردن خود را در حمایت از علل هری و مگان در حال تلاش برای ترویج.

“مسلما آنها در اتاق که در آن آنها ممکن است تغییر مکالمات نگرش” گفت: Borkowski. “آنها را به چشم انداز. آنها باید از یک برند و آنها را به کار با مردم است که می تواند که با نام تجاری کار می کنند.”

اما آنها در حال تغییر چگونه است که با نام تجاری توسعه یافته خواهد بود.

کاخ باکینگهام شده بود بررسی استفاده از برچسب “ساسکس سلطنتی” و بیانیه اواخر جمعه در وب سایت خود گفت: خود را جدید سازمان غیر انتفاعی نمی خواهد با استفاده از این نام. که توسعه یک نتیجه از “خاص دولت انگلستان قوانین اطراف استفاده از کلمه “سلطنتی.”

آنها همچنین قصد ندارم به استفاده از “ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “رویال” در هر نقطه در انگلستان و یا در جای دیگر زمانی که انتقال صورت می گیرد.

“در بهار سال 2020 خود را به کانال های دیجیتال خواهد بود که تازه به آنها معرفی بعدی مرحله هیجان انگیز به شما” ارسال گفت.

درد و تحمل — سلطنتی طلاق

پیتر فیلیپس و همسرش, تابستان, ترک, زیر سرویس به علامت 90 تولد ملکه الیزابت در کلیسای سنت پل در لندن در ژوئن 10, 2016. آنها به تازگی اعلام کرد که آنها در حال طلاق. (آسوشیتد پرس)

سلطنتی خروج از یک جای دیگری نیز اتفاق می افتند با طلاق از دو تن از اعضای خانواده اعلام کرد در مدت زمانی کوتاه طی چند روز گذشته.

ملکه ارشد نوه پیتر فیلیپس است که تقسیم از خود کانادا, همسر, پاییز فیلیپس. همچنین طلاق در حال ملکه برادرزاده دیوید آرمسترانگ جونز ارل از اسنودن و همسرش سرنا آرمسترانگ جونز.

از آنجا که تجزیه شد عمومی شده و به حدس و گمان های زیادی در مورد چگونه الیزابت احساس می کند در مورد آن است.

“فقط به عنوان ملکه بود و مضطرب با طلاق از سه تن از فرزندان او این احتمال وجود دارد که آخرین اطلاعیه ها را pained او به همان اندازه” گفت: Bedell Smith نویسنده الیزابت ملکه: زندگی مدرن پادشاه.

“اما نگرش او تبدیل شده است بیشتر تحمل به رسمیت شناختن بسیاری از ازدواج ها کار نمی کند برای هر تعداد از دلایل است که غیر ممکن است برای غیر خودی را به طور کامل درک کنند.”

سرنا آرمسترانگ-Jones, کنتس از Snowdon, چپ, دیوید آرمسترانگ جونز ارل از Snowdon و دختر خود مارگاریتا آرمسترانگ جونز ایستاده با ملکه الیزابت پس از حضور در یک سرویس شکرگزاری به افتخار اواخر پدر آنتونی آرمسترانگ جونز در سنت مارگارت کلیسا در لندن در مارس 7, 2017. ارل و کنتس از اسنودن در حال طلاق. (جاستین Tallis/خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را همیشه اینگونه نبوده است.

Bedell Smith به نظر می رسد به یک سخنرانی الیزابت ساخته شده در سال 1949 در حالی که هنوز یک شاهزاده خانم که او را محکوم طلاق برای ایجاد “برخی از تاریک ترین شر امروز در جامعه ما.”

که در نتیجه تعدادی از عوامل از جمله کلیسای انگلستان قوانین طلاق از نظر انگلیسی ها ایجاد بعد و خانواده او را “نفرت بیش از کناره گیری از عموی پادشاه ادوارد هشتم به کنار گذاشتن حاکمیت خود را موظف به ازدواج با یک دو بار-طلاق زن — یک بحران بزرگ که تهدید پایه های سلطنت” گفت: Bedell Smith.

دیگر طلاق را لرزاند خانواده از جمله کسانی که از زمان ارل از اسنودن پدر و مادر شاهزاده خانم مارگارت و آنتونی آرمسترانگ جونز و سه نفر از ملکه چهار فرزند: Charles آن و اندرو.

شاهزاده خانم آنه و شوهر مارک فیلیپس در مونترال برای بازی های المپیک تابستانی در سال 1976. زن و شوهر طلاق گرفته در سال 1992. (آسوشیتد پرس)

“آن را تنها پس از کلیسای آنگلیکان طلاق قوانین بودند آرام که ملکه می تواند قبول ازدواج پرنس چارلز به طلاق Camilla پارکر بولز” گفت: Bedell Smith.

از زمان طلاق به نظر می رسد دوستانه و Bedell Smith فکر می کند که باید حداقل ارائه شده “برخی از تسلی” برای الیزابت.

“در هر دو مورد مذاکرات کامل شد و ملکه به طور کامل مطلع قبل از اطلاعیه ها ساخته شده بودند به مردم است.”

صفحه اصلی بازسازی کاخ به سبک

در طول یک نوسازی خانه, صرفه جویی در این زمینه نیست معمولا یک اولویت است.

اما هنگامی که خانه کاخ باکینگهام و تصویر زمینه است که در اوایل قرن 19 نسخه چینی است که از پادشاه جورج چهارم را برایتون غرفه که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد.

یک ویدئویی ارسال شده توسط خانواده سلطنتی طول می کشد بینندگان به شرق بال کاخ آشکار برخی از کار پر زحمت در حال انجام است به صرفه جویی در این زمینه است که بازگشت به زرد اتاق نشیمن.

خسروانه کردنی

“با هر داستان است که گفته تابو اطراف استفاده داخلی ضعیف و سکوت است که آن را احاطه کرده است شکسته است بنابراین دیگر افراد مبتلا به می دانم که وجود دارد امید است برای آنها و آنها تنها نیستند.”

— Camilla دوشس کرن زبان در پذیرش مناسبت سالگرد 15 از یک سو خیریه.

سلطنتی می خواند

  1. ویلیام و کیت ساخته نادر مشترک دیدار با چارلز و Camilla به یک نظامی مرکز توانبخشی. [ITV]

  2. شاهزاده اندرو تبدیل 60 روز چهارشنبه با کمی هیاهو و زیر سایه دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین. [Daily Mail]

  3. شاهزاده خانم آن اتحاد خود را مد راهکارو جذب مقدار زیادی از توجه و زمانی که او تبدیل شده تا در هفته مد لندن. [نگهبان]


ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به [email protected] مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>